• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.divisnekretnine.rs - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs" pronađeno 329 nekretnina - prosečna cena 3.812 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosečna cena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 362.000 €, 134,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan od 134 m² u izgradnji u prestižnom delu Zemuna, Gornjem gradu, u blizini ulice Cara Dušana. Zgrada je planirana da bude završena do aprila 2025. godine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 70,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan dvosoban stan u najlepšem delu Vračara, u ulici Desanke Maksimović, preko puta Tašmajdanskog parka. Kompletno je renoviran, u odličnom stanju i ne zahteva veća ulaganja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo, odličan, očuvan, prostran funkcionalan troiposoban stan u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban porodični zivot ( škola, vrtić, marketi, pijaca, tržni centar, autobuska stajališta … ) Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 750.000 €, 153,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo raskošan salonski stan na jednoj od najprestižnijih dorćolskih adresa, u ulici Kralja Petra. Stan se nalazi na petom od ukupno šest spratova reprezentativne zgrade sa liftom, sagrađene 1922.godine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 157.000 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju odličan, komforan tipski jednosoban stan na Novom Beogradu, u bloku 61, u ulici Dušana Vukasovića. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 352.000 € na 347.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 347.000 €, 94,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 352.000 €
11.05.2026 - 347.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban dupleks na Zvezdari, u delu koji karakteriše mirno okruženje i dobra povezanost sa gradom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 800.000 €, 340,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo fantastičan dupleks u zgradi iz 2012.godine u neposrednoj blizini Đeram pijace. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 336.000 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se komforan trosoban stan površine 84 m², na trećem spratu kvalitetne stambeno-poslovne zgrade u ulici Tošin bunar, između kompleksa Airport City i New Minel, na Novom Beogradu. Stan je dvostrano orijentisan, osvetljen i funkcionalno organizovan, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 73,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo komforan trosoban stan, na jednom od najlepših delova Vračara u Molerovoj ulici, u blizini Kalenić pijace, u veoma održavanoj zgradi sa finom fasadom i urednim ulazom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 298.888 €, 72,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi su trosobni stanovi površine 72 m² i 75 m², smešteni u stambenoj zgradi BW Alegra, u okviru projekta Beograd na vodi. Ova struktura predstavlja izuzetno funkcionalno rešenje, namenjeno kupcima koji traže jasno odvojene dnevne i spavaće zone, uz visok nivo komfora u svakodnevnom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 330.000 € na 318.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 318.000 €, 80,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 330.000 €
06.04.2026 - 318.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u Skadarliji, u neposrednoj blizini Trga republike, površine 80 m². .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan površine 54m2 u Pirandelovoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade iz 2006. godine sa malim brojem stanova, što obezbeđuje mir i privatnost. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan u novogradnji na Vidikovcu, u mirnom i porodičnom delu naselja idealnom za udoban gradski život. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: škole, vrtići, marketi, restorani, kafići, pošta, banka i parkovi. Autobuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 197.536 €, 54,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i traženoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata i namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa naglaskom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 286.000 €, 74,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se porodičan stan u novogradnji iz 2024. godine, u neposrednoj blizini Sportskog centra Olimp, u mirnom i uređenom delu naselja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzan trosoban stan u rezidencijalnom objektu BW Scala, u jednom od najprestižnijih delova Beograda na vodi. Nekretnina se izdvaja savremenom arhitekturom, elegantno organizovanim enterijerom i lokacijom koja spaja mirnu atmosferu sa dinamikom modernog gradskog života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odlican dvoiposoban stan u Metropolitan zgradi, u sklopu kompleksa Beograd na vodi. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 369.000 €, 81,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u ulici Velisava Vulovića, u neposrednoj blizini Belog dvora. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i nije okrenut ka ulici. Nekretnina se nalazi u lepoj, kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva veća ulaganja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 550.000 €, 216,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na najtraženijoj lokaciji Kosmaja, svega 100 metara vazdušne linije od renomirane Kabinet pivare i u neposrednoj blizini novootvorenog hotela “Bikini and Champagne”, nalazi se ova pažljivo osmišljena, moderno opremljena porodična kuća koja kombinuje udobnost, funkcionalnost i uživanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 76,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan,renoviran trosoban stan u blizini Botaničke bašte Jevremovac, u mirnom delu ulice okružen zelenilom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 320.000 €, 71,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji u Zemunu u modernom kompleksu , u neposrednoj blizini auto-puta, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 295.000 €, 78,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u Bulevaru Vojvode Mišića na Senjaku u neposrednoj blizini sajma, koji se nalazi na drugom spratu odlične zgrade starije gradnje sa dobro održavanim ulazom i liftom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 520.000 €, 130,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban, salonski stan na drugom spratu predratne zgrade iz 1936 godine. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan je kompletno renoviran i tom prilikom je postavljena REHAU....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan na Dedinju, u ulici Mihaila Avramovića. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 520.000 € na 499.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 499.000 €, 129,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 520.000 €
29.04.2026 - 499.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuzan četvorosoban penthouse u modernom stambenom kompleksu Dunavske terase na Karaburmi. Stan se nalazi na poslednjem, sedmom spratu zgrade sa liftom i pruža prelep, otvoren pogled na Dunav. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 469.000 €, 80,00 m2 cca 5860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Vračaru, u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 258.000 €, 84,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan na Konjarniku, u ulici Mihaila Todorovića, u mirnom delu Zvezdare. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 189.900 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 189.900 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 199.000 €
11.05.2026 - 189.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Zvezdari, na jednoj od traženih lokacija, u neposrednoj blizini gradske bolnice. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.200.000 €, 291,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo porodičnu stambenu zgradu na Dedinju, u neposrednoj blizini stadiona Rajko Mitić. Kuća je starije gradnje, ukupne površine svih objekata na parceli 291m2, sve na 566m2 placa. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.730.000 €, 500,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzna kuća na Voždovcu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzno opremljen petosoban stan u kondominijumu Wellport, jednom od najprestižnijih stambenih kompleksa na Novom Beogradu. Ova ekskluzivna nekretnina se nalazi na 11. spratu od ukupno 12, u modernoj novogradnji sa spektakularnim panoramskim pogledom na grad. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 325.436 €, 93,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi je četvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u novogradnji na Paliluli, smešten na povučenom spratu manjeg boutique stambenog objekta sa ukupno 18 stambenih jedinica. Lokacija u zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, uz potpuno otvoren pogled ka Dunavu i panorami grada, izdvaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 350.000 €, 57,00 m2 cca 6140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan površine 57 m², smešten na 5. spratu zgrade BW Victoria, u najatraktivnijem delu projekta Beograd na vodi, u prvom redu do reke. Stan poseduje prostranu terasu sa spektakularnim pogledom na Kalemegdan i reku Savu, što ga čini jedinstvenom prilikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 585.000 €, 97,00 m2 cca 6030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetan dupleks stan u srcu Vračara, u Mutapovoj ulici, u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.250.000 €, 377,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kuća na Voždovcu, u ulici Milice Milojković. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 205.000 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u mirnom delu Zemuna, u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 421.888 €, 106,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi su četvorosobni stanovi površine 106 m² i 108 m², smešteni na VII i VIII spratu stambene zgrade BW Alegra, u okviru projekta Beograd na vodi. Ovi stanovi predstavljaju najkomforniju strukturu u ponudi, projektovanu za kupce koji traže jasno zoniran prostor, privatnost i visok....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u Šumatovačkoj ulici na Vračaru, u mirnom delu jedne od najtraženijih beogradskih opština, poznate po dobroj infrastrukturi i blizini svih važnih sadržaja. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 240.000 € na 236.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 236.000 €, 60,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 240.000 €
24.04.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 329)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>