• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs do 400000 eura 4.sprat Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs do 400000 eura 4.sprat Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs do 400000 eura 4.sprat Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs do 400000 eura 4.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 410.000 €, 83,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, moderan trosoban stan uknjižen na 83 m², u prestižnom kompleksu West 65 na Novom Beogradu, pozicioniran na 4. spratu od ukupno 7. Ova stambena jedinica predstavlja odličnu priliku za kupovinu u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno kvalitetan i moderan stan u luksuznom kompleksu Airport Garden, u novoj zgradi završenoj krajem 2025. godine. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 10 spratova i pruža odličan osećaj komfora, privatnosti i funkcionalnosti. Zgrada poseduje čak 4 lifta, recepciju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 399.000 €, 99,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 357.000 €, 119,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. Nekretnina je organizovana na dva nivoa. Na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.230 €, 92,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Četvorosoban stan 92 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima odvojene tri spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 240.000 €, 68,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan u ulici Svetog Nikole na Zvezdari, smešten na četvrtom spratu uredne zgrade novije gradnje iz 2009. godine. Stan se izdvaja funkcionalnim rasporedom, velikom terasom i otvorenim pogledom prema gradu. Nekretnina pruža veoma prijatan i praktičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 238.500 €, 57,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 57m2( terasa 4m2), CG, IV/VII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižena građevinska površina 57m2. U ponudi stan na izuzetnoj lokaciji, na granici između Zemuna i Novog Beograda, par minuta od Zemunskog keja. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, market kao i pregršt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 220.000 €, 63,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u bloku 70 ,u blizini svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život, kao i gradskog prevoza ka svim delovima grada, u prilici smo da vam ponudimo : Uknjižen dvosoban stan 59m2 plus 4m2 terasa, u izvornom stanju, odmah useljiv. Prostorno odličan, funkcionalan, adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2. 0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 400000 eura 4.sprat zadnjih 7 dana (77)
  • www.divisnekretnine.rs do 400000 eura zadnjih 7 dana (8)
  • www.divisnekretnine.rs do 400000 eura 4.sprat (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>