Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "useljiv uknjižen pala cena najnovije" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 4.030 €/m2
Filtriraj
Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 412.000 €
16.05.2026 - 399.000 €
02.05.2026.,
www.nadjinekretnine.com
Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....