• GoHome Professional
uzice do 300 m2 do 120000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uzice do 300 m2 do 120000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uzice do 300 m2 do 120000 eura najnovije

  • Za upit "uzice do 300 m2 do 120000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 120.000 € na 119.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, UŽICE, 119.000 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
01.05.2026 - 120.000 €
03.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Idealan stan apartman na samo 200 metara od centra Užica. Uknjižen na 44 m2 a ostalih 44 predato na uknjižbu. Pogodan za život više članova porodice. Takođe savršen za mesečno ili dnevno rentiranje. Prodaje se kompletno namešten. Prostor funkcionalan i koncipiran kao tri nezavisna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, UŽICE, 105.000 €, 75,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 115.000 €
11.03.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan, u 1.zoni grada Užica, na Slanuši, na visokom prizemlju stambene zgrade, površine 75 m2, pogodan, kako za stanovanje, tako i kao poslovni prostor za razne namene. Stan je , pre osam godina renoviran, zamenjema je i spoljašnja i unutrašnja stolarija, instalacije i renovirano....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UŽICE, 100.000 €, 106,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 120.000 €
01.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija za izgradnju, u blizini gradske plaže u Užicu! Prodajemo ili menjamo za dvosoban stan od 60-65 m2+ garažu, lokaciju za izgradnju , odnosno parcelu površine 402 m2, na kojoj se nalazi kuća, u izgradnji, površine u osnovi 53 m2, spratnosti Pr+Sp. Na placu ima obezbeđena veća....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 120.000 €, 264,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću, u Užicu, u naselju Krčagovo, površine u osnovi 94 m2, spratnosti suteren+prizemlje+sprat, ukupne površine 264 m2, smeštena na placu površine 352 m2. Pored kuće se nalazi pomoćni objekat, spratnosti suteren+prizemlje, gde je u suterenu smeštena ostava za ogrev, a u....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Želite dom i porodičnu kuću sa dvorištem? Baš takvu nekretninu imamo za Vas! Kuća je površine 59 m2, u osnovi, spratnosti prizemlje+sprat, smeštene na placu površine 406 m2, u 1.zoni grada Užica, na Aleksića Mostu. Sama lokacija je blizu vrtića, osnovne škole, Maxija, gradske plaže,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na glavnu saobracajnicu iz sopstvenog dvorista. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem namešten stan površine 62 kvadratna metra, koji se nalazi u centru Užica, ulica Užičke Republike broj 1. Cena 93.000 eura. Terasa, Lift.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 93.000 € na 91.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, UŽICE, 91.500 €, 62,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 93.000 €
10.04.2026 - 91.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 93.000 € na 91.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, UŽICE, 91.500 €, 62,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 93.000 €
10.04.2026 - 91.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 273,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo dva objekta u selu Uzići, u neposrednoj blizini magistralnog puta Požega -Užice. Stambeni objekat je kuća, spratnosti suteren+prizemlje+potkrovlje, a poslovni objekat je hala(dimenzija 8mx 8.5m) sa pomoćnim prostorijama(magacini i dr). Sve je smešteno na placu površine 923....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uzice do 300 m2 do 120000 eura (61)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>