• GoHome Professional
www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 prizemlje zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 prizemlje zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 prizemlje zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 prizemlje zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 290 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 430.000 €, 280,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kuca je gradjena u skladu sa konceptom savremenog zivljenja - puno svetlosti, zivot uz zelenilo, izlaz na 3 velike terase - a opet je izolovana od spoljnjeg sveta. Nalazi se na samom pocetku Miljakovca lll, gde je i bus-okretnica 48- ce.U prizemlju su prostrani dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veća porodična kuća od čvrstog materijala u Srpskom šoru. Građena je u dva nivoa, a sastoji se od dve zasebne stambene jedinice. U prizemlju je četvorosoban stan koji se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri zasebne sobe, kupatila i....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 220.000 € na 235.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BATAJNICA, 235.000 €, 284,00 m2 cca 830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 220.000 €
03.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju: dve kuće funkcionalnog rasporeda sa dvorištem u Batajnici sa čistim papirima, vlasnik 1/1. Smeštene su na prostranom placu od 4.5ari u mirnom delu Batajnice, koji je novoizgrađenim putem odlično povezan sa centrom grada. Preko puta se nalazi crkva, a u blizini su svi potrebni....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 195.000 €, 290,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2 stambena objekta ukupne neto površine 290m2, podeljene u 4 stambene jedinice. Uknjižena površina je 83m2, vlasnik 1/1. Nalazi se u Batajnici, naselje Šangaj. Prvi objekat čini jedna prizemna stambena jedinica od 70m2 sa garažom od 35m2. U pitanju je starija porodična....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. LUX PORODIČNA KUĆA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vešernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 665.700 €, 295,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo unikatan lokal u Novom Sadu u naselju Telep. Lokal se prostire na 300m2 i dva nivoa a sastoji se od dve konferencijske sale 16m2 i 23m2, sedam odvojenih kancelarija 12m2-20m2, open space prostora, lobija, kuhinje, trpezarije, mokrog čvora. Kapacitet za....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 800.000 €, 296,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

IDEALAN ZA OZBILJNE FIRME | VIŠE KANCELARIJA | MOGUĆNOST RENOVIRANJA PO VAŠOJ MERI Lokacija: Ruzveltova ulica, nadomak TC Zira. Tip objekta: Samostalan poslovni objekat. Površina: 296 m² (prizemlje + visoko prizemlje + sprat). Struktura: 11 kancelarija, više mokrih čvorova, čajna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća na Kelebiji, u asfaltiranoj ulici, na placu od 2193 m². Kuća je građena od čvrstog materijala i izolovana stiroporom. Ima 300 m² i sastoji se od prizemlja, potkrovlja i podruma. U prizemlju se nalaze terasa, hodnik sa stepeništem, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��kaljina, pr+1+ptk, cg, uknji��ena-Stvarna povr��ina-300m2, ugovorna povr��ina-119.00m2. Komforna ku��a na placu od 15 ari, front oko 18 metara. Nalazi se u samom centru naselja. Ku��a je zidana 1985 godine. Izveden mokri ��vor i kuhinja, tako da mo��e funkcionisati kao tri zasebne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 349.900 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na parceli od 200 m2 prodajemo porodičnu stambenu zgradu koja se sastoji od četvorosobnog stana površine 130 m2, sređenog za život i potktovlja 130 m2 u grubim radovima. U dvorištu iste kuće u prizemlju nalazi se jedan dvosobni stan površine 50 m2, kao poseban objekat. Kupci ove nepokretnosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 310 m2 prizemlje zadnjih 14 dana što manji (46)
  • www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 prizemlje što manji (1)