• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs što jeftiniji barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs što jeftiniji barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs što jeftiniji barem 80 m2

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs što jeftiniji barem 80 m2" pronađeno 205 nekretnina - prosečna cena 3.744 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosečna cena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 132,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo atraktivan plac sa prelepim otvorenim pogledom, površine 10 ari na Kosmaju u naselju Dučina. Plac je uređen i spreman za izgradnju porodične kuće sa bazenom. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 94.000 €, 96,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kuću na Avalskom putu, nedaleko od skretanja za Zuce, na pet minuta udaljenosti od izlaska na autoput,tržnog centra "Ava shoping park" i Ikea robne kuće. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 85,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u novogradnji na prvom spratu, u zgradi sa malim brojem stanova. Stan se nalazi na ulasku u naselje Altina. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 181.796 €, 120,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan useljiv četvorosoban stan broj 41 od 119,76m2 na povučenom spratu novog stambeno-poslovnog objekta u Pančevu, u ulici Dimitrija Tucovića. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo trosoban stan u novoj, useljenoj zgradi u mirnom delu Zemuna . Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Prvomajske ulice, kao i nedaleko od autoputa E- 70 i E-75, Tošinog bunara, KBC Bežanijska Kosa, Sportsko rekreativnog centra "11 april". .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2021.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo novu kuću centru naselja Boleč na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini autobuskog stajališta linije 307, na 20km od Vukovog spomenika. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, ukupne korisne površine 190m2. Podeljena je u dva nezavisna dvoiposobna stana sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 208.000 € na 199.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 199.000 €, 78,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 222.000 €
15.10.2025 - 208.000 €
09.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo komforan i funkcionalan troiposoban stan na prvom spratu održavane zgrade bez lifta na Karaburmi. Nalazi se u mirnoj ulici Kamčatska i blizini škola, vrtića, marketa i dva tržna centra BIG Fashion i TC Karaburma. Takođe ima odličnu povezanost sa drugim delovima Beograda....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 219.000 € na 200.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 200.000 €, 136,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.06.2025 - 219.000 €
29.08.2025 - 300.000 €
24.09.2025 - 250.000 €
20.03.2026 - 219.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo uknjiženu kuću na svega 6 km od centra Sopota, u mirnom i zelenilom okruženom delu Nemenikuća, površine 136 m², sa dodatnih 55 m² tavanskog prostora pogodnog za adaptaciju po potrebi. Kuća se nalazi na lepo uredjenom placu od 10 ari, gde takodje postoji bazen dimenzija 7x4.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 209.900 € na 206.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2025 - 230.000 €
02.05.2025 - 220.000 €
21.07.2025 - 215.000 €
03.10.2025 - 209.900 €
13.05.2026 - 206.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo funkcionalan stan u izvornom stanju, površine 92 m² (82 m² grejne površine + dve lođe), smešten u kvalitetnoj zgradi iz 80-ih godina, poznatoj po svojoj masivnoj gradnji i odličnom rasporedu prostorija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 209.900 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran četvorosoban stan u blizini Kumodraške ulice, sa dodatnim spoljnim prostorom i veoma funkcionalnim rasporedom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 222.000 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji u Zemunu, u neposrednoj blizini Doma zdravlja, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. Izuzetno lep, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85 m², na atraktivnoj lokaciji koja pruža mir....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 250.000 € na 223.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 223.000 €, 72,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 250.000 €
20.05.2026 - 223.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom, uknjižene površine 72m2. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 232.000 € na 229.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 229.900 €, 82,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 229.600 €
20.02.2026 - 246.000 €
16.03.2026 - 237.000 €
01.04.2026 - 232.000 €
10.04.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan na mirnoj i porodičnoj lokaciji u Zemunu, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja kao što su dom zdravlja, škole, vrtići, pijace i više linija gradskog prevoza. Lokacija je praktična za svakodnevni život .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 230.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 250.000 €
27.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan na Zvezdari, u ulici Živka Davidovića, u neposrednoj blizini Aviv Parka. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dupleks u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, ukupne površine 100m2. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju četvorosoban stan u kući na tri nivoa, smešten u mirnom i porodičnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Autokomande i svih važnih sadržaja koji čine svakodnevni život komfornim. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 76,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan,renoviran trosoban stan u blizini Botaničke bašte Jevremovac, u mirnom delu ulice okružen zelenilom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 247.000 €, 78,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, površine 78m2, u Starom Košutnjaku, u ulici Pere Velimirovića. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 79,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kompletno renoviran, dvoiposoban stan u Kostolačkoj ulici na Voždovcu, na visokom prizemlju uredne i redovno održavane zgrade na lokaciji koja pruža sve što je potrebno za dobro svakodnevno funcionisanje u gradu. U neposrednoj blizini su supermarket Vero, prodavnice, više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 258.000 €, 82,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan na Konjarniku, u ulici Mihaila Todorovića, u mirnom delu Zvezdare. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 259.000 €, 98,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan četvoroiposoban stan u naselju Cerak Vinogradi. Stan se nalazi na drugom spratu trospratne zgrade od fasadne cigle, u mirnoj i povučenoj Kestenovoj ulici. Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao i prijatan za boravak. Nekretnina je u izvornom, očuvanom stanju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 260.400 €, 74,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan, trosoban stan u naselju Stepa Stepanović, u zgradi novije gradnje sa urednim i redovno održavanim ulazom, interfonom i video nadzorom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 262.237 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi je četvorosoban stan u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i traženoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, smešten u manjem, isključivo stambenom objektu sa ukupno 18 stambenih jedinica. Objekat je projektovan kao boutique stambena zgrada, sa naglaskom na kvalitet gradnje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 263.200 €, 94,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 94m2 na prizemlju, Lamele 2 stambeno-poslovnog objekta koji se gradi u Zemunu, u Banatskoj ulici, u neposrednoj blizini Dunava, Pupinovog mosta, Autoputa E-75, ulice Cara Dušana. Zemona nova je novogradnja u Zemunu koja predstavlja spoj kvalitetne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 269.000 € na 264.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 264.000 €, 78,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 278.000 €
08.10.2025 - 269.000 €
27.02.2026 - 264.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo moderan, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 78m², smešten u mirnom delu Južnog bulevara, u neposrednoj blizini ulice Grčića Milenka. Ova atraktivna lokacija obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima grada i prijatno urbano okruženje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se troiposoban stan na Topličinom vencu, u jednoj od najlepših ulica centra Beograda, u blizini Knez Mihailove i Kalemegdana. Stan se nalazi u zgradi iz 1936. godine, prepoznatljivoj po svom arhitektonskom stilu i visini plafona od preko 3 metra, što pruža osećaj prostranosti....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 274.000 € na 268.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 268.000 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 274.000 €
27.04.2026 - 268.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju odličan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda - Bulevar despota Stefana, na Paliluli, u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi sa četiri lifta, video nadzorom i interfonom. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 289.000 € na 268.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 268.000 €, 75,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 319.000 €
04.08.2025 - 299.000 €
03.09.2025 - 289.000 €
04.05.2026 - 268.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u novijoj zgradi na Južnom bulevaru izgrađenoj 2010. godine. Stan je kompletno namešten, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo, odličan, očuvan, prostran funkcionalan troiposoban stan u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban porodični zivot ( škola, vrtić, marketi, pijaca, tržni centar, autobuska stajališta … ) Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 270.000 €, 200,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo šarmantnu seosku kuću u Maloj Ivanči – opština Sopot, Beograd. Na izuzetnoj lokaciji, u prirodnom okruženju sela Mala Ivanča, nalazi se elegantna vila smeštena na prostranom imanju površine 4.765 m², sa mnogo drveća i voćnjaka. .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 260.000 €
30.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo trosoban stan u najlepšem delu Vračara, u blizini Hrama Sv.Save, u ulici Stojana Protića. Nalazi se u urednoj zgradi stare, predratne, gradnje. Stan je kompletno renoviran i u besprekornom je stanju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Arena, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Štark Arene, preko puta restorana "Novak". Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade iz 2007. godine, sa fasadnom ciglom i reprezentativnim ulazom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 280.000 €, 97,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo prostran, svetao i kompletno renoviran stan u ul.Braće Jerković na odličnoj lokaciji sa dobrom povezanošću sa svim delovima grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 280.000 €, 102,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se prostran stan u Budmanijevoj ulici na Zvezdari, u mirnom delu grada, u neposrednoj blizini Olimp sportskog centra, Cvetkove pijace i Bulevara kralja Aleksandra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 280.000 €, 113,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju dupleks stan u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica na Banovom brdu, okruženoj zelenilom i parkovima. U neposrednoj blizini nalaze se brojne prodavnice, kafići, banke, pošta, bioskop, kao i svi drugi sadržaji potrebni za udoban svakodnevni život. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju kuća na placu od 2.4 ara, spratnosti suteren, prizemlje i sprat, sa mogućnošću uređenja dodatnog nivoa u potkrovlju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 286.000 €, 74,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se porodičan stan u novogradnji iz 2024. godine, u neposrednoj blizini Sportskog centra Olimp, u mirnom i uređenom delu naselja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo komforan trosoban stan površine 98 m², koji se nalazi u ulici Viskog Stevana, na Donjem Dorćolu, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban i kvalitetan život u centru grada. Lokacija je izuzetno mirna, sa odličnim saobraćajnim povezivanjem i brojnim objektima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 295.000 €, 78,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u Bulevaru Vojvode Mišića na Senjaku u neposrednoj blizini sajma, koji se nalazi na drugom spratu odlične zgrade starije gradnje sa dobro održavanim ulazom i liftom. .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 340.000 € na 295.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 295.000 €, 136,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 340.000 €
11.03.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvoroiposoban dupleks na odličnoj lokaciji Banovog brda, u ulici Blagoja Parovića. Stan je svetao, dvostrano orijentisan i veoma funkcionalan, idealan za porodičan život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 298.888 €, 72,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi su trosobni stanovi površine 72 m² i 75 m², smešteni u stambenoj zgradi BW Alegra, u okviru projekta Beograd na vodi. Ova struktura predstavlja izuzetno funkcionalno rešenje, namenjeno kupcima koji traže jasno odvojene dnevne i spavaće zone, uz visok nivo komfora u svakodnevnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 109,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan šestosoban stan površine 109m2, u mirnom delu Zvezdare u neposrednoj blizini Aviv parka. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 205)

<< <1 2 3 4 5> >>