• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs što jeftiniji

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs što jeftiniji" pronađeno 326 nekretnina - prosečna cena 3.813 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosečna cena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • bazen
    • renovirano
    • useljiv
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 890 €, 60,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Izdajemo poslovni prostor, na visokom prizemlju u Starom gradu, u Drinčićevoj ulici. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 900 €, 70,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Izdaje se reprezentativan salonski poslovni prostor površine 70m² u centru Beograda, u neposrednoj blizini Čumićevog sokačeta. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.900 €, 110,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Izdaje se kompletno renoviran salonski poslovni prostor u ulici Kneza Miloša, na jednoj od najprestižnijih poslovnih lokacija u centru Beograda. Prostor se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi i idealan je za advokatske kancelarije, IT kompanije, predstavništva, privatne ordinacije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 3.000 €, 117,00 m2 cca 26 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Izdajemo višenamenski poslovni prostor, lokal, smešten u zgradi novije gradnje, na jednoj od najpoželjnijih lokacija u centru grada, u ulici Strahinjića Bana. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 132,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo atraktivan plac sa prelepim otvorenim pogledom, površine 10 ari na Kosmaju u naselju Dučina. Plac je uređen i spreman za izgradnju porodične kuće sa bazenom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo studio apartman na 5. spratu u okviru apart hotela Foka spa 4*, udaljenom 600 m od početne stanice gondole koja vodi ka Kopaoniku. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 71.300 €, 31,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku u Vikend naselju. .

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se nov, kompletno opremljen apartman u okviru kompleksa Novi Kopaonik. Apartman se nalazi na prvom spratu jedne od četiri završene zgrade i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. .

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, 80.000 €, 32,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan stan na Kopaoniku u ulici Stefana Prvovenčanog, na ulasku u vikend naselje u sklopu objekta Apart Hotel and Spa Zoned Kopaonik. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini Skadarlije, kompletno namešten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 94.000 €, 96,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kuću na Avalskom putu, nedaleko od skretanja za Zuce, na pet minuta udaljenosti od izlaska na autoput,tržnog centra "Ava shoping park" i Ikea robne kuće. .

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, 100.800 €, 21,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kompletno opremljen studio-apartman, udaljen svega sto metara od hotela Grand. Objekat je idealan za one koji žele privatnost i mir, a istovremeno blizinu svih centralnih dešavanja na planini, uključujući ski-staze, restorane, kafiće i prodavnice. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan na Voždovcu, u naselju Šumice, u Ljermontovoj ulici. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 108.675 €, 30,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U okviru manjeg stambenog objekta u izgradnji na Paliluli, u neposrednoj blizini Bogoslovije i Omladinskog stadiona, u ponudi je jedini jednosoban stan u zgradi, što ga čini posebno interesantnim kako za život, tako i za investiciju. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 120.000 €
30.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo funkcionalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten u suterenu salonske zgrade, u samom centru grada, u ulici Žorža Klemansoa. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan površine 54m2 u Pirandelovoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade iz 2006. godine sa malim brojem stanova, što obezbeđuje mir i privatnost. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 140.000 €
06.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan na Kopaoniku, smešten u mirnom vikend naselju. Stan ima 48m2 i izuzetno je funkcionalno organizovan. Spavaća soba nalazi se na galeriji, dok ostatak prostora čine moderna kuhinja sa dnevnim boravkom i kupatilo. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 134.000 €, 28,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo funkcionalnu i svetlu garsonjera površine 28m², smeštena u prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Zvezdari u ul.Braće Miladinov u naselju Denkova bašta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran i opremljen stan u salonskoj zgradi na Vračaru, u Mileševskoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i svih sadržaja važnih za kvalitetan gradski život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 137.700 €, 47,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje, bez lifta, na trećem spratu od ukupno četiri, na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u neposrednoj blizini škola, vrtića, prodavnica, tržnih centara kao i stajališta više linija gradskog prevoza. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 139.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 143.000 €
11.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan od 65m2, u novoizgrađenoj zgradi u jednom od najlepših delova Surčin. Stan se nalazi u okviru modernog mini kompleksa od četiri zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili investiciju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo lep dvosoban stan površine 63m2 sa pripadajućom terasom od 20m2 u blizini okretnice linije 26, u naselju Braće Jerković, na Voždovcu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 142.800 €, 51,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo lep, svetao dvosoban stan u zgradi iz 70-ih godina sa uređenom fasadom na odličnoj lokaciji u naselju Karaburma u ul.Mirijevski bulevar. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, u mirnom i odlično povezanom delu grada. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 154.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 154.000 €, 51,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 159.000 €
27.04.2026 - 154.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan na Labudovom brdu, u ulici 11. krajiške divizije. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 155.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 155.000 €, 33,00 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 159.000 €
08.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 28m2 (stvarna površina 33m2) u ulici Zmaj Jovinoj, u samom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice i pešačke zone. Stan se nalazi u predratnoj zgradi sa urednim ulazom i odličnim održavanjem. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 66,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dvosoban stan površine 66m² sa terasama, koji se nalazi na osmom spratu stambeno-poslovne zgrade u ulici Dimitrija Tucovića, u delu kod Gradske bolnice. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 157.000 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju odličan, komforan tipski jednosoban stan na Novom Beogradu, u bloku 61, u ulici Dušana Vukasovića. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 158.164 €, 44,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi su dvosobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i traženoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata, namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa akcentom na kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 85,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u novogradnji na prvom spratu, u zgradi sa malim brojem stanova. Stan se nalazi na ulasku u naselje Altina. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 160.000 €, 44,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi je izuzetno zanimljiv stan u samom srcu Beograda, u ulici Braće Jugovića, na par koraka od Studentskog parka. Lokacija koja ne zahteva posebno predstavljanje, strogi centar grada, savršeno povezan sa svim važnim tačkama, okružen fakultetima, kulturnim sadržajima, restoranima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 162.480 €, 41,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom i zelenijem delu grada, u neposrednoj blizini šume. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 172.000 € na 169.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 41,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 172.000 €
27.04.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan na Lekinom brdu, u Belimarkovićevoj ulici, u novogradnji iz 2025. godine. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 190.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran, jednoiposoban stan od 33 m² u najlešem delu ulice Cara Dušana na Dorćolu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta i gleda na mirno dvorište okruženo zelenilom. Zgrada je uredna i održavana, a ulaz čist i obezbeđen. Lokacija pruža savršen balans....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u centru grada, u Dobračinoj ulici, u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 181.796 €, 120,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan useljiv četvorosoban stan broj 41 od 119,76m2 na povučenom spratu novog stambeno-poslovnog objekta u Pančevu, u ulici Dimitrija Tucovića. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo trosoban stan u novoj, useljenoj zgradi u mirnom delu Zemuna . Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Prvomajske ulice, kao i nedaleko od autoputa E- 70 i E-75, Tošinog bunara, KBC Bežanijska Kosa, Sportsko rekreativnog centra "11 april". .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 189.900 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 189.900 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 199.000 €
11.05.2026 - 189.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Zvezdari, na jednoj od traženih lokacija, u neposrednoj blizini gradske bolnice. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2021.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo novu kuću centru naselja Boleč na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini autobuskog stajališta linije 307, na 20km od Vukovog spomenika. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, ukupne korisne površine 190m2. Podeljena je u dva nezavisna dvoiposobna stana sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dvosoban stan u Zemunu, na prvom spratu novog stambenog objekta na Pregrevici. U neposrednoj blizini škole, vrtića, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 326)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>