• GoHome Professional
useljiv 40 m2 do 2500 eura/m2 parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv 40 m2 do 2500 eura/m2 parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv 40 m2 do 2500 eura/m2 parket

  • Za upit "useljiv 40 m2 do 2500 eura/m2 parket" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.285 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 38,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN i odmah useljiv jednoiposoban stan u novoj zgradi. Maksimalno iskorišten prostor, sa prelepom terasom. Ispred zgrade ima dovoljno slobodnog parking prostora. Oprema stana: ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, odlična keramika,parket. Grejanje je na gas, tako da su računi....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 87.990 € na 92.200 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 92.200 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 87.990 €
13.03.2026 - 92.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo jednoiposoban stan u izgradnji na Veterničkoj rampi. Stan se nalazi u zgradi sa dva ulaza, u svakom ulazu ima samo po 5 stambenih jedinica. U stanovima je ugrađeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, geberit ugradni vodokotlići, španska keramika, staklena tuš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv 40 m2 do 2500 eura/m2 parket'
85.000 €
85.000 €
74.000 €
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 79.750 €, 38,50 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Bajnat, prodaje se odmah useljiv i komforan dvosoban stan površine 38.50m² na četvrtom spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boraka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno na gas, na podovima....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.300 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno namešten, nov,ne useljavan stan površine 41m2, na 3 spratu ( od 4 sprata), u zgradi sa liftom, savršen za udoban i kvalitetan život.Stan je moderno uređen, s puno ukusa i pažnje prema detaljima, odiše toplinom i prijatnom atmosferom koja ga čini pravim domom.✅....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Nišavskom Keju. Nalazi se na prelepoj lokaciji u samom centru grada. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 42m2. Po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na drugom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 103.000 €, 38,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Top lokacija. Fantastičan, noviji, uknjižen i odmah useljiv stan. Nalazi se u neposrednoj blizini futoške pijace, okrenut na dvorište, tako da je totalni mir i tišina. Uknjižen je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Odličan hrastov parket....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 117.000 €, 43,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova sa bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, terase i kupatila. Stolarija je PVC....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.000 €, 43,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>