• GoHome Professional
useljiv do 60000 eura porasla cena 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 60000 eura porasla cena 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 60000 eura porasla cena 30 m2

  • Za upit "useljiv do 60000 eura porasla cena 30 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 52.500 € na 53.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 53.900 €, 29,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 52.500 €
27.03.2026 - 53.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan i povoljan novoizgrađen jednoiposoban stan (uknjižen kao garaža), koji se nalazi na Vidovdanskom naselju, u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 57.700 € na 61.800 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 31,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 39.920 €
23.09.2022 - 41.200 €
16.10.2022 - 43.300 €
29.10.2023 - 51.100 €
12.07.2024 - 54.600 €
03.08.2025 - 57.700 €
27.02.2026 - 61.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAN KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN 31M2 DUPLEX- ODLIČNA LOKACIJA ZA IZDAVANJE ,U DVORIŠTU ZGRADE,IDEALAN ZA IZDAVANJE..BLIZINA PIJACE,PRODAVNICE,....STANICE... ,DOLE:KUHINJA +DN.BORAVAK,KUPATILO,NA SPRATU SOBA.GREJANJE JE CENTRALNO.. STAN UKNJIŽEN 1/1 KAO STAN.. .

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 47.246 € na 49.408 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 49.408 €, 31,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 46.320 €
21.01.2026 - 47.246 €
03.04.2026 - 49.408 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 860 Za više informacija ili razgledanje pozovite: 0643255742. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Objekat: - 3 lamele, 56 stanova, 2 poslovna prostora, 12 garaža, 54 parking mesta - Moderan....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 54.520 € na 55.993 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 55.993 €, 29,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 45.678 €
02.11.2025 - 48.626 €
07.01.2026 - 53.046 €
22.04.2026 - 54.520 €
26.04.2026 - 55.993 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 29.47m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu aluminijumsku stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC roletnom.....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 30.000 € na 35.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TOPOLA, 35.000 €, 30,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 42.300 €
21.03.2026 - 39.000 €
25.04.2026 - 30.000 €
29.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.adventisrealestate.com

Jarmenovci - Rudnik. Retko u ponudi! .

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
17.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122196, SUT/IV, uknjižen, stambena zgrada. Odlicna suterenska garsonjera, dvorisno orjentisana, novija zgrada (2019) Podno grejanje, mali troskovi. Opremljena novim namestajem. Stan se vodi kao magacinski prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 51.150 € na 62.000 € dana 12.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Apartman, ZLATIBOR, 62.000 €, 31,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2025 - 51.150 €
12.02.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.heroldo.com

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani završetak gradnje je u prvoj polovini 2026. godine, što znači da ćete uskoro moći da uživate u svom novom domu na ovoj popularnoj planinskoj....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 61.800 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 61.800 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101200 Na prodaju uknjižena suterenska garsonjera u Petrovaradinu. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA. Idealna kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Podno grejanje, niski režijski troškovi. Uknjižena 1/1 i kao poslovni prostor. Dvorišno orjentisana, izolovana....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 54.450 € na 60.450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 60.450 €, 31,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 54.450 €
13.02.2026 - 60.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60000 eura porasla cena 30 m2 (39)
  • useljiv porasla cena 30 m2 (13)
  • useljiv do 60000 eura 30 m2 (120)
  • useljiv do 60000 eura porasla cena (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>