• GoHome Professional
useljiv 40 m2 lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv 40 m2 lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv 40 m2 lođa

  • Za upit "useljiv 40 m2 lođa" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 3.353 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 159.000 € na 157.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 157.000 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 159.000 €
29.04.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, komforan tipski jednosoban stan na Novom Beogradu, u bloku 61, u ulici Dušana Vukasovića. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade unutar bloka. Orijentisan je ka uređenom dvorištu, što mu daje mirniji i prijatniji ambijent za svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 140.000 €, 41,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se brzo useljiv uknjižen stan u naselju Sava Kovačević, na uvek popularnoj lokaciji! Par minuta peške do centra Zemuna i Gardoša Uredna dokumentacija, može na kredit Površine 38m2 + 3m2 lođa Stan je kompletno renoviran pre nekoliko godina Zapadno orijentisan, dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Alekse Popovića, 4/6, eg, uknjižen-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, U ponudi je apartman u blizini Instituta Čigota i hotela Tornik, 600m2 od centra Zlatibora. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, lođe sa prelepim pogledom. Stolarija alu, grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv 40 m2 lođa'
135.000 €
135.000 €
145.000 €
  Stan, BEOGRAD, Lion, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan stan, idealan za porodični život ili kao investicija. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u prelepom kraju sa zelenilom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, trpezarije, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Površina stana je 42.80 m² sa lođom. Grejanje je centralno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 38.000 €, 40,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se namešten stan u kompleksu zgrada K-District, stan je kvadrature 40m2, ima dve sobe, namešten, useljiv odmah, na četvrtom spratu (ukupna spratnost 6), lođa, centralno grejanje, klima itd. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lazara Trifunovića, 3/4, eg,-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-39.00m2, Zgrada izgrađena 2019 godine. kvalitetna gradnja, dobra fasada, dobar ulaz. Zgrada poseduje lift. Stan je sunčan, dvostrano orjentisan, kompletno opremljen i prodaje se sa svim stvarima. Malo korišćen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 133.000 €, 38,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, stan na odličnoj lokaciji. Zgrada uredna i održavana iz 2007. Izuzetno očuvan, svetao, sa odvojenom spavaćom sobom. Ravan plafon bez kosina. Iznad stana je većim delom stan u potkrovlju. Komunikacija sa gradom odlična, blizu autobuskog stajališta, parka i ostalih sdržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo funkcionalan jednoiposoban stan na veoma dobroj lokaciji u Mirijevu. Neposredna blizina škole, pijace, Doma zdravlja, prevoza. Nalazi na trećem spratu. Zgrada dobro održavana, sa novom fasadom i lifrom. Stan je svetao i u solidnom stanju. Uknjižen, odmah useljiv. Preporuka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 37m2, lođa, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u naselju Zemunske kapije koje spadaju u jednu od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. Stan je jako malo korišćen i sve u stanu je novo. Po strukturi je jednosoban sa dograđenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 150.000 €, 43,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan od 43m2 na visokom prizemlju u Energoprojektovoj zgradi na Bežanijskoj kosi. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi, odmah useljiv. Vrlo sunčan stan s pogledom na park, zgrada ima dva ulaza i lift. Stan se prodaje kompletno opremljen pa je pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>