• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs 2.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs 2.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs 2.sprat Najnovije

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs 2.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 237.000 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju veliki dvosoban stan od 65m² na odličnoj lokaciji u u ulici Maksima Gorkog, u neposrednoj blizini čuvene Kalenić pijace. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade bez lifta, dvostrano je orijentisan i odlukuje se svetlim i prostranim prostorijama. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 225.000 € na 215.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 70,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 245.000 €
24.11.2025 - 225.000 €
24.04.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo svetao i funkcionalan dvoiposoban stan površine 70m², na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Hale Pionir, u ulici Bulevar despota Stefana. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 600.000 €, 204,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo u srcu Zemuna, u najlepšem delu prestižne Gospodske ulice, salonski stan ukupne korisne površine 204 m², koji se prostire delom na prvom, a delom na drugom spratu reprezentativne starogradske zgrade. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 329.000 € na 319.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Arena, 319.000 €, 79,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 355.000 €
11.02.2026 - 345.000 €
18.02.2026 - 329.000 €
11.03.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kvalitetan i funkcionalan trosoban stan smešten u ulici Antifašističke borbe na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Beogradske Arene. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i održavane stambene zgrade iz 2000. godine, sa liftom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 130,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan, kompletno renoviran četvorosoban stan u Golf naselju na Banovom brdu. Stan se nalazi na drugom spratu trospratne zgrade koja stanarima nudi privatnost sa svega četiri stana u njoj. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 495.000 €, 100,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se salonski trosoban stan u Krunskoj ulici, u jednoj od najprepoznatljivijih ulica Vračara. Nalazi se na drugom spratu uredne zgrade bez lifta i zadržao je karakter prostora po kome su salonski stanovi prepoznatljivi. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je izuzetan salonski stan u Svetogorskoj ulici, smešten u reprezentativnoj i odlično održavanoj predratnoj zgradi iz 1936. godine, na drugom spratu. Zgrada je nedavno renovirana, urađena je fasada i postavljen lift. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je lep trosoban stan površine 83m², smešten na Neimaru, Vračar, na drugom spratu zgrade novije gradnje sa liftom. Zgrada ima mali broj stanova i nalazi se na izuzetnoj lokaciji, što je čini idealnim izborom za porodičan život. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 355.000 € na 345.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 59,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 370.000 €
20.02.2026 - 355.000 €
22.04.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 59 m², smešten u luksuznom i veoma traženom kompleksu Novi Dorćol. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade, jednostrano je orijentisan i poseduje otvoren pogled koji ne gleda direktno u druge objekte, što pruža veću privatnost, prijatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 370.000 €, 69,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzan, trosoban stan na drugom spratu zgrade BW Simfonija 2 u Beogradu na vodi. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji i ima otvoren pogled na miran dvorišni deo kompleksa. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.divisnekretnine.rs 2.sprat (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>