• GoHome Professional
useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta uknjižen pala cena

  • Za upit "useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta uknjižen pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 215.000 € na 200.850 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 200.850 €, 82,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 199.000 €
18.07.2025 - 215.000 €
15.03.2026 - 200.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Stevana Mokranjca. Uknjižen, komforan trosoban stan na VI (poslednjem) spratu zgrade starije gradnje sa liftom. Blizina pijace, škole, vrtića, Novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 113.500 € na 95.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.000 €, 151,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 113.500 €
17.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju magacinski prostor – Zemun, naselje Sava Kovačević, ulica Rada Končara Prodaje se uknjižen magacinski prostor ukupne površine 151 m², smešten na nivou -2 kvalitetno građene zgrade iz 2013. godine. Objekat je izgrađen od armirano-betonske konstrukcije, uz visok standard....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 240.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 260.000 €
18.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

U srcu starog Beograda, iznad Cvetnog trga, nalazi se ovaj komforan stan. Lokacija sve govori. Odlična infrastruktura. Pogodan kako za život, tako i kao poslovni prostor, ili za izdavanje Stan je uknjižen, odmah useljiv. Prodaje se sa stvarima. U dobrom, održavanom stanju. Preporuka.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 240.000 €, 88,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2025 - 228.000 €
07.11.2025 - 247.000 €
13.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo uknjižen trosoban stan novije gradnje (2014), u ulici Vojvode Stepe, kod Voždovačke crkve, na poslednjem 7. spratu, površine 88m2, sa centralnim grejanjem i fantastičnim pogledom. U prodajnu cenu je uključeno i uknjiženo garažno mesto od 13m2 (na klackalici). Ulazni deo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 123.000 € na 119.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 32,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 123.000 €
26.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u mirnom i prijatnom delu Karaburme, dvostrano orijentisan, uknjižen 1/1 na 32m, dok ukupna merena površina iznosi 44m. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa zastakljenim balkonom, kuhinje sa trpezarijom, lođe adaptirane kao produžetak trpezarije, i kupatila. Stanu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 350.000 € na 335.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 335.000 €, 120,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 350.000 €
01.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Atraktivna nekretnina 30m2 lična krovna terasa Galerijski deo iznad dela stana Lift do V sprata. Uknjižen i useljiv stan Mogućnost dogovora oko cene . Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 64 m2, starogradnja. Prodaje se izuzetan porodican stan na Crvenom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 395.000 € na 375.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 375.000 €, 79,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 395.000 €
01.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Studentski trg, Zmaja od Nocaja, 3.0, 79 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, brzo useljiv, renoviran, uknjizen na 63 m2, starogradnja. Elegantan, renoviran stan na najatraktivnijoj lokaciji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 149.000 €
08.09.2025 - 139.000 €
04.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 36 m2, stara gradnja. Oaza mira u jednoj od najlepsih ulica u centru grada. Stan je smesten u dvorisnoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.800 € na 198.240 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 198.240 €, 84,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 222.600 €
19.12.2025 - 205.800 €
11.03.2026 - 198.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv, renoviran, uknjizen na 66 m2, predratna zgrada. Stan se sastoji od velikog antrea, tri sobe, hodnika, male kuhinje, kupatila i toaleta. Pogodan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv uknjižen pala cena (436)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>