• GoHome Professional
www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji

  • Za upit "www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 290 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 62.000 €, 308,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u mirnom i prijatnom selu Bresje, u okolini Jagodine, idealna za sve koji žele da žive u tišini, a da pritom budu dovoljno blizu grada i svih potrebnih sadržaja. Kuća je ukupne površine 308 m² i nalazi se na placu od 10.11 ari, što pruža dovoljno prostora za udoban....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vila nadomak grada, idealna za višečlanu porodicu. Nalazi se na uređenom placu od 15 ari i okružena je visokim borovima, koji pružaju prirodnu hladovinu, mir i osećaj potpune privatnosti. Objekat je u sivoj fazi, urađen po izuzetno visokim građevinskim standardima, sa već uvedenim....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 95.000 €, 318,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Magistralna, pr/2, ta, uknji��ena-U prilici smo da Vam ponudimo fantasti��nu ku��u na placu od 31,78 ari. Sastoji se od 7 soba, vi��e kupatila, dve gara��e, pomo��nim objektom i podrumom koji je oko 159m2. Ku��a i plac su uknji��eni i nalaze se na samoj Ibarskoj magistrali. Pored....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131666, uknjizen. Prodaje se uknjizen plac u naselju Mali Beograd u blizini Temerinskog puta, ali ne na glavnom putu. Plac ima 365m2. Front oko 20m. Okruzen je porodicnim kucama. Dozvoljena je gradnja porodicne kuce ili male urbane vile, sto moze biti interesantno investitorima.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 99.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milana Mitrovi��a 3 deo, uknji��ena-Stvarna povr��ina-300m2 , ugovorna povr��ina-103.00m2, Prodaje se ku��a na Kosmaju u popularnom vikend naselju Babe, poznata po ru��i vetrova. Ku��a je u osnovi 103m2, u tri eta��e sa placem od 10ari koji je ogra��en , sa velikim vo��njakom. Gradska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veća porodična kuća od čvrstog materijala u Srpskom šoru. Građena je u dva nivoa, a sastoji se od dve zasebne stambene jedinice. U prizemlju je četvorosoban stan koji se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri zasebne sobe, kupatila i....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 300,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na opštini Barajevo, na 5 km od Ibarske magistrale, u mirnom i tihom delu naselja Vranić, nalaze se ove dve kuće na prodaju. Zasebne su, ukupne površine 300m2 (jedna kuća je 39+39m2 dok druga ima 111+111m2) i smeštene su na placu od 11ari koji je pravilnog oblika sa kamionskim prilazom....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, održavana kuća na dva nivoa. U dvorištu i pomoćni objekat izgrađen kao pmoćni stambeni sa ođakom i kupatilom (trenutno nije u funkciji stanovanja već se koristi za držanje alata i raznih stvari). Neto površina kuće 186m2 a bruto 220m2. Pomoćni objekat neto 63m2, bruto 80m2.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 150.000 €, 288,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća koju je vredno pogledati. Moguća zamena za Vrnjačku Banju Kuća, Paraćin | Prodaja · 288m² · 150.000€.

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 160.000 €, 325,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostrana i potpuno uređena kuća od 325m² na čak 90 ari placa, idealna za porodičan život, uživanje u prirodi ili kao ozbiljna investicija. Lokacija: - 3 km od Valjevskog puta - 1 km od Grabovačkog puta - 12 km od Obrenovca ✨ Bez ulaganja – odmah useljiva! Unutrašnjost....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 310 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji (97)
  • www.angazman-nekretnine.rs zadnjih 14 dana što jeftiniji (5)
  • www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 što jeftiniji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>