• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs do 390000 eura Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs do 390000 eura Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs do 390000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs do 390000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 3.021 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • namešten
    • uknjižen
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan u Bloku 64, u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja dobar izbor za porodično stanovanje zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, prostranosti i odličnoj mikrolokaciji. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzan trosoban stan u rezidencijalnom objektu BW Scala, u jednom od najprestižnijih delova Beograda na vodi. Nekretnina se izdvaja savremenom arhitekturom, elegantno organizovanim enterijerom i lokacijom koja spaja mirnu atmosferu sa dinamikom modernog gradskog života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 399.000 €, 93,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvoroiposoban salonski stan u Lominoj ulici, u samom centru Beograda, nedaleko od Terazija i Terazijske česme. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 321.900 €, 75,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban penthouse u Ozrenskoj ulici, u modernom objektu novije gradnje u neposrednoj blizini Dušanovačke pošte. Nekretnina se izdvaja kvalitetom gradnje, odličnim rasporedom i velikom krovnom terasom sa otvorenim pogledom na grad. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 312.900 €, 73,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban penthouse u Ozrenskoj ulici, u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Dušanovačke pošte. Stan se nalazi u objektu građenom uz pažljivo birane materijale i opremu visokog standarda, sa akcentom na funkcionalnost, privatnost i komfor stanovanja. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 316.500 € na 310.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 316.500 €
11.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u Mileševskoj ulici na Vračaru, u jednom od najlepših i najtraženijih delova opštine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 290.000 €, 63,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju salonski stan u Makedonskoj ulici, jednoj od najautentičnijih i najpoznatijih ulica Beograda. Smešten u zgradi starije, kvalitetne gradnje koja poseduje lift, ovaj stan odiše prepoznatljivim šarmom starog Beograda. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 280.000 €, 102,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se prostran stan u Budmanijevoj ulici na Zvezdari, u mirnom delu grada, u neposrednoj blizini Olimp sportskog centra, Cvetkove pijace i Bulevara kralja Aleksandra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 258.000 €, 84,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan na Konjarniku, u ulici Mihaila Todorovića, u mirnom delu Zvezdare. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 412.049 €, 83,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 240.000 €, 68,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan u ulici Svetog Nikole na Zvezdari, smešten na četvrtom spratu uredne zgrade novije gradnje iz 2009. godine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u ulici Karađorđev trg, na svega nekoliko minuta hoda od Zemunskog keja i šetališta uz Dunav. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran i opremljen stan u salonskoj zgradi na Vračaru, u Mileševskoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i svih sadržaja važnih za kvalitetan gradski život. .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 92.500 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 92.500 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 132,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo atraktivan plac sa prelepim otvorenim pogledom, površine 10 ari na Kosmaju u naselju Dučina. Plac je uređen i spreman za izgradnju porodične kuće sa bazenom. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Izdajemo odličan stan u novouseljenoj niskospratnoj zgradi, u Beogradu na vodi, BW Lumia, koja se nalazi na savršenoj mikrolokaciji izmedju Savske ulice i poteza prema Galerija shopping centru. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Izdajemo lepo sređen, dvosoban stan na prvom spratu zgrade Vista u Beogradu na vodi. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Izdaje se komforan dvosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija na Dedinju, u mirnoj sporednoj ulici, u blizini Hajd parka. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i u potpunosti je opremljen kvalitetnim nameštajem. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 68,00 m2