• GoHome Professional
useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta 50 m2 prizemlje

  • Za upit "useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta 50 m2 prizemlje" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 50,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi ! U uređenom planski građenom naselju sa dosta zelenila, sa objektima male spratnosti, tipa porodičnih kuća sa 1-2 sprata, sa svojom ograđenim uređenim dvorištem, posebno pogodnim za porodično stanovanje, u ponudi je ovaj komforan, svetao, osunčan dvosoban stan sa zastakljenom....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodičnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, PR/5, lux, grejanje na inverter klime, interfon, internet, podrum. U samom srcu Beograda, na par minuta šetnje do Skadarlije, Knez Mihailove ulice, Strahinjića bana, Trga Republike i Bajlonijeve pijace, smeštena je Dositejeva ulica. Obzirom da je ovo epicentralna lokacija,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 142.500 €, 50,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1135 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan dvoiposoban stan, površine 50m2, na Dorćolu, u prizemlju starije zgrade, u Dositejevoj ulici. U neposrednoj blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za udoban život i rad. Stan je luksuzno opremljen i sastoji se od antrea, dve odvojene sobe i toaleta. Dodatna prednost....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, Trg Nikole Pašića - Kosovska lokal, 50m2, prizemlje, CG, klima U ponudi lokal na odličnoj lokaciji, u centru grada, u neposrednoj blizini Trga Nikole Pašića, Skupštine i Terazija. Kompletno je sređen i ne iziskuje nikakva dodatna ulaganja. Sastoji se od dve etaže - prizemlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.350 €, 50,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, osnovne škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan 50m2 korisne površine , funkcionalan raspored, 2 terase, na odličnoj lokaciji u srcu Voždovca, u naselju Braće Jerković, smešten je na četvrtom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Okružen je zelenilom i svim bitnim sadržajima, što ga čini pogodnim za udoban svakodnevni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 117.000 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prazan odmah useljiv stan u prizemlju sa korišćenjem dvorišta. Cena stana 110.000 sa agencijskom provizijom. Agencijska oznaka stana 1102269. Delimično renovirana nekretnina površine 50m2. Sa korišćenjem dvorišnog dela. Gasno grejanje. Vlasništvo nad nekretninom. Kontakt 427-088,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv 50 m2 prizemlje (152)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>