• GoHome Professional
useljiv do 330000 eura 60 m2 centralno grejanje pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 330000 eura 60 m2 centralno grejanje pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 330000 eura 60 m2 centralno grejanje pala cena

  • Za upit "useljiv do 330000 eura 60 m2 centralno grejanje pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.014 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 217.000 € na 212.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 212.000 €, 62,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 233.000 €
13.03.2026 - 223.000 €
03.04.2026 - 217.000 €
03.05.2026 - 212.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i funkcionalan stan, veoma lako aptibilan u dvoiposoban, na Bežanijskoj kosi, u delu 3. mesne zajednice, u neposrednoj blizini pijace „Ljubinke Božić. Stan se nalazi na 5. spratu, poseduje prostranu terasu od čak 30m². Stan je kompletno renoviran, sa zamenjenim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 179.500 € na 165.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 165.000 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 180.000 €
19.04.2026 - 179.500 €
29.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan po strukturi dvoiposoban stan na Limanu 1 kod fakulteta i blizu keja. Stan se nalazi u mirnom okruženju, sa puno zelenila u zgradi sa liftom. Stan je renoviran i sadašnji vlasnik ga je preuredio tako da ima jednu veliku spavaću sobu, veliku dnevnu sobu, koja je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv do 330000 eura 60 m2 centralno grejanje pala cena'
144.200 €
144.200 €
 
-4%

Promena cene sa 129.600 € na 125.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 129.600 €
22.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici je zgrada novijeg datuma, 2016.godine u kojoj se prodaje polusuterenski stan. Uknjižen, ima centralno grejanje na toplanu, klimu, svoje parking mesto. Stan ima dve spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, hodnik, kupatilo i terasu. Vrlo funkcionalan.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 335.000 € na 310.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 403.000 €
16.01.2026 - 360.000 €
01.04.2026 - 335.000 €
06.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u salonskoj zgradi iz 1936. godine sa liftom, na Dorćolu, Gospodar Jovanova ulica, u neposrednoj blizini Studentskog trga. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od prostranog ulaznog salona, dve odvojene sobe, kuhinje i kupatila. Kompletno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>