• GoHome Professional
useljiv do 60000 eura pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 60000 eura pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 60000 eura pala cena Najnovije

  • Za upit "useljiv do 60000 eura pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 65.000 € na 62.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 62.500 €, 77,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 65.000 €
10.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije sa kuhinjom ✔️ čak tri spavaće sobe Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju. Idealna je za porodično stanovanje,....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2024 - 80.000 €
10.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 58.000 € na 52.727 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 52.727 €, 29,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 58.000 €
10.05.2026 - 52.727 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalna garsonjera, odlična spratnost. Stanovi ovih kvadratura se prvi prodaju, zato ne gubite vreme zakažite gledanje. Margita mirno naselje, zgrada nedaleko od sadržaja poput marketa, nedaleko od centra i blizu nove glavne autobuske stanice. Kvalitetna gradnja, izdvajamo etažno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 68.000 € na 65.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SMEDEREVO, 65.000 €, 13956,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 78.000 €
22.04.2026 - 68.000 €
10.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Smederevo, okolina - Gročanska plac, 139.56a Izuzetna prilika za vinograde! U ponudi veći broj parcela (šest parcela) u opštini Smederevo. Četiri parcele KO Smederevo spojene su u jednu, a do druge dve KO Udovice dolazi se putem koji prolazi kroz zajedničku parcelu (pravo prolaza).....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 25.000 €
10.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 21.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 23.000 €
26.04.2026 - 22.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Za gradnju su izdati lokacijaki uslovi, tako da nema prepreka za izgradnju. Zbog svega toga je....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 20.000 € na 17.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 17.000 €, 19773,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 20.000 €
10.05.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se voćnjak sa 18 godina starim sadnicama jabuke sorte Mucu, Ajdared, Jonogold i Greni u punom rodu. Ima ukupkno oko 2800 sadnica. Voćnjak ima sistem za navodnjavanje. Nalazi se u Ljutovu. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 17.000 € na 14.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 14.900 €, 1400,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 17.000 €
10.05.2026 - 14.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Gradsko građevinsko zemljište na kraju Kireške ulice, 1308 kvm sa izlazom na dve ulice . Plac je ograđen i cela površina je zasađena kajsijom, orasima i lešnicima od pet godina . .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60000 eura pala cena najnovije (24)
  • useljiv pala cena najnovije (31)
  • useljiv do 60000 eura pala cena (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>