• GoHome Professional
www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 klima pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 klima pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 klima pala cena

  • Za upit "www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 klima pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 290 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 850.000 € na 722.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 722.500 €, 300,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 850.000 €
17.04.2026 - 722.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetno traženoj lokaciji – u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta i kompleksa Voždove kapije – nudimo vam veliki, funkcionalan lokal u modernoj zgradi, idealan za razne delatnosti: kancelarije, showroom, edukativne ili medicinske ustanove, fitnes/studio i drugo. Dvostruki....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 287.000 € na 269.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 269.700 €, 295,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.11.2024 - 350.000 €
12.02.2025 - 330.000 €
19.05.2025 - 300.000 €
03.12.2025 - 287.000 €
22.04.2026 - 269.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

Kuća 295m2 na 11ari lepe ravne parcele kompletno uređene sa lepim isplaniranim zelenim površinama koja ima ulaz sa dve strane i dovoljno mesta za parking više vozila. Kuća novije gradnje, vrhunskog kvaliteta gradnje na 3 nivoa, prodaje se kompletno opremljena. Prvi nivo je garaža....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 384.900 € na 350.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 350.000 €, 330,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 384.900 €
29.03.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prelepa kuća 10 godina stara u tri nivoa, na 12 ari placa, 330m2, 3 terase, eg na sruju i podno grejanje, 3 kupatila , garaža 30m2, ostava, vešerajkompletno nameštena, uknjižena. I nivo: Hodnik, kupatilo, veliki dnevno trpezarisko kuhinjski deo sa predivnim ozidanim kaminom, visina....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 425.000 € na 395.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 395.000 €, 340,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 425.000 €
08.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se porodična kuća, izuzetno kvalitetne gradnje, uknjižena na 340m2. Nalazi se u mirnom delu naselja Karaburma, u ulici Rospi Ćuprija. Izgrađena je na tri nivoa (P+1+Pk) i svaki može funkcionisati kao zasebna stambena jedinica. Na prvom nivou nalazi se veliki open space prostor....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 310 m2 klima pala cena (7)
  • www.angazman-nekretnine.rs 310 m2 klima (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>