• GoHome Professional
useljiv 40 m2 do 2600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv 40 m2 do 2600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv 40 m2 do 2600 eura/m2

  • Za upit "useljiv 40 m2 do 2600 eura/m2" pronađeno 373 nekretnina - prosečna cena 1.856 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 100.400 €, 39,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2023.,

www.indomio.rs

Odličan stan na top lokaciji, nov, useljiv po isplati, kompletno opremljen. .

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Čukaričkoj padini u ulici Lazarevački drum. Odlična lokacija, preko puta crkve na Čukaričkoj padini. Zgrada žuta fasadna cigla. Po strukturi stan je jednosoban i lako je adptibilan u jednoiposoban. Površina stana je 43m2 i ima zastakljenu lođu od oko 5m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 112.270 €, 43,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi - stan kod univerziteta! Stan je u nadogradnji rađenoj 2010. godine, ugradjen novi lift. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom, odmah useljiv, bez ikakvih ulaganja. Ispred i u okolini zgrade se nalaze veliki parkinzi. Stan ima 43.33 m2 i dupleks je strukture, tako....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv 40 m2 do 2600 eura/m2'
93.730 €
93.730 €
110.210 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.000 €, 43,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo NOV stan na Telepu,Petefi Šandora,II sprat,lift,dvorišno orjentisan, pogled na Frušku goru . . . Odmah useljiv, sa PDV.. Javite nam se 062518545 Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 97.850 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Palić-Fantastičan Apartman 38 m2 za Uživanje i za Probrane Kupce -065/385 8880 Prodajemo u srcu Palića Uknjižen Apartman 38 m2 u Vili na Izuzetnoj TOP-TOP LOKACIJIApartman je Dvosoban u prizemlju,Ekskluzivno Namešten bez ikakvog ulaganja i nalazi se u Vili koja je neposredno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 108.150 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izgradnja useljiv za mesec dana. Cena sa PDV-om. .

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 97.850 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 99.400 €, 39,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,nov,useljiv stan na Grbavci.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 99.400 €, 39,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan u nadogradnji na Grbavici. Stan je lepog rasporeda, funkcionalan i uskoro useljiv. Takođe, sama lokacija je jedna od najboljih u gradu. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 104.490 €, 41,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan, u izgradnji, u veoma kvalitetnom objektu ,useljiv do kraja godine,uredna dokumentacija,cena sa uračunatim pdv-om.U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 109.680 €, 42,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija u Žarkovu. Zgrada iz 2010. godine od bele fasadne cigle. Stan u odličnom stanju, funkcionalan, dvostrano orijentisan i odmah useljiv. Zgrada je u postupku ozakonjenja, samo za keš kupce. ( Agencijska provizija 2% ) Terasa.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 96.138 € na 98.125 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.125 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 93.688 €
22.03.2026 - 96.138 €
17.05.2026 - 98.125 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 98.000 €, 39,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan stan površine 39m² na odličnoj lokaciji, u zgradi sa liftom. Stan je izuzetno svetao i praktičnog rasporeda. Trenutno je organizovan kao jednosoban, ali postoji mogućnost pregradnje i formiranja odvojene spavaće sobe od zatvorene terase, što pruža dodatni potencijal....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 103.000 €, 41,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju .. . Nov jednoiposoban stan 41m u Sremskoj Kamenici , na Popovici u naselju Pop-Hil, stan je u visokom parteru sa terasom, posebno odvojena spavaca soba, terasa,kuhinja sa dnevnom zajedno.U stanu je podno grejanje, prazan, odmah useljiv, uknjizen.Cena je - 103.000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.280 €, 38,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan na Grbavici u ulici Miše Dimitrijevićakoji se nalazi na sestom spratu u potkrovlju (poslednjem) u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika sa ugradnim ormarom, kuhinje, dnevne sobe, kupatila i spavaće sobe. Prodaje se komplet namešteni i useljiv,. Dosta....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Petra Lubarde Julino Brdo 2.0, NPR, 42m2, grejanje na gas, klima, KATV, PVC, ugradni plakar, interfon. Godina gradnje 2004, uknjižen, odmah useljiv,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122670, VPR/II, terasa, novogradnja. Na prodaju dvosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust ove godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogućnost povrata PDV-a. Kvalitetna zgrada. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 95.000 €, 38,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116501, I/V, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 38m2 na Futoškom putu . Useljiv septembar 2026 . Cena je sa PDV-om. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116504, I/VI, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan na Somborskom bulevaru . Useljiv kraj 2026. Cena je sa PDV-OM .Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 104.900 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u mirnoj ulici na Julinom brdu. Nalazi se u suterenu stambene porodične zgrade i ima pripadajuću ostavu ispod stepeništa. Stan je po strukturi dvosoban, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, izdvojene spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Nišavskom Keju. Nalazi se na prelepoj lokaciji u samom centru grada. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 42m2. Po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na drugom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 42m2, GAS, NPR/4, telefon, interfon. Uknjižen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u ulici Petra Lubarde, na mirnoj lokaciji u naselju Julino Brdo. 📏 Površina: 42 m² 🏠 Spratnost: Nisko prizemlje – idealno za starije osobe ili porodice 🛏 Struktura: Dvosoban 🌳 Orijentacija:....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji u zgradi novoije gradnje. Visina prvog sprata, izuzetno svetao sa odličnom strukturom. Odvojena spavaća soba, komforna dnevna soba sa izlazom na lođu. Uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi.Moguća kupovina putem stambenog kredita. Odmah useljiv, za preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 101.350 €, 41,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Novo naselje, ulica Momčila Tapavice. Predstavljamo dvosoban stan nalepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara vojvode Stepe. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 96.138 €, 39,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 99.500 € na 104.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 104.900 €, 40,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 95.500 €
26.10.2025 - 99.500 €
20.02.2026 - 104.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1049 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 110.200 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV JEDNOIPOSOBAN STAN, SQUARE GARDEN---Agencijska šifra 1000079. Stan se nalazi na 3. Spratu nove zgrade u kompleksu Skver Garden na lepoj lokaciji i odmah je useljiv. Pogodan je kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite: 069/407-0383, 021/305-3524. Resurs Nekretnine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo strukturno jednosoban stan površine 40m2, koji se nalazi na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Vojvode Sime Popovića, u neposrednoj blizini Gradske bolnice, gradskog prevoza, prodavnica i kompletne infrastrukture neophodne za ugodan život. Zgrada....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 104.321 € na 105.350 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 105.350 €, 43,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 100.872 €
06.03.2026 - 102.900 €
22.03.2026 - 100.793 €
29.03.2026 - 104.321 €
03.04.2026 - 105.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129216, I/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, *STAN SA STILOM* 42,58 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Dnevna soba 18,47 spavaća soba 9,08 m2. Istok! Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada, restorana, marketa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.000 €, 40,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129215, I/IV, lift. LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 40,07 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada, restorana, marketa. Cena je bez uracunatog pdv. Odluka za nov stan, uvek....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 105.000 €, 43,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 105.000 €, 43,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 94.500 €, 39,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ VRHUNSKA LOKACIJA - CENTAR GRADA - OBILIĆEV VENAC BLIZINA ŠOJKE 3-5 min. hoda do PRAVNOG I EKONOMSKOG FAKULTETA. Prelep, vrhunskog kvaliteta gradnje, odmah useljiv, kompletno renoviran i kompletno prvoklasno opremljen se prodaje JEDNOIPOSOBAN stan, odv.lepa spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.560 €, 37,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA ! Nekretnina idealna kako za život tako i za izdavanje. Odlične strukture, odmah useljiv po isplati. Dobro povezan sa svim delovima grada, u jednom od najlepših kompleksa Novog Sada! Za više informacija pozovite nas... .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 101.000 €, 42,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno namešten apartman površine 42 m, koji se nalazi u modernom objektu Vila Leonardo 7 u Krfskoj ulici na Zlatiboru. Stan je smešten na četvrtom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom i uknjižen je 1/1, što omogućava brzu i sigurnu kupoprodaju. Strukturu čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054326…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, DVOSOBAN STAN U IZGRADNJI, USKORO USELJIV, KVALITETNI STANOVI…41m2… Idealna prilika za kupovinu stana u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 93.600 €, 39,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054325…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, DVOSOBAN STAN U IZGRADNJI, USKORO USELJIV, KVALITETNI STANOVI…39m2… Idealna prilika za kupovinu stana u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 370)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>