• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs do 3800 eura/m2 barem 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs do 3800 eura/m2 barem 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs do 3800 eura/m2 barem 90 m2

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs do 3800 eura/m2 barem 90 m2" pronađeno 109 nekretnina - prosečna cena 2.915 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 300000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 3.sprat
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 315.000 € na 346.500 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 346.500 €, 90,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 315.000 €
27.02.2026 - 346.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u izgradnji na petom spratu nove zgrade sa liftom, na Zvezdari u ulici Dimitrija Tucovića u neposrednoj blizini hotela Zira. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 351.000 €, 92,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan, vrlo svetao, prostran trosoban stan u vrlo mirnom porodičnom delu Voždovca. Sama lokacija pruža mir i ugođaj kao i povezanost sa svim bitnim sadržajima i saobraćajnicama kao i gradskim prevozima. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 312.800 €, 92,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan, u novogradnji iz 2024.godine u Primorskoj ulici, u neposrednoj blizini Zire. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.divisnekretnine.rs do 3800 eura/m2 barem 90 m2'
325.436 €
345.000 €
263.200 €
 
-1%

Promena cene sa 209.900 € na 206.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2025 - 230.000 €
02.05.2025 - 220.000 €
21.07.2025 - 215.000 €
03.10.2025 - 209.900 €
13.05.2026 - 206.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo funkcionalan stan u izvornom stanju, površine 92 m² (82 m² grejne površine + dve lođe), smešten u kvalitetnoj zgradi iz 80-ih godina, poznatoj po svojoj masivnoj gradnji i odličnom rasporedu prostorija. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 352.000 € na 347.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 347.000 €, 94,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 352.000 €
11.05.2026 - 347.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban dupleks na Zvezdari, u delu koji karakteriše mirno okruženje i dobra povezanost sa gradom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 311.500 €, 89,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan stan u ulici Vojvode Stepe u neporednoj blizini Trošarine. Nalazi se na trećem spratu zgrade novije gradnje sa urednim i redovno održavanim ulazom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 89,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo lep dvoetažni stan u Mileševskoj ulici, u neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta, na Crvenom krstu. Nalazi se na 6. i 7. spratu uredne zgrade sa liftom. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 94.000 €, 96,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kuću na Avalskom putu, nedaleko od skretanja za Zuce, na pet minuta udaljenosti od izlaska na autoput,tržnog centra "Ava shoping park" i Ikea robne kuće. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 280.000 €, 97,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo prostran, svetao i kompletno renoviran stan u ul.Braće Jerković na odličnoj lokaciji sa dobrom povezanošću sa svim delovima grada. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 259.000 €, 98,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan četvoroiposoban stan u naselju Cerak Vinogradi. Stan se nalazi na drugom spratu trospratne zgrade od fasadne cigle, u mirnoj i povučenoj Kestenovoj ulici. Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao i prijatan za boravak. Nekretnina je u izvornom, očuvanom stanju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo komforan trosoban stan površine 98 m², koji se nalazi u ulici Viskog Stevana, na Donjem Dorćolu, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban i kvalitetan život u centru grada. Lokacija je izuzetno mirna, sa odličnim saobraćajnim povezivanjem i brojnim objektima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 396.560 €, 99,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom delu grada u neposrednoj blizini Zvezdarske šume. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 390.888 €, 99,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi je troiposoban stan u okviru rezidencijalnog kompleksa BW Diva, namenjen kupcima koji traže pun komfor, jasno definisan raspored i kvalitetan porodični prostor u savremenom gradskom ambijentu. Koncepcija stana omogućava da dnevna zona bude centralni deo života, dok su spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju četvorosoban stan u kući na tri nivoa, smešten u mirnom i porodičnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Autokomande i svih važnih sadržaja koji čine svakodnevni život komfornim. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 415.000 €, 100,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Lekinom brdu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo, odličan, očuvan, prostran funkcionalan troiposoban stan u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban porodični zivot ( škola, vrtić, marketi, pijaca, tržni centar, autobuska stajališta … ) Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 415.000 €, 101,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, u mirnoj i uređenoj ulici sa puno zelenila. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom i urednim ulazom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo četvorosoban, moderno opremljen stan u okviru luksuznog kompleksa Park Vila Residence, na atraktivnoj lokaciji Voždovac, Trošarina. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade novogradnje i prodaje se potpuno opremljen, spreman za useljenje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 280.000 €, 102,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se prostran stan u Budmanijevoj ulici na Zvezdari, u mirnom delu grada, u neposrednoj blizini Olimp sportskog centra, Cvetkove pijace i Bulevara kralja Aleksandra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 389.000 €, 103,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se komforan četvorosoban stan površine 103m2, na trećem spratu novog stambeno-poslovnog kompleksa Lux 51 na Bežanijskoj kosi, u ulici Partizanske avijacije. Lokacija omogućava laku povezanost sa ostatkom grada, a neposredna blizina marketa, pijace, doma zdravlja, škole i drugih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo jedinstven salonski stan, pozicioniran na odličnoj lokaciji u ulici Stanoja Glavaša, u privatnoj održavanoj zgradi predratne gradnje. U zgradu se ulazi kroz lepo uređeno dvorište, dok se iza objekta nalazi još jedno veliko dvorište bogato zelenilom, namenjeno isključivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan salonski stan u samom centru Beograda, u mirnoj i povučenoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i sa prijatnim, otvorenim pogledom. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 104,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 399.500 €
08.03.2026 - 385.500 €
25.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se potpuno renoviran stan u Nehruovoj ulici, na Novom Beogradu, preko puta OŠ „Sterija Popović“, u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi u Blok 62. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je izuzetan salonski stan u Svetogorskoj ulici, smešten u reprezentativnoj i odlično održavanoj predratnoj zgradi iz 1936. godine, na drugom spratu. Zgrada je nedavno renovirana, urađena je fasada i postavljen lift. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 450.000 €
15.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetan četvorosoban dupleks stan, smešten na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija donjeg Dorćola, u mirnoj Šantićevoj ulici. Stan se nalazi na četvrtom i petom spratu stambene zgrade, trostrano je orijentisan i tokom celog dana izuzetno svetao. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan u Bloku 64, u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja dobar izbor za porodično stanovanje zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, prostranosti i odličnoj mikrolokaciji. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 421.888 €, 106,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi su četvorosobni stanovi površine 106 m² i 108 m², smešteni na VII i VIII spratu stambene zgrade BW Alegra, u okviru projekta Beograd na vodi. Ovi stanovi predstavljaju najkomforniju strukturu u ponudi, projektovanu za kupce koji traže jasno zoniran prostor, privatnost i visok....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 274.000 € na 268.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 268.000 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 274.000 €
27.04.2026 - 268.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju odličan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda - Bulevar despota Stefana, na Paliluli, u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi sa četiri lifta, video nadzorom i interfonom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 305.200 €, 109,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan površine 109m2 na trećem spratu Lamele 1 stambeno-poslovnog objekta koji se gradi u Zemunu, u Banatskoj ulici, u neposrednoj blizini Dunava, Pupinovog mosta, Autoputa E-75, ulice Cara Dušana. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 109,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan šestosoban stan površine 109m2, u mirnom delu Zvezdare u neposrednoj blizini Aviv parka. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.900 €, 110,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Izdaje se kompletno renoviran salonski poslovni prostor u ulici Kneza Miloša, na jednoj od najprestižnijih poslovnih lokacija u centru Beograda. Prostor se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi i idealan je za advokatske kancelarije, IT kompanije, predstavništva, privatne ordinacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 113,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban salonski stan u centru Beograda, u Nušićevoj ulici, na drugom spratu reprezentativne zgrade sa liftom i mermernim ulazom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 280.000 €, 113,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju dupleks stan u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica na Banovom brdu, okruženoj zelenilom i parkovima. U neposrednoj blizini nalaze se brojne prodavnice, kafići, banke, pošta, bioskop, kao i svi drugi sadržaji potrebni za udoban svakodnevni život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetno kvalitetan salonski stan na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra, parka Tašmajdan i Crkve Svetog Marka. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 438.600 €, 116,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo klasičan petosoban stan u samom srcu grada, u neposrednoj blizini Ateljea 212. Smešten na prvom spratu kvalitetno građene zgrade iz 60-ih godina, sa liftom, ovaj stan predstavlja savršen izbor za one koji žele praktičan i funkcionalan životni prostor u centru grada. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 3.000 €, 117,00 m2 cca 26 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Izdajemo višenamenski poslovni prostor, lokal, smešten u zgradi novije gradnje, na jednoj od najpoželjnijih lokacija u centru grada, u ulici Strahinjića Bana. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 425.000 €, 117,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Predstavljamo vam luksuzan, dizajnerski osmišljen četvorosoban dupleks smešten u mirnom i prestižnom delu Zvezdare, u neposrednoj blizini Kajmakčalanske ulice. Ova nekretnina predstavlja spoj savremene estetike, vrhunskih materijala i maksimalne funkcionalnosti, pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 470.000 €, 118,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan u ulici Branka Krsmanovića, na jednoj od najtraženijih lokacija na Crvenom krstu. Stan se nalazi na prvom spratu luksuzne novogradnje sa liftom i predstavlja spoj savremenog dizajna, funkcionalnosti i visokog kvaliteta stanovanja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 369.500 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prostrani troiposoban stan – Vaš dom iz snova na odličnoj lokaciji! .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 181.796 €, 120,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan useljiv četvorosoban stan broj 41 od 119,76m2 na povučenom spratu novog stambeno-poslovnog objekta u Pančevu, u ulici Dimitrija Tucovića. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetan četvorosoban stan ukupne površine 160m2, od čega je 120m2 grejne površine i čak 40m2 prostrane, sunčane terase, smešten u najlepšem i najmirnijem delu Mirijeva. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi građenoj fasadnom žutom ciglom, na visokom prizemlju objekta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 109)

<< <1 2 3> >>