• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs do 390000 eura lift što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs do 390000 eura lift što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs do 390000 eura lift što veći

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs do 390000 eura lift što veći" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 3.591 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • dvorište
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je izuzetan salonski stan u Svetogorskoj ulici, smešten u reprezentativnoj i odlično održavanoj predratnoj zgradi iz 1936. godine, na drugom spratu. Zgrada je nedavno renovirana, urađena je fasada i postavljen lift. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 274.000 € na 268.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 268.000 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 274.000 €
27.04.2026 - 268.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju odličan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda - Bulevar despota Stefana, na Paliluli, u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi sa četiri lifta, video nadzorom i interfonom. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 208.000 € na 199.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 199.000 €, 78,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 222.000 €
15.10.2025 - 208.000 €
09.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo komforan i funkcionalan troiposoban stan na prvom spratu održavane zgrade bez lifta na Karaburmi. Nalazi se u mirnoj ulici Kamčatska i blizini škola, vrtića, marketa i dva tržna centra BIG Fashion i TC Karaburma. Takođe ima odličnu povezanost sa drugim delovima Beograda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan, troiposoban stan, površine 71m2, u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Nalazi se u održavanom soliteru koji poseduje 3 lifta. U neposrednoj je blizini škole, vrtića, supermarketa i autobuskih linija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 237.000 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju veliki dvosoban stan od 65m² na odličnoj lokaciji u u ulici Maksima Gorkog, u neposrednoj blizini čuvene Kalenić pijace. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade bez lifta, dvostrano je orijentisan i odlukuje se svetlim i prostranim prostorijama. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 290.000 €, 63,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju salonski stan u Makedonskoj ulici, jednoj od najautentičnijih i najpoznatijih ulica Beograda. Smešten u zgradi starije, kvalitetne gradnje koja poseduje lift, ovaj stan odiše prepoznatljivim šarmom starog Beograda. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran dvosoban stan, u ulici Branka Krsmanovića u blizini Đeram pijace. Stan se nalazi u mirnom delu Zvezdare, u zgradi starije gradnje sa urednim i održavanim ulazom (zgrada bez lifta). .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 137.700 €, 47,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje, bez lifta, na trećem spratu od ukupno četiri, na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u neposrednoj blizini škola, vrtića, prodavnica, tržnih centara kao i stajališta više linija gradskog prevoza. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 190.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran, jednoiposoban stan od 33 m² u najlešem delu ulice Cara Dušana na Dorćolu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta i gleda na mirno dvorište okruženo zelenilom. Zgrada je uredna i održavana, a ulaz čist i obezbeđen. Lokacija pruža savršen balans....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>