• GoHome Professional
useljiv do 350000 eura 60 m2 centralno grejanje po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 350000 eura 60 m2 centralno grejanje po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 350000 eura 60 m2 centralno grejanje porasla cena

  • Za upit "useljiv do 350000 eura 60 m2 centralno grejanje porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 62.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 62.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Zeleno Polje - lokal površine 60m2 + tri zasebna magacinska prostora na placu površine 4 ara. Sanitarni čvor, monofazna struja, centralno grejanje, klima. Uknjiženo. .

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 176.736 € na 180.071 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 180.071 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 176.736 €
22.03.2026 - 180.071 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prva faza izgradnje stambeno-poslovnog objekta na sjajnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe u blizini Velefarma. Lokacija poseduje mnoge prednosti zato što je udaljenost od centra 7 km, mirno okruženje, mnogi fakulteti u blizini, odlična infrastruktura. Objekat poseduje dva lifta. Ulaz....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 107.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Crveni Krst, 115.000 €, 64,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život, odmah pored zgrade su obdanište, osnovna škola, IDEA, igralište, takođe aerodrom na 500 metara Stan je po strukturi trosoban, površine....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 65.000 € na 75.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BARAJEVO, 75.000 €, 65,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 65.000 €
17.02.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Carice Milice Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 350000 eura 60 m2 centralno grejanje porasla cena (10)
  • useljiv do 350000 eura centralno grejanje porasla cena (2)
  • useljiv do 350000 eura 60 m2 porasla cena (19)
  • useljiv do 350000 eura 60 m2 centralno grejanje (61)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>