• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs do 390000 eura lift što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs do 390000 eura lift što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs do 390000 eura lift što veći porasla cena

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs do 390000 eura lift što veći porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 340.560 € na 376.200 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 376.200 €, 114,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 340.560 €
06.03.2026 - 376.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119184, II/VI, lift(2), terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Fasada na objektu je kamena, a bravarija aluminijum-drvo. Razvodi, elektro i termo instalacija su skriveni i svaki....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.01.2025 - 150.000 €
26.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.agencijapragma.com

Centar – poslovni prostor površine 230m2 na šestom spratu zgrade. Prodaje se ceo sprat u poslovnoj zgradi u centru grada, pešačka zona u neposrednoj blizini gradske kuće. Zgrada je poslovna, ima 8 spratova i lift. Poslovnom prostoru je potrebno renoviranje i ulaganje, od podova, plafona,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 392.000 € na 399.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 392.000 €
20.03.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe 3. 0, 172m2 (dve terase 50m2), 7/7, CG/EG, lift, telefon, interfon Interesantan penthouse sa visinom od šest metara, prazan i odmah useljiv! Trenutno poseduje dve spavaće sobe i dva kupatila, ali je adaptibilan po potrebi. Zanimljiv je....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 304.500 € na 357.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 357.000 €, 170,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 261.885 €
21.11.2025 - 304.500 €
01.04.2026 - 357.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u Petrovaradinu u urbanoj vili sa samo 7 stambenih jedinica. Opremljenost u stanu: - PVC petokomorna stolarija - Sigurnosna ulazna vrata - Medijapan unutrašnja stolarija - Italijanska kermaika prve klase - Ugradni vodokotlić - Tarket - Lift - Grejanje na toplotne pumpe....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
 
+42%

Promena cene sa 271.000 € na 385.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 385.000 €, 154,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 271.000 €
10.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodican stan, topao i ususkan sa predivnom terasom 7x3 m. Realno ima grejne povrsine 133m2 + terasa 21m2, (uknjizeno 125m2 + terasa 9.5m2). Jugozapadno je orijentisan, tako da....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 365.000 € na 385.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 385.000 €, 134,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 365.000 €
08.03.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116173, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se DUPLEX, 134m2, na Grbavici. + 2 PARKING MESTA. Komforan, svetao, četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija. Savršen izbor za sve koji traže udobnost i funkcionalnost u mirnom okruženju a opet blizu svih....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 249.000 € na 260.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260.000 €, 124,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka- 1095828. MOGUCNOST ZAMENE ZA DVA MANJA STANA UZ DOPLATU Na prodaju UKNJIŽEN petosoban duplex Kvalitetna zgrada sa liftom Stan se prodaje sa luksuznim nameštajem koji je u ceni i svom tehnikom u stanu. . Dvorišno orjentisan sa pogledom na grad, peti sprat,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 241.100 € na 246.850 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 246.850 €, 115,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 218.150 €
25.07.2025 - 223.850 €
01.12.2025 - 241.100 €
27.02.2026 - 246.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvoroiposoban duplex - 114.80 m2 u potkrovlju.2.100 €/m2 sa PDV-om Direktno od investitora!Mogućnost povrata PDV-a. Gradnja kreće u aprilu! Opremljenost u stanovima:* PVC petokomorna stolarija* Sigurnosna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 390000 eura lift što veći porasla cena (700)
  • www.divisnekretnine.rs do 390000 eura što veći porasla cena (8)
  • www.divisnekretnine.rs do 390000 eura lift što veći (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>