• GoHome Professional
useljiv novogradnja najnovije barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv novogradnja najnovije barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv novogradnja najnovije barem 50 m2

  • Za upit "useljiv novogradnja najnovije barem 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 199.999 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar Novi Sad, Vase Pelagića Dvosoban 50m PRODAJE SE , uknjizen Cena: 199.999,00 EUR Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vase Pelagića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodičnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118427, PR/, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju manji nov dvoiposoban stan na Telepu. Useljiv odmah.Kompletna oprema u stanu je izuzetno kvalitetna. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i vodi se kao garaža.Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 257.000 € na 253.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 64, 253.500 €, 65,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 282.000 €
27.02.2026 - 257.000 €
24.04.2026 - 253.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2. 0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u novogradnji, koji se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade, u luksuznom stambenom kompleksu u Bloku....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 163.800 € na 158.600 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 158.600 €, 51,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 175.100 €
19.09.2025 - 167.400 €
04.02.2026 - 163.800 €
29.04.2026 - 158.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan u novijoj gradnji sa pogledom na Frušku goru i parking mestom! Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan od 51 m², smešten na četvrtom spratu u kvalitetnoj novogradnji sa ukupno pet spratova. Stan je dvorišno orijentisan, sa terasom koja pruža....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u odličnoj novogradnji preko puta LIDL-a, zgrada uvučena od ulice, sa 6 stambenih jedinica u mirnom okruženju . U ceni je parking mesto. Stan je na drugom povučenom spratu, jednoiposoban 36m2+14m2 terasa. Iznad stana velika krovna terasa od 50m2 na čije korišćenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 50,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Retko u ponudi ! U uređenom planski građenom naselju sa dosta zelenila, sa objektima male spratnosti, tipa porodičnih kuća sa 1-2 sprata, sa svojom ograđenim uređenim dvorištem, posebno pogodnim za porodično stanovanje, u ponudi je ovaj komforan, svetao, osunčan dvosoban stan sa zastakljenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se lep i funkcionalan jednosoban stan u ulici Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 26 i popularnog restorana Rich. Stan se nalazi u novogradnji iz 2007. godine, kompletno uknjižen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. ???? Raspored i karakteristike....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se komplet renoviran stan u strogom centru grada kod Pozorišta. Grejanje je centralno, podovi obloženi parketom i keramikom, stolarija je PVC, uknjižen, useljiv odmah. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 50 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: novogradnja Sprat: 2.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv novogradnja barem 50 m2 (1726)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>