• GoHome Professional
useljiv 40 m2 opremljen porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv 40 m2 opremljen porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv 40 m2 opremljen porasla cena

  • Za upit "useljiv 40 m2 opremljen porasla cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.173 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, IRIG, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 58.000 €
02.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0.5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 96.138 € na 98.125 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.125 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 93.688 €
22.03.2026 - 96.138 €
17.05.2026 - 98.125 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 63.000 € na 72.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VRDNIK, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2024 - 58.000 €
07.11.2025 - 63.000 €
27.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0. 5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i Fruške terme, prodaje se kompletno opremljen apartman koji je prava oaza za uživanje. Uknjižen na 31m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv 40 m2 opremljen porasla cena'
65.000 €
65.000 €
 
+5%

Promena cene sa 99.500 € na 104.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 104.900 €, 40,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 95.500 €
26.10.2025 - 99.500 €
20.02.2026 - 104.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

ID 1049 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 99.500 € na 104.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 104.900 €, 39,80 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 95.500 €
26.10.2025 - 99.500 €
20.02.2026 - 104.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>