• GoHome Professional
useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta uknjižen 50 m2

  • Za upit "useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta uknjižen 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 50,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen,prazan i odmah useljiv dvosoban stan. Bez ikahvih ulaganja,dvostrano orijentisan. Stanu pripada i ostava. Cijena nije fiksna, samo kod nas u ponudi! Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003006 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.730 €, 50,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična lokacija, odmah useljiv, bez ikakvih ulaganja. Uknjižen je 1/1 bez tereta. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 50,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi na Telepu, ulica Sime Matavulja, površine 50m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se potpuno namešten i opremljen tehnikom. Vredno svakog razgledanja. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1. 5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran i namešten dvosoban stan koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom koja je locirana u jednom od najtraženiji delova grada, na Grbavici. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
21.11.2025 - 197.000 €
12.12.2025 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3. 0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trg Republike, Dositejeva, 2.0, 50 m2, bez terase, PR od V spratova, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 50 m2, podrum, starogradnja. Prodaje se kompletno renoviran, luksuzan stan u lepoj predratnoj zgradi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, Gornji Dorćol - Dositejeva 2.0, 50m2, PR/5, EG, inverter klima, podrum. Luksuzno opremljen dvosoban stan, kompletno renoviran pre nekoliko godina. Zgrada je zidana pre Drugog svetskog rata, dobro održavana. Idealan i za poslovni prostor (saloni, ordinacije), i kao stambeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 50m2, PR/5, lux, grejanje na inverter klime, interfon, internet, podrum. U samom srcu Beograda, na par minuta šetnje do Skadarlije, Knez Mihailove ulice, Strahinjića bana, Trga Republike i Bajlonijeve pijace, smeštena je Dositejeva ulica. Obzirom da je ovo epicentralna lokacija,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 225.000 € na 238.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 238.000 €, 50,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 238.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Zeleni venac, Pop Lukina, 47m2+3m2T . 47m2+3m2T, 1.5, 5/7, TA, lift, terasa, podrum, interfon, telefon, renoviran, uknjižen. Jednoiposoban stan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv uknjižen 50 m2 (555)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>