• GoHome Professional
useljiv do 54000 eura 50 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 54000 eura 50 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 54000 eura 50 m2 što skuplji

  • Za upit "useljiv do 54000 eura 50 m2 što skuplji" pronađeno 171 nekretnina - prosečna cena 671 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 51000 eura (malo jeftiniji)
    • 56000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 50.000 €, 46,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep i komforan, ODMAH USELJIV, 1,5 soban stan u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle.Stan se nalazi u prizemlju.Ima Cg Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, garderobera, kupatila i terase.Ima parking mesta u okolini zgrade Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 59.000 €, 50,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jako funkcionalnog jednoiposobnog stana, u novijoj zgradi. u polusuterenu. U stanu ostaje u ovoj ceni ugradna kuhinja. Stan je brzo useljiv. U neposrednoj blizini se nalaze infrastukturni objekti neophodni za kvalitetan život. Market u samom naselju, manja radnja koja radi....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 57.000 €, 52,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s303 Prodaje se odlično renoviran stan površine 52 m², koji se nalazi na četvrtom spratu zgrade u mirnom delu, nedaleko od sportskog centra i svih važnih sadržaja. Stan se prodaje isključivo namešten, što ga čini idealnim za one koji žele odmah useljiv dom bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv do 54000 eura 50 m2 što skuplji'
46.000 €
50.000 €
55.000 €
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 56.860 €, 46,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prestavljamo Vam idealan stan u odličnoj zgradi. Uknjižen 1/1, odmah useljiv. Stan je idealnog rasporeda. Ne propustite ovu zaista fenomenalnu priliku da obezbedite sebi povoljanu nekretninu na Grbavici. Naša preporuka. .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 65.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan nalazi se u naselju Ruža Šulman, površine 49m2, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Stane je renoviran i postoji mogućnost prodaje sa kompletnim nameštajem.Grejanje na TA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9107572.Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na 11. spratu nove zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja, kod restorana Pause. Stan je dvostrano orijentisan, sa pogledom na panoramu grada i Frušku goru. Useljiv je odmah. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban stan – na Grbavici, 54m² | 11. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen trosoban stan površine 54m², smešten na 11. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na Grbavici. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku u neposrednoj blizini centra grada, Spensa, TC Promenada i Nis-a. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, nov dvoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Blizina strogog centra grada, Spensa TC Promenada, Futoške pijace Sav sadržaj za lagodan i komforan život se nalazi na nekoliko minuta laganog hoda. Nalazi se na XI spratu nove stambene zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121703, I/VI, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Prote Mateje , par metara od Njegoševe, izdaje se stan od 50 m², u novoj zgradi kompletno i udobno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan. Poseduje video nadzor,ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Kosančićevom vencu. Useljiv odmah. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u centru Ćuprije – useljiv odmah! Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u samom centru Ćuprije, na lokaciji koja nudi sve na dohvat ruke – škole, vrtiće, prodavnice, dom zdravlja, banke i kafiće. Stan se sastoji od: kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 49.450 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Hitno - povoljno na Bulevaru ,odličan trosoban suterenski stan, orijentisan ka dvorištu na top lokaciji blizu Futoške pijace, autobusa, skola, itd Dobar raspored iz hodnika se ide u sve prostorije. Stan je uknjižen na prodavca,prazan i odmah useljiv i izuzetno niski troškovi komunalnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, izuzetno lep i kompletno opremljen stan,vrlo svetao sa prelepim pogledom,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa, dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 900 e+ depozit+....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku na uglu Bulevara oslobođenja i ulice Braće Ribnikar. Ovaj svetao i lep stambeni prostor nalazi se na XI spratu zgrade sa liftom. Čine ga dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan u tek useljenoj zgradi, novogradnja iz 2023. godine, nadomak Hrama Sv. Save i Čuburskog parka. Nalazi se na 1. spratu, visina 2. sprata, zbog konfiguracije terena. Svetao, dvostrano orijentisan i vrlo funkcionalan prostor. Zakup na minimum godinu dana. Obavezan depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 45.600 €, 54,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 54m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -2 spavace sobe -2 izlaza na terasu stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. Stan je useljiv u roku od 7 dana Agencijska provizija je uracunata u cenu. Novac od prodaje Stana ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban lux namešten stan u Zemunu. CG se plaća po utrošku. Useljiv od 15.marta. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 48,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i lepo održavan dvosoban stan, smešten na prvom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Zahvaljujući istočnoj orijentaciji, stan je izuzetno svetao i prijatan za boravak tokom celog dana. Raspored prostorija je praktičan i maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 49,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Centar Novog Sada - Kompletno opremljen i renoviran salonski stan - Dvosoban, 49m2 - Useljiv od 15.08.2025. - Informatika - 70Eur - Pogled na katoličku portu Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve dodatne informacije, obratite se na 065-800-82-81....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten, izuzetno funkcionalan i kvalitetno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji sa trpezarijom čine jedinu celinu, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzno namešten stan na odličnoj lokaciji. Mikro lokacija zgrade je takva da je u neposrednoj blizini prevoza, škola, vrtića i svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. Odmah useljiv. Lift.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se opremljen poslovno kancelarijski prostor na odličnoj lokaciji, idealan za poslovanje različitih vrsta. Postoji mogućnost i iznajmljivanja uz poslovni prostor i dva garažna mesta po ceni od 100 eura po garažnom mestu. Prostorije: • Dve kancelarije opremljene sa ukupno tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 41.600 €, 52,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – Bulevar Oslobođenja, 52m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je ekskluzivan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 52m², koji se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom, smeštene u jednoj od najatraktivnijih i najbolje povezanih ulica u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdajemo lep, svetao, dvostrano orjentisan, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, zatim kupatila i kuhinje sa trpezarijom, dve terase. Stan je kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Kneginje Zorke ulica-kod Hrama, 1.5,51kvm,NOV nameštaj, dnevna+spavaća soba, 2 klime, mašina za sudove, ugradni plakari, 2 LCD-a,kvalitetni SVI uredjaji, halogena rasveta, cg-po potrošnji (info stan od 6000din), održavanje 2500din,katv i internet 4500din, PARKING MESTO uz doplatu....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 48,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odmah useljiv dvosoban stan u odličnom stanju, bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, dve komforne sobe, kupatila i terase koja pruža dodatni prostor za odmor. Nekretnini pripada i podrum, što dodatno doprinosi praktičnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Oslobođenja, Novi Sad - stan od 52m2, 2.0, kompletno namešten i opremljen sa nameštajem i tehnikom - struktura: dnevna soba koncipirana sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa - stan je odmah useljiv - nije pet friendly Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 53,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

očuvan dvosoban stan u starogradnji 53 m2 ,dve sobe ,kuhinja sa trpezarijom i ostavom ,podrum , zastakljena terasa, parket , bez stvari , odmah useljiv , TA ,u samom centru Jagodine .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9107040. Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – MODERAN STAN U KOMPLEKSU „VOŽDOVE KAPIJE“ – ODMAH USELJIV! U prilici ste da zakupite luksuzan, kompletno namešten stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – VOŽDOVE KAPIJE. Reč je o novogradnji vrhunskog kvaliteta, izvedenoj po savremenim građevinskim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pprostor koji se nalazi u poslovnoj zgradi u blizini futoške pijace. Sastoji se od 3 kancelarije, Kuh/Kupatilo. Odličan. Useljiv od 1 septembra . 069/383-1007. Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka - blizina centra. Nov, kompletno namešten, svetao jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na III....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110778. Izdaje se lep, moderno opremljen dvosoban stan, na 3. spratu novije zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Podbare. Uz stan je obezbeđeno i parking mesto, koje nije uključeno u cenu zakupa stana. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Useljiv od 15.07.2025.Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi. Javni parking isped zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura, za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 168)

<< <1 2 3 4> >>