• GoHome Professional
uzice do 46000 eura što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uzice do 46000 eura što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uzice do 46000 eura što manji Najnovije

  • Za upit "uzice do 46000 eura što manji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, UŽICE, 23.000 €, 15,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo poslovni prostor površine 15 m2 u strogom centru grada, na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini muzeja, gradske kuće i većine poslovnih banaka. Nalazi se na prvom spratu tržnog centra i koncipiran je kao jedna celina. Na podu je granitna keramika, uradjeni spušteni plafoni,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi! Izgradnja i opremanje montažnih kuća po Vašoj želji u najkraćem mogućem roku. Izaberite vašu savršenu kuću! U ponudi su kuće različitih površina, dimenzija i rasporeda prostorija. Cena gradnje tipskih objekata je 450 evra/m2 za sivu fazu gradnje i 650 evra/m2 za sistem....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 42.000 €, 35,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Investitor je vlasnik etaže na spratu porodične stambene zgrade. Ta etaža ima površinu od 71 m2. Investitor bi od tog stana napravio dva manja stana, jedan po želji kupca a drugi bi zadržao za sebe. Stan po želji kupca bi imao strukturu, po želji kupca i bio bi završen, po sistemu....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Terasa Podrum Jelova Gora Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, UŽICE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo srednju etažu kuće, po strukturi dvosoban stan , površine 56 m2. Kuća se nalazi na Zlatiborskom putu, na 700 m od centra grada. Kuća je, kao i sam stan održavana, u solidnom stanju. Stan ima terasu, uknjižen je, nema nikakvih tereta. .

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 21.500 €, 92,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Užicu – naselje Aleksića Most - Stari Grad Površina: 92 m² Uknjižena: 1/1 Stanje: Potrebna adaptacija – odlična prilika za kreiranje doma po vašoj meri! Kuća se sastoji od: ✅ Dve odvojene sobe ✅ Prostranog dnevnog boravka ✅ Kupatila i ostave ✅ Terase ✅ Dvorišta za....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 22.000 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Plac je na veštačkom jezeru "Vrutci" i nalazi se na 30 km od Zlatibora, novim putem preko brane Vrutci. Do samog placa ima oko 3 km makadama. Plac je do same vode, sa prelepim pogledom na jezero i okolinu. Postoji struja i tehnička voda ispumpavanjem iz jezera. Poljoprivredno....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 36.500 €, 1151,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo poljoprivredno zemljište (plac) površine 11,51a na putu Užice – Jelova gora. Nalazi se na Buaru, 4 km od Užica.Voda i struja su na placu, ulaz sa asfaltnog puta.Plac je pogodan za izgradnju poslovnog objekta, proizvodne hale i slično. .

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 39.999 € na 29.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, UŽICE, 29.999 €, 1223,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.05.2025 - 39.999 €
12.09.2025 - 33.000 €
20.03.2026 - 39.999 €
17.04.2026 - 29.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Netaknuta priroda i očaravajuća lepota Mokre Gore sve više privlače ljubitelje kvalitetnog života, prirode, šetnje, skijanja, mira i tišine. Posetioci obično budu toliko očarani lepotama predela da požele da tu i ostanu. U Mokroj Gori se nalazi najlepša železnička trasa na svetu koja....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 13.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uzice do 46000 eura što manji (59)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.