• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs do 390000 eura do 70 m2 pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs do 390000 eura do 70 m2 pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs do 390000 eura do 70 m2 pala cena

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs do 390000 eura do 70 m2 pala cena" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 3.993 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • novogradnja
    • luksuzan
    • 4.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
08.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.500 € na 259.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 282.000 €
13.02.2026 - 269.500 €
27.04.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan stan u zgradi novije gradnje u Leskovačkoj ulici, u blizini Autokomande. Zgrada je iz 2012.godine, kvalitetne gradnje, uredno održavana, sa interfonom i video nadzorom. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 225.000 € na 215.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 70,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 245.000 €
24.11.2025 - 225.000 €
24.04.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo svetao i funkcionalan dvoiposoban stan površine 70m², na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Hale Pionir, u ulici Bulevar despota Stefana. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 200.000 €
08.04.2026 - 199.900 €
15.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan u Zemunu, u naselju Meandri, površine 58 m². .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 143.000 €
11.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 395.000 € na 375.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 375.000 €, 64,00 m2 cca 5860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 395.000 €
29.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u centru Beograda, u ulici Zmaja od Noćaja. Stan se nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom i urednom fasadom koja je kulturno istorijska celina. Blizina ulice Kneza Mihaila, tvrđave Kalemegdan, škola, kafića i kulturnih sadržaja ovu lokaciju čini jedinstvenom.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u Šumatovačkoj ulici na Vračaru, u mirnom delu jedne od najtraženijih beogradskih opština, poznate po dobroj infrastrukturi i blizini svih važnih sadržaja. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 290.000 €
26.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan na Vračaru, u ulici Mihaila Gavrilovića, u novogradnji iz 2022. godine. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, u mirnom i odlično povezanom delu grada. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 335.000 € na 310.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 360.000 €
01.04.2026 - 335.000 €
04.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u salonskoj zgradi iz 1936. godine sa liftom, na Dorćolu, Gospodar Jovanova ulica, u neposrednoj blizini Studentskog trga. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 189.900 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 189.900 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 199.000 €
11.05.2026 - 189.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Zvezdari, na jednoj od traženih lokacija, u neposrednoj blizini gradske bolnice. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 234.000 € na 230.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.09.2025 - 240.000 €
24.09.2025 - 237.000 €
11.01.2026 - 234.000 €
24.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je odličan trosoban stan na Voždovcu, u naselju Pašino brdo, ukupne površine 61m2. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što pruža dodatnu privatnost i mir. Zahvaljujući izuzetnoj poziciji, stan je svetao i prijatan tokom celog dana, sa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 260.000 € na 245.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 245.000 €, 60,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 260.000 €
20.03.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dvosoban stan u izvornom stanju, na veoma atraktivnoj mikro lokaciji na Donjem Dorćolu, pored Dunava u ul.Dunavski kej. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 240.000 € na 236.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 236.000 €, 60,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 240.000 €
24.04.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 217.000 € na 210.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 217.000 €
30.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom uknjižene površine 59m2. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 355.000 € na 345.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 59,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 370.000 €
20.02.2026 - 355.000 €
22.04.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 59 m², smešten u luksuznom i veoma traženom kompleksu Novi Dorćol. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade, jednostrano je orijentisan i poseduje otvoren pogled koji ne gleda direktno u druge objekte, što pruža veću privatnost, prijatnu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 57,00 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2025 - 273.600 €
18.07.2025 - 267.000 €
24.04.2026 - 259.000 €
27.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2025.,

www.divisnekretnine.rs

U srcu Vračara, nadomak Cvetnog trga, u ulici Svetozara Markovića, prodaje se ušuškan i šarmantan dvosoban stan od 57m², smešten u salonskoj zgradi iz 1936. godine, na drugom spratu uredne dvorišne zgrade. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 330.000 €
16.03.2026 - 313.000 €
30.03.2026 - 296.000 €
17.04.2026 - 290.000 €
27.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan dvoiposoban stan u ulici Jelene Ćetković, na jednoj od najprestižnijih lokacija u centru Beograda, na Kopitarevoj gradini. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti i lep, otvoren....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 154.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 154.000 €, 51,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 159.000 €
27.04.2026 - 154.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan na Labudovom brdu, u ulici 11. krajiške divizije. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 140.000 €
06.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan na Kopaoniku, smešten u mirnom vikend naselju. Stan ima 48m2 i izuzetno je funkcionalno organizovan. Spavaća soba nalazi se na galeriji, dok ostatak prostora čine moderna kuhinja sa dnevnim boravkom i kupatilo. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 74,00 m2 cca 5390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 459.000 €
14.01.2026 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
18.03.2026 - 409.000 €
15.04.2026 - 406.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se prostran trosoban stan površine 74m2 u pešačkoj zoni, nadomak Knez Mihailove ulice u samom centru Beograda. Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja spoj autentičnog šarma starogradnje i modernog komfora. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 172.000 € na 169.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 41,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 172.000 €
27.04.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan na Lekinom brdu, u Belimarkovićevoj ulici, u novogradnji iz 2025. godine. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 289.000 € na 268.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 268.000 €, 75,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 319.000 €
04.08.2025 - 299.000 €
03.09.2025 - 289.000 €
04.05.2026 - 268.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u novijoj zgradi na Južnom bulevaru izgrađenoj 2010. godine. Stan je kompletno namešten, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 120.000 €
30.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo funkcionalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten u suterenu salonske zgrade, u samom centru grada, u ulici Žorža Klemansoa. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 155.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 155.000 €, 33,00 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 159.000 €
08.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 28m2 (stvarna površina 33m2) u ulici Zmaj Jovinoj, u samom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice i pešačke zone. Stan se nalazi u predratnoj zgradi sa urednim ulazom i odličnim održavanjem. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 190.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran, jednoiposoban stan od 33 m² u najlešem delu ulice Cara Dušana na Dorćolu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta i gleda na mirno dvorište okruženo zelenilom. Zgrada je uredna i održavana, a ulaz čist i obezbeđen. Lokacija pruža savršen balans....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 429.000 €
03.04.2026 - 419.000 €
15.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju kompletno, luksuzno renoviran trosoban stan u Cetinjskoj ulici. Nalazi se u neposrednoj blizini Skadarlije i pruža savršen spoj urbanog života, istorijskog ambijenta i moderne udobnosti. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 27)

<< <1> >>