• GoHome Professional
uzice novogradnja barem 120 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uzice novogradnja barem 120 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uzice novogradnja barem 120 m2 što skuplji

  • Za upit "uzice novogradnja barem 120 m2 što skuplji" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 903 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 70000 eura
    • do 87000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 876 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, UŽICE, 434.000 €, 280,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČAN KOMPLEKS OD OSAM APARTMANA U SRCU DRINSKOG KRAJA 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor Ugostiteljski objekat....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 222,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Površina: 1,73 Ha Lokacija: Ulica Brajana Župana, samo 2 km od centra Užica Objekti: kuća spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje, površine u osnovi 74 m2, stara prizemna kuća, štala, sušara za meso Kuća: Zidana 1984. godine ciglom, krov nov, izolovan, podaščan Dodatno: Novi oluci,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na glavnu saobracajnicu iz sopstvenog dvorista. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uzice novogradnja barem 120 m2 što skuplji'
130.000 €
130.000 €
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 138,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Fantastična ponuda Prelepa kuća u ponudi u centru nedaleko od hotela Omorika površine 138m2 na placu od 8 ari sa mogućnošću nadogradnje još 290m2 površine odnosno dogradnje još pet apartmana zašta je izdata građevinska dozvola. Sve takse i naknade po izdatoj dozvoli su plaćene. Kompletna....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 138,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>