• GoHome Professional
useljiv 40 m2 do 320000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • useljiv 40 m2 do 320000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv 40 m2 do 320000 eura

  • Za upit "useljiv 40 m2 do 320000 eura" pronađeno 622 nekretnina - prosečna cena 2.597 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 40,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno renoviran stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u mirnoj ulici na Grbavici. Stan je dvorišno orijentisan, pa pruža mir, privatnost i potpunu izolaciju od gradske buke. Nekretnina se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane stambene zgrade. Posebnu pogodnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 144.200 €, 42,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličan, po strukturi dvosoban dupleks stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Nalazi se u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), Pupinove palate, Spensa, Bulevara oslobođenja, više obrazovnih i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 37,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, useljiv, u mirnom delu grada! Prodaje se komplet namešten sa novim stvarima. Za više informacija, pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, useljiv za mesec dana u mirnom delu grada! Za više informacija, pozovite Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 38,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Ovaj jednoiposoban stan se prodaje komplet namešten, bez ulaganja, i takav prestavlja idealnu priliku da uložite vaš novac. Idealnog rasporeda u svojoj kvadraturi, i moderno opremljen, ostavlja fantastičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 42,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Sime Matavulja. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi jednoiposoban stan koji je pozicioniran na II spratu stambene zgrade visokog kvaliteta gradnje. Nalazi se na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Limana IV i Bulevara Evrope.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 144.000 €, 40,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054193.. CENTAR - RIBLJA PIJACA, DVOSOBAN STAN, 40M2.. Izdvajamo iz ponude stan koji se nalazi na 5min laganog hoda od centra Novog Sada, kod Riblje pijace. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, sa liftom, prodaje se namešten i useljiv je po isplati. Iz predsoblja se ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.730 €, 42,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan useljiv stan na Telepu, blizu Bulevara patrijarha Pavla POVRŠINE 52m2 ! Odmah iza zgrade planiran park za decu! Okolo same zgrade sav sadržaj potreban za život! Dom zdravlja, marketi, škole, vrtići. Šifra: 517365 Kontakt telefon: 069/2244173 Terasa, Lift, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.720 €, 42,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ag.šifra 1006646.Komforan dvosoban stan u izgradnji kod Bulevara patrijarha Pavla. Useljiv u mart 2025.godine. Građevinski materijali koji se koriste u izgradnji objekta su vrhunskog kvaliteta, što garantuje dugotrajnost i sigurnost. Svaki stan će biti opremljen modernim i stilizovanim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.700 €, 42,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastican,nov,useljiv stan na Grbavici.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 140.000 €, 41,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se brzo useljiv uknjižen stan u naselju Sava Kovačević, na uvek popularnoj lokaciji! Par minuta peške do centra Zemuna i Gardoša Uredna dokumentacija, može na kredit Površine 38m2 + 3m2 lođa Stan je kompletno renoviran pre nekoliko godina Zapadno orijentisan, dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 41,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se lep jednosoban stan ,koji funkcioniše kao jednoiposban stan. Iz hodnika se ulazi u kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i veliku sobu. Velika soba je podeljena japanskim kliznim vratima tako da je dobijena manja dnevna i dečija soba. Stan je idealan za izdavanje , poseduje....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan uknjižen jednoiposoban stan površine 42 m², koji se nalazi u mirnom delu opštine Zvezdara u ulici Vojvode Vlahovića. Stan je smešten na 1. spratu stambene zgrade, uredno održavan i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Uknjižen je, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 40 kvadrata, smešten u mirnom delu Beograda. Stan ima izuzetno dobar raspored prostora sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan je legalan i uknjižen, što omogućava sigurnu i brzu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 139.999 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, kod Politike, prodaje se potpuno renoviran stan koji je spreman za useljenje. Stan se nalazi u niskom prizemlju održavane zgrade i dvostrano je orijentisan, što omogućava prirodnu svetlost tokom celog dana. Osnovne karakteristike: • Površina: 42m2, (uknjiženo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.470 €, 41,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ag.šifra 1006653Komforan dvosoban stan kod Bulevara patrijarha Pavla. Useljiv u martu 2025.godine. Građevinski materijali koji se koriste u izgradnji objekta su vrhunskog kvaliteta, što garantuje dugotrajnost i sigurnost. Svaki stan će biti opremljen modernim i stilizovanim elementima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten stan - sve novo! Fantastična i veoma tražena lokacija - kod Limanske pijace! Uknjižen 1/1. Odmah useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 43,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i svetao stan koji se nalazi na poslednjem spratu zgrade. Površina: 43 m² + galerija 15 m² idealna je kao dodatna spavaća soba, radni kutak ili ostava. Stan se prodaje kompletno opremljen, sa svim neophodnim nameštajem i tehnikom – odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.000 €, 41,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten jednosoban stan, površine 41m2. Lokacija je veoma atraktivna, Stari Grad, na svega 5 minuta hoda do Keja, u neposrednoj blizini su dve predškolske ustanove, osnovna i srednja škola, kao i ostale reperne tačke: SPENS, TC Promenada, Univerzitetski kampus, Osnovni/Viši/Apelacioni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 139.000 €, 41,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan površine 41 m² koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u blizini Železničke stanice. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za život tako i kao investiciju za izdavanje. Raspored stana je funkcionalan i obuhvata dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Čuburskog parka, u ulici Maksima Gorkog. Stan je kompletno renoviran 2019. godine i odmah je useljiv, bez dodatnih ulaganja osim osveženja (krečenje). Ono što ovu nekretninu izdvaja....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 138.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 40,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 140.000 €
01.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na dobroj lokaciji, izuzetno funkcionalan stan na petom spratu od sedam, u novijoj zgradi. Prostorije: funkcionalni ulazni deo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, garderober i kupatilo. Odličan raspored prostorija. Izuzetno svetao stan. Blizina svih potrebnih....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 138.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 138.000 €, 40,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 140.000 €
29.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 137.770 €, 42,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan kvalitet gradnje.Na još boljoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma.Useljiv sa pdv-om. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 137.505 €, 38,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007942. Prodaje se kompletno namešten, funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom. Smešten je u mirnom delu Podbare, nekoliko minuta lagane šetnje do Keja. Stan je idealnog rasporeda i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 135.000 €, 41,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054808, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 41M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: "Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-fareast-language: EN-US">Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 41m², smešten u prizemlju....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 158.000 € na 135.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 135.000 €, 42,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 158.000 €
22.02.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov, moderno i luksuzno opremljen stan sa veoma prostranom dnevnom sobom i Spa delom koji se sastoji od velike hidromasažne kade za dve osobe i finske saune. Prodaje se kompletno namešten. Stan ima odvojenu spavaću sobu i privatno dvorište od 25 m². Poseduje modernu rasvetu koja posebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo funkcionalan jednoiposoban stan na veoma dobroj lokaciji u Mirijevu. Neposredna blizina škole, pijace, Doma zdravlja, prevoza. Nalazi na trećem spratu. Zgrada dobro održavana, sa novom fasadom i lifrom. Stan je svetao i u solidnom stanju. Uknjižen, odmah useljiv. Preporuka.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini pijace i Doma Zdravlja prodaje se lep, mali stan sa lodjom. Zgrada je stare gradnje sa liftom. Stan je očuvan (minimalna ulaganja). Uknjižen i odmah useljiv. Prostorije: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, lođa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 133.900 €, 41,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Fenomenalan dvosoban stan na Limanu 3 -jedna od najtraženijih lokacija. Stan poseduje prelep dnevni boravak sa nameštenom kuhinjom, komfornu spavaću sobu sa francuskim ležajem i plakarom, terasu, hodnik i kupatilo sa svojim sanitarijama i veš mašinom koja ostaje u ceni. Stan je dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 41,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi Aveniji Garden Residence kompleksu na lokaciji između Limana i Bulevara Evrope. Nov i neuseljavan. U cenu je uključen kompletan nameštaj i tehnika koji su pod garancijom. Dvorišno je orijentisan sa otvorenim pogledom na Frušku goru. Uknjižen i useljiv po isplati. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 133.900 €, 39,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade, u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu – Vojvode Šupljikca. Lokacija je izuzetna, na svega nekoliko minuta hoda do strogog centra grada, keja, osnovne škole, marketa, kao i više linija javnog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Odličan, sređen, uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini centra grada, a nadomak osnovne škole, vrtića i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, manja kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 38,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Jednoiposoban stan, 38 m², Bulevar Oslobođenja – 5. sprat sa liftom U ponudi imamo svetao i funkcionalno organizovan jednoiposoban stan površine 38 m², koji se nalazi na petom spratu stambene zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja i "Aleksandar"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 39,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu. Podbara, jedan od najtraženijih kvartova Novog Sada, samo par minuta hoda do Dunavskog keja, vrtića, škole, pijace, prodavnice i centra grada. Novogradnja visokog kvaliteta gradnje i opreme.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.610 €, 43,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129718, II/, u izgradnji. Na prodaju odličan dvosoban stan 43,38m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv početkom 2027 godine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.610 €, 42,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129721, III/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 43,38m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv početkom 2027 godine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.610 €, 43,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129718, II/, u izgradnji. Na prodaju odlican dvosoban stan 43,38m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv pocetkom 2027 godine. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.610 €, 42,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129721, III/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 43,38m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv pocetkom 2027 godine. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.500 €, 38,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen 25 minuta hoda do centra grada. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Na prodaju je useljiv, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 133.000 €, 38,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, stan na odličnoj lokaciji. Zgrada uredna i održavana iz 2007. Izuzetno očuvan, svetao, sa odvojenom spavaćom sobom. Ravan plafon bez kosina. Iznad stana je većim delom stan u potkrovlju. Komunikacija sa gradom odlična, blizu autobuskog stajališta, parka i ostalih sdržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 132.870 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u novogradnji na Podbari, projektovane površine 43 m². Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu i predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Raspored stana je veoma praktičan i obuhvata dnevni boravak....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 477)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>