• GoHome Professional
uzice do 280 m2 do 1200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uzice do 280 m2 do 1200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uzice do 280 m2 do 1200 eura/m2

  • Za upit "uzice do 280 m2 do 1200 eura/m2" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 844 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 88000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, UŽICE, 190.000 €, 165,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji u blizini centra, sa divnim panopramskim pogledom na celo Užice, Kvalitetno građena, u odličnom stanju sa centralnim grejanjem na gas. Sastoji se od prizemlja i visokog prizemlja, a i ma i dva podruma. U prizemlju je predsoblje, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 185.000 €, 165,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću sa dva stana, ukupne površine 165 m2, smeštenu na placu površine 298 m2, u naselju Krčagovo, 3 km od centra grada Užica. Sama lokacija kuće je na 100 m od vrtića i osnovne škole, dok se na nekih 200-300m nalaze bolnica, Lidl, tržni centar Nest, pijaca, pošta, autobuska....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Želite dom i porodičnu kuću sa dvorištem? Baš takvu nekretninu imamo za Vas! Kuća je površine 59 m2, u osnovi, spratnosti prizemlje+sprat, smeštene na placu površine 406 m2, u 1.zoni grada Užica, na Aleksića Mostu. Sama lokacija je blizu vrtića, osnovne škole, Maxija, gradske plaže,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uzice do 280 m2 do 1200 eura/m2'
100.000 €
100.000 €
280.000 €
  Stan, UŽICE, 42.000 €, 35,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Investitor je vlasnik etaže na spratu porodične stambene zgrade. Ta etaža ima površinu od 71 m2. Investitor bi od tog stana napravio dva manja stana, jedan po želji kupca a drugi bi zadržao za sebe. Stan po želji kupca bi imao strukturu, po želji kupca i bio bi završen, po sistemu....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 187.000 €, 156,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo kuću na lepoj lokaciji, Uzičkih Heroja,naselje Krčagovo, u blizini bolnice, škole, vrtića, kao i prodavnica, tržnog centra. Plac je površine 3ara Kuća je dvoetažna, na dva sprata, sa posebnim ulazima, tako da ih mogu koristiti dve porodice. Donji nivo se satoji od : Dnevni....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 71,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Tara, Konjska reka, u autentičnom planinskom ambijentu, u srcu nacionalnog parka u naselju Sekulići, prodajemo kuću izgrađenu 2012.godine za koju je podnet zahtev za legalizaciju, ukupne površine 71m2, na placu od 1569 m2. U prizemlju kuće je terasa, hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 138,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Fantastična ponuda Prelepa kuća u ponudi u centru nedaleko od hotela Omorika površine 138m2 na placu od 8 ari sa mogućnošću nadogradnje još 290m2 površine odnosno dogradnje još pet apartmana zašta je izdata građevinska dozvola. Sve takse i naknade po izdatoj dozvoli su plaćene. Kompletna....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 195.000 €, 156,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem celu kucu ili po etazama. Kuca ima 156m2, 2 etaze ,15m2 letnjikovac i 3 ara placa. Grejanje na gas, drva i struju. Legalizovana 1/1 vlasnik. Za dalja pitanja pozovite na broj 063 8237097 i 064374 08 23 Slavica .

 
 
 
  Stan, UŽICE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo srednju etažu kuće, po strukturi dvosoban stan , površine 56 m2. Kuća se nalazi na Zlatiborskom putu, na 700 m od centra grada. Kuća je, kao i sam stan održavana, u solidnom stanju. Stan ima terasu, uknjižen je, nema nikakvih tereta. .

 
 
 
  Stan, UŽICE, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo komforan trosoban stan, površine 85 m2, smešten na 1,spratu porodične stambene zgrade, na Terazijama, na oko 1 km udaljenosti od centralnog gradskog trga. U blizini se nalazi autobuska stanica, bemzinska pumpa, prodavnica, pošta, apoteka, gvožđara i drugi....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na glavnu saobracajnicu iz sopstvenog dvorista. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 91.000 €, 113,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca - vila, novosagradjena 2018.g, nalazi se na periferiji Kremne. Kuca ima dva nivoa, prizemlje i potkrovlje, povrsina 113m2, gradjevinska 143m2. U prizemlju se nalazi kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koji cine jednu celinu, ima i kupatilo. Na spratu je klub soba, dve spavace,....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor, površine 60 m2, u Užicu, na glavnoj ulici, 2.sprat. Poslovni prostor je sunčan, okrenut ka glavnoj ulici. Sastoji se od jedne velike prostorije, 1.kancelarije, mokrog čvora i čajne kuhinje. Pod je granitna keramika, spušteni plafoni sa rasvetom, okrečen,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 58.000 €, 77,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuca u Uzicu. Ispored kuce ima parking. Naselje Gluvaci. Sastoji se od: 2 podrumske prostorije 1 lozionice (kotao na drva) Etazno grejanje 1 dnevni boravak 1 odvojena kuhinja 2 spavace sobe 1 kupatilo Hodnik Tersa ispred kuce Dvoriste 146 m2 Uknjizeno 1/1 tel.....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 200.000 €, 156,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Užicu, u naselju Krčagovo i neposrednoj blizini bolnice. Kuća se prostire na dve etaže sa odvojenim ulazima, što omogućava korišćenje kao dve zasebne stambene jedinice. Prizemlje sadrži kuhinju, dnevni boravak, dve spavaće sobe, ostavu i kupatilo, dok se na spratu....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 122,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo novu, spratnu kuću u Kremnima, naselje Dugi Do. Spratnosti je prizemlje + potkrovlje. U prizemlju se nalazi hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Unutrašnjim stepenicama se izlazi na sprat gde su smeštene 2 spavaće sobe,dnevni boravak kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi! Izgradnja i opremanje montažnih kuća po Vašoj želji u najkraćem mogućem roku. Izaberite vašu savršenu kuću! U ponudi su kuće različitih površina, dimenzija i rasporeda prostorija. Cena gradnje tipskih objekata je 450 evra/m2 za sivu fazu gradnje i 650 evra/m2 za sistem....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Terasa Podrum Jelova Gora Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, UŽICE, 95.000 €, 73,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 105.000 €
15.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Не пропустите ову прилику да купите одличан 2,5 стан на најбољој локацији у граду Ужицу. Површина стана је 73 м2, налази се на 2.спрату стамбене зграде која има интерфон, цг, подруме. Стан има 2 терасе. Стан је реновиран, замењена је спољашња столарија, водоводна и електро инсталација,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 222,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.indomio.rs

Površina: 1,73 Ha Lokacija: Ulica Brajana Župana, samo 2 km od centra Užica Objekti: kuća spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje, površine u osnovi 74 m2, stara prizemna kuća, štala, sušara za meso Kuća: Zidana 1984. godine ciglom, krov nov, izolovan, podaščan Dodatno: Novi oluci,....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 61.000 €, 111,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljna cena poslovnog prostora u Užicu. Na prodaju je poslovni prostor u Užicu, površine 111m2, smešten u prizemlju poslovno-stambene zgrade. Udaljen je oko 150m od gradskog trga. Podovi su obloženi keramikom, rasveta izvedena u spuštenom plafonu, ima razvedeno gradsko....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 35.000 € na 29.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UŽICE, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 29.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Продајемо приземну кућу, површине 55 m2, смештену на парцели која има 216 m2, у Ужицу, у насељу Царина, на око 800 метара од медицинске школе. Кућа је реновирана пре 6 година, комплетно су замењени каблови за струју, водоводне и канализационе цеви, подови и столарија. Структуру куће....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 120.000 €, 264,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću, u Užicu, u naselju Krčagovo, površine u osnovi 94 m2, spratnosti suteren+prizemlje+sprat, ukupne površine 264 m2, smeštena na placu površine 352 m2. Pored kuće se nalazi pomoćni objekat, spratnosti suteren+prizemlje, gde je u suterenu smeštena ostava za ogrev, a u....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na placu od 1559 m2. Jedna kuća je zidana 1970. godine, ukupne je površine 86m2, spratnosti je Su+Pr. U suterenu je smeštena jedna garsonjera i jedna posebna soba, dok je u visokom prizemlju smešten 2,5-soban stan. Zidana je pečenom ciglom, prekrivena crepom, medjuspratna....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 273,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo dva objekta u selu Uzići, u neposrednoj blizini magistralnog puta Požega -Užice. Stambeni objekat je kuća, spratnosti suteren+prizemlje+potkrovlje, a poslovni objekat je hala(dimenzija 8mx 8.5m) sa pomoćnim prostorijama(magacini i dr). Sve je smešteno na placu površine 923....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 288,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo porodičnu stambenu zgardu, površine u osnovi 96 m2, spratnosti Pr+Sp+Pk, smeštenu na placu površine 476 m2. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom, zidana ciglanim blokovina, sa betonskim serklažima i fert gredicama između etaža. Kuća se prodaje u sivoj fazi, nisu razvedene....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 23)

<< <1> >>