• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs do 390000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs do 390000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs do 390000 eura 60 m2

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs do 390000 eura 60 m2" pronađeno 44 nekretnina - prosečna cena 3.937 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran dvosoban stan, u ulici Branka Krsmanovića u blizini Đeram pijace. Stan se nalazi u mirnom delu Zvezdare, u zgradi starije gradnje sa urednim i održavanim ulazom (zgrada bez lifta). .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 890 €, 60,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Izdajemo poslovni prostor, na visokom prizemlju u Starom gradu, u Drinčićevoj ulici. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 60,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan na Vračaru, smešten na šestom spratu kvalitetne zgrade iz 2013. godine. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe od koji je jedna sa walk in garderoberom, kupatilom i dve lođe gde je jedna zastakljena. Svaki....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 260.000 € na 245.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 245.000 €, 60,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 260.000 €
20.03.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dvosoban stan u izvornom stanju, na veoma atraktivnoj mikro lokaciji na Donjem Dorćolu, pored Dunava u ul.Dunavski kej. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo prelep dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji istočnog dela Vračara u novoj zgradi vrhunskog kvaliteta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 194.000 €, 59,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na Kalvariji, jednom od najlepših i najtraženijih delova Zemuna. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao i smešten u manjoj, odlično održavanoj zgradi sa svega šest stanova. Nalazi se u mirnoj ulici, punoj zelenila, idealnoj za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan površine 54m2 u Pirandelovoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade iz 2006. godine sa malim brojem stanova, što obezbeđuje mir i privatnost. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 210.000 € na 204.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.000 €, 59,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 217.000 €
30.03.2026 - 210.000 €
18.05.2026 - 204.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom uknjižene površine 59m2. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 234.000 € na 230.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.09.2025 - 240.000 €
24.09.2025 - 237.000 €
11.01.2026 - 234.000 €
24.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je odličan trosoban stan na Voždovcu, u naselju Pašino brdo, ukupne površine 61m2. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što pruža dodatnu privatnost i mir. Zahvaljujući izuzetnoj poziciji, stan je svetao i prijatan tokom celog dana, sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 355.000 € na 345.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 59,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 370.000 €
20.02.2026 - 355.000 €
22.04.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 59 m², smešten u luksuznom i veoma traženom kompleksu Novi Dorćol. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade, jednostrano je orijentisan i poseduje otvoren pogled koji ne gleda direktno u druge objekte, što pruža veću privatnost, prijatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 189.900 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 189.900 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 199.000 €
11.05.2026 - 189.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Zvezdari, na jednoj od traženih lokacija, u neposrednoj blizini gradske bolnice. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 209.003 €, 62,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U okviru manjeg stambenog objekta u izgradnji na Paliluli, u zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, u ponudi je dvoiposoban stan dvorišno orijentisan, koji pruža dodatni mir i privatnost u odnosu na ulične pozicije. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u ulici Karađorđev trg, na svega nekoliko minuta hoda od Zemunskog keja i šetališta uz Dunav. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 232.000 €, 58,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan na prvom spratu u salonskoj zgradi iz 1936 godine, na Neimaru, u Hadži Melentijevoj ulici. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan na Lekinom brdu, u ulici Braće Kovač. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 215.970 €, 62,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i traženoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata i namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa posebnim akcentom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, u mirnom i odlično povezanom delu grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 380.000 €, 62,00 m2 cca 6130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u Cvijićevoj ulici, u neposrednoj blizini Botaničke bašte, u novogradnji iz 2023. godine. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 335.000 € na 310.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 360.000 €
01.04.2026 - 335.000 €
04.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u salonskoj zgradi iz 1936. godine sa liftom, na Dorćolu, Gospodar Jovanova ulica, u neposrednoj blizini Studentskog trga. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo lep dvosoban stan površine 63m2 sa pripadajućom terasom od 20m2 u blizini okretnice linije 26, u naselju Braće Jerković, na Voždovcu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 214.849 €, 63,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U manjem stambenom objektu u izgradnji na Paliluli, u zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, u ponudi je dvoiposoban stan funkcionalnog rasporeda, pogodan za porodično stanovanje, ali i kao kvalitetna investicija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 290.000 €, 63,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju salonski stan u Makedonskoj ulici, jednoj od najautentičnijih i najpoznatijih ulica Beograda. Smešten u zgradi starije, kvalitetne gradnje koja poseduje lift, ovaj stan odiše prepoznatljivim šarmom starog Beograda. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 290.000 €
26.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan na Vračaru, u ulici Mihaila Gavrilovića, u novogradnji iz 2022. godine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 350.000 €, 57,00 m2 cca 6140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan površine 57 m², smešten na 5. spratu zgrade BW Victoria, u najatraktivnijem delu projekta Beograd na vodi, u prvom redu do reke. Stan poseduje prostranu terasu sa spektakularnim pogledom na Kalemegdan i reku Savu, što ga čini jedinstvenom prilikom....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 229.000 € na 242.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 225.000 €
29.12.2025 - 229.000 €
23.03.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2024. godine u Šumatovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Južnog bulevara. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 57,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo stan u ulici 27. marta, na atraktivnoj gradskoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 57,00 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2025 - 273.600 €
18.07.2025 - 267.000 €
24.04.2026 - 259.000 €
27.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2025.,

www.divisnekretnine.rs

U srcu Vračara, nadomak Cvetnog trga, u ulici Svetozara Markovića, prodaje se ušuškan i šarmantan dvosoban stan od 57m², smešten u salonskoj zgradi iz 1936. godine, na drugom spratu uredne dvorišne zgrade. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 345.000 €, 56,00 m2 cca 6160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u najlepšem delu Palmotićeve ulice, u neposrednoj blizini Ateljea 212 u kvalitetnoj predratnoj zgradi sa liftom, očuvanom fasadom i mermernim ulazom. .

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 285.000 € na 300.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 64,00 m2 cca 4690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2023 - 290.000 €
14.07.2023 - 275.000 €
13.03.2024 - 235.000 €
18.03.2024 - 260.000 €
18.10.2024 - 280.000 €
15.10.2025 - 299.000 €
22.10.2025 - 285.000 €
25.03.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u kompleksu Savada 3, jednom od najtraženijih naselja Novog Beograda. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 310.000 €, 64,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju-kvalitetan trosoban stan u prizemlju savremene stambene zgrade iz 2010. godine, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 56,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju izuzetno svetao i funkcionalno projektovan dvosoban stan površine 56m2, smešten na petom spratu sa liftom, uredno održavane zgrade u atraktivnoj Hilandarskoj ulici. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 202.000 €, 56,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnj u prestižnom stambenom kompleksu Smartlife Park na Voždovcu. Stan se nalazi na povučenom spratu sedmospratne zgrade vrhunske gradnje, sa rokom useljenja u novembru 2025. godine. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 395.000 € na 375.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 375.000 €, 64,00 m2 cca 5860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 395.000 €
29.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u centru Beograda, u ulici Zmaja od Noćaja. Stan se nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom i urednom fasadom koja je kulturno istorijska celina. Blizina ulice Kneza Mihaila, tvrđave Kalemegdan, škola, kafića i kulturnih sadržaja ovu lokaciju čini jedinstvenom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 191.515 €, 64,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U okviru manjeg stambenog objekta u izgradnji na Paliluli, u zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, u ponudi je poslednji dvoiposoban stan na nivou prizemlja, dvorišno orijentisan i namenjen kupcima koji traže mirnije okruženje i drugačiji raspored prostorija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan u novijoj zgradi, u Danijelovoj ulici na Dušanovcu. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u Šumatovačkoj ulici na Vračaru, u mirnom delu jedne od najtraženijih beogradskih opština, poznate po dobroj infrastrukturi i blizini svih važnih sadržaja. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 143.000 €
11.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan u ulici Vladimira Tomanovića, u neposrednoj blizini Šumica. Stan se nalazi na petom spratu kvalitetne zgrade iz 1994. sa liftom i uredno održavanim ulazom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 221.574 €, 65,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i atraktivnoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata i namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa naglaskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.440 €, 55,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom delu grada u blizini Zvezdarske šume. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 44)

<< <1 2> >>