• GoHome Professional
useljiv do 66000 eura prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 66000 eura prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 66000 eura prizemlje pala cena

  • Za upit "useljiv do 66000 eura prizemlje pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 65.000 €, 276,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 60.000 €
01.03.2026 - 70.000 €
19.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena kuća u selu Jabuka pored Pančeva,prizemlje + sprat. Kuća je legalizovana ali nije zavšena, potrebni unutrašnji radovi na 7,5 ari placa. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 70.040 € na 66.550 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 66.550 €, 17,00 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.040 €
10.04.2026 - 66.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ulični lokal površine 17 m², smešten u prizemlju zgrade u samom srcu Novog Sada. Lokal ima izuzetno povoljnu poziciju, sa izlazom na dve prometne ulice, što obezbeđuje odličnu vidljivost i frekvenciju prolaznika. Prostor je u uobičajenom stanju i poseduje centralno grejanje,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 72.000 € na 66.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 66.000 €, 151,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 79.000 €
01.05.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 66.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća nedaleko od Jagodine svega 8.5 kilometara U mirnom delu sela sa prelepim pogledom i prirodom u okruženju Put do kuće je iz dva pravca , jedan je asfaltiran drugio nasaut . Struja ispred objekta u kući je izvedena instalacija kao i za vodu,,postoji i mogućnost prikljčka....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 67.500 € na 65.500 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 65.500 €, 31,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 74.400 €
29.10.2025 - 67.500 €
22.03.2026 - 65.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na Telepu - Rakovačka Prodaje se stan površine 31m2, na prizemlju zgrade u mirnoj ulici. Stan poseduje dvoriste u kome je moguće parkiranje. Lokacija je izuzetno praktična - u blizini Doma zdravlja i autobuske stanice, što omogućava odličnu povezanost sa ostatkom grada.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 69.000 € na 60.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 60.000 €, 18,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 69.000 €
03.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan lokal u Bloku 45, Novi Beograd. Površine je 18m2 i kompletno renoviran. Nalazi se u prizemlju. Idealan za funkciju frizerskog ili kozmetičkog salona. Odličan je i kao vid investicije, bez prekida se izdaje već duži niz godina. Grejanje je centralno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 58.000 €, 114,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2024 - 103.000 €
07.02.2025 - 85.000 €
12.02.2025 - 80.000 €
26.02.2025 - 78.000 €
14.03.2025 - 75.000 €
26.03.2025 - 70.000 €
11.06.2025 - 65.000 €
01.10.2025 - 60.000 €
29.03.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Palić, prodaje se samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 114kvm na placu veličine 870kvm. Građena je od mešanog materijala. U svom sastavu na prizemlju poseduje: dnevni boravak, spavaću sobu kuhinju sa trpezarijom i špajzom, kupatilo, dok se na spratu nalaze: dve....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 60.000 € na 57.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 57.000 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 60.000 €
24.03.2026 - 57.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054082 NOVI SAD TELEP GARSONJERA 33M2 Komforna garsonjera u blizini Bul. P. Pavla. Postoji mogućnost proširenja što se vidi na slikama.. Klasično prizemlje sa izlazom u dvorište zgrade. KONTAKT: Radmila Gavrić, director prodaje licenca br.2826, mob: 0637861274 . (Solis nekretnine,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.09.2024 - 60.000 €
02.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan koji je razrađen kao stan na dan. Budućem kupcu vlasnik predaje ne samo nekretninu već i razrađen biznis -izdavanje stan na dan što podrazumeva kompletnu logistiku izdavanja, fejzbuk i instagram nalog, buking nalog sa odličnim recenzijama te budući kupac bez muke ima....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 55.000 €, 183,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 66000 eura prizemlje pala cena (78)
  • useljiv prizemlje pala cena (50)
  • useljiv do 66000 eura pala cena (31)
  • useljiv do 66000 eura prizemlje (199)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>