• GoHome Professional
useljiv do 350000 eura 60 m2 1.sprat što manji pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 350000 eura 60 m2 1.sprat što manji pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 350000 eura 60 m2 1.sprat što manji pala cena

  • Za upit "useljiv do 350000 eura 60 m2 1.sprat što manji pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.038 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 234.000 € na 230.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 240.000 €
24.09.2025 - 237.000 €
11.01.2026 - 234.000 €
26.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je odličan trosoban stan na Voždovcu, u naselju Pašino brdo, ukupne površine 61m2. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što pruža dodatnu privatnost i mir. Zahvaljujući izuzetnoj poziciji, stan je svetao i prijatan tokom celog dana, sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 152.000 € na 149.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.000 €, 55,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 156.000 €
10.04.2026 - 152.000 €
01.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 156.000 eu +3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom, orijentisan ka trgu, bez saobraćajne buke. Uvek dostupno parking mesto!....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 234.000 € na 230.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 240.000 €
24.09.2025 - 237.000 €
14.01.2026 - 234.000 €
24.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju odličan trosoban stan površine 61m2 na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što garantuje mir i privatnost. Stan zauzima čitav prvi sprat i nudi funkcionalan raspored idealan za porodični život. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv do 350000 eura 60 m2 1.sprat što manji pala cena'
139.000 €
139.000 €
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan dvosoban stan. Retko se pojavi stan u Bulevar kralja Aleksandra na Lionu koji ima ovako funkcionalan raspored, dvostranu orijentaciju i toliki potencijal za moderno uređenje. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>