• GoHome Professional
uzice do 300 m2 do 120000 eura do 943 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uzice do 300 m2 do 120000 eura do 943 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uzice do 300 m2 do 120000 eura do 943 eura/m2

  • Za upit "uzice do 300 m2 do 120000 eura do 943 eura/m2" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 672 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, UŽICE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo srednju etažu kuće, po strukturi dvosoban stan , površine 56 m2. Kuća se nalazi na Zlatiborskom putu, na 700 m od centra grada. Kuća je, kao i sam stan održavana, u solidnom stanju. Stan ima terasu, uknjižen je, nema nikakvih tereta. .

 
 
 
  Stan, UŽICE, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo komforan trosoban stan, površine 85 m2, smešten na 1,spratu porodične stambene zgrade, na Terazijama, na oko 1 km udaljenosti od centralnog gradskog trga. U blizini se nalazi autobuska stanica, bemzinska pumpa, prodavnica, pošta, apoteka, gvožđara i drugi....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 91.000 €, 113,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca - vila, novosagradjena 2018.g, nalazi se na periferiji Kremne. Kuca ima dva nivoa, prizemlje i potkrovlje, povrsina 113m2, gradjevinska 143m2. U prizemlju se nalazi kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koji cine jednu celinu, ima i kupatilo. Na spratu je klub soba, dve spavace,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uzice do 300 m2 do 120000 eura do 943 eura/m2'
85.000 €
85.000 €
22.100 €
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 138,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična ponuda Prelepa kuća u ponudi u centru nedaleko od hotela Omorika površine 138m2 na placu od 8 ari sa mogućnošću nadogradnje još 290m2 površine odnosno dogradnje još pet apartmana zašta je izdata građevinska dozvola. Sve takse i naknade po izdatoj dozvoli su plaćene. Kompletna....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UŽICE, 100.000 €, 106,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 120.000 €
01.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija za izgradnju, u blizini gradske plaže u Užicu! Prodajemo ili menjamo za dvosoban stan od 60-65 m2+ garažu, lokaciju za izgradnju , odnosno parcelu površine 402 m2, na kojoj se nalazi kuća, u izgradnji, površine u osnovi 53 m2, spratnosti Pr+Sp. Na placu ima obezbeđena veća....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na glavnu saobracajnicu iz sopstvenog dvorista. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 58.000 €, 77,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuca u Uzicu. Ispored kuce ima parking. Naselje Gluvaci. Sastoji se od: 2 podrumske prostorije 1 lozionice (kotao na drva) Etazno grejanje 1 dnevni boravak 1 odvojena kuhinja 2 spavace sobe 1 kupatilo Hodnik Tersa ispred kuce Dvoriste 146 m2 Uknjizeno 1/1 tel.....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Terasa Podrum Jelova Gora Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 222,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.indomio.rs

Površina: 1,73 Ha Lokacija: Ulica Brajana Župana, samo 2 km od centra Užica Objekti: kuća spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje, površine u osnovi 74 m2, stara prizemna kuća, štala, sušara za meso Kuća: Zidana 1984. godine ciglom, krov nov, izolovan, podaščan Dodatno: Novi oluci,....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 61.000 €, 111,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno povoljna cena poslovnog prostora u Užicu. Na prodaju je poslovni prostor u Užicu, površine 111m2, smešten u prizemlju poslovno-stambene zgrade. Udaljen je oko 150m od gradskog trga. Podovi su obloženi keramikom, rasveta izvedena u spuštenom plafonu, ima razvedeno gradsko....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 35.000 € na 29.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UŽICE, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 29.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Продајемо приземну кућу, површине 55 m2, смештену на парцели која има 216 m2, у Ужицу, у насељу Царина, на око 800 метара од медицинске школе. Кућа је реновирана пре 6 година, комплетно су замењени каблови за струју, водоводне и канализационе цеви, подови и столарија. Структуру куће....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Želite dom i porodičnu kuću sa dvorištem? Baš takvu nekretninu imamo za Vas! Kuća je površine 59 m2, u osnovi, spratnosti prizemlje+sprat, smeštene na placu površine 406 m2, u 1.zoni grada Užica, na Aleksića Mostu. Sama lokacija je blizu vrtića, osnovne škole, Maxija, gradske plaže,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 120.000 €, 264,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću, u Užicu, u naselju Krčagovo, površine u osnovi 94 m2, spratnosti suteren+prizemlje+sprat, ukupne površine 264 m2, smeštena na placu površine 352 m2. Pored kuće se nalazi pomoćni objekat, spratnosti suteren+prizemlje, gde je u suterenu smeštena ostava za ogrev, a u....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na placu od 1559 m2. Jedna kuća je zidana 1970. godine, ukupne je površine 86m2, spratnosti je Su+Pr. U suterenu je smeštena jedna garsonjera i jedna posebna soba, dok je u visokom prizemlju smešten 2,5-soban stan. Zidana je pečenom ciglom, prekrivena crepom, medjuspratna....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 273,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo dva objekta u selu Uzići, u neposrednoj blizini magistralnog puta Požega -Užice. Stambeni objekat je kuća, spratnosti suteren+prizemlje+potkrovlje, a poslovni objekat je hala(dimenzija 8mx 8.5m) sa pomoćnim prostorijama(magacini i dr). Sve je smešteno na placu površine 923....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 288,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo porodičnu stambenu zgardu, površine u osnovi 96 m2, spratnosti Pr+Sp+Pk, smeštenu na placu površine 476 m2. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom, zidana ciglanim blokovina, sa betonskim serklažima i fert gredicama između etaža. Kuća se prodaje u sivoj fazi, nisu razvedene....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>