• GoHome Professional
useljiv 40 m2 do 2500 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • useljiv 40 m2 do 2500 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv 40 m2 do 2500 eura/m2

  • Za upit "useljiv 40 m2 do 2500 eura/m2" pronađeno 351 nekretnina - prosečna cena 1.773 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • lođa
    • renovirano
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 56.000 €, 40,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s296 Prodaje se lepo sređen i funkcionalan stan površine 40 m², smešten u mirnom i odlično povezanom delu grada, nadomak svih važnih sadržaja – prevoza, prodavnica, pijace, škole, vrtića, sportskog centra Stan ima izuzetno praktičan raspored i prijatan ambijent. Sastoji....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 43,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan apartman u sklopu kompleksa Kraljevi Čardaci. Sastoji se od dnevne sobe opremljene sa ugaonim garniturom, trpezarijskim stolom i opremljenom čajnom kuhinjom. U sklopu apartmana nalaze se i dve odvojene spavaće sobe (jedna sa francuskim krevetom, dok se u drugoj....

 
 
 
  Stan, BANJA, 59.900 €, 43,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan povrsine od 43 kvm, bez grejanja, na prvom spratu. Stan je u solidnom stanju, sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe u kojoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom i kupatila. Stan je brzo useljiv, uknjižen na površinu od 43 kvm kao privatna svojina 1/1.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.810 €, 42,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131506, I/, klima, lift, terasa, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u Heroja Pinkija ulici na prvom spratu. Useljiv polovinom sledece godine. Stan ima terasu sa pogledom na dvoriste i ima podno grejanje na gas. Maksimalna toplotna i zvucna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.810 €, 42,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131506, I/, klima, lift, terasa, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u Heroja Pinkija ulici na prvom spratu. Useljiv polovinom sledeće godine. Stan ima terasu sa pogledom na dvorište i ima podno grejanje na gas. Maksimalna toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 59.000 €, 43,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi apartman površine 43 m2 sa dve prelepe terase. Apartman je komforan, celodnevno osunčan, namešten, uknjižen na vlasnika i useljiv..Nalazi se u blizini marketa,škole i centra Zlatibora.. Za preporuku.. Kontakt: Menadžer prodajhe Tanja Krstić br.lic.481 Mob 060 525 22 27 Meil:krstic.tanja@gmail.com....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.000 €, 43,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 53.600 €, 40,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Blok 2. Uknjižen, veoma komforan jednosoban stan na IV spratu (ne i poslednji) zgrade starije gradnje bez lifta. Blizina centra. Okružen zelenilom. Ovaj prostran jednosoban stan čine jedna velika soba otvorenog tipa sa izlazom na terasu i francuskim balkonom, fizički odvojena....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVAČICA, 56.000 €, 42,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Kovačici, u samom centru,pored zgrade Opštine i Suda, na prodaju lokal od 42 m2. Lokal sređen, i odmah useljiv, radio kao kafe-bar, sa sanitarnim čvorom i prostorijom za magacin. Lokal više namenski, može se u njemu baviti i ugostiteljsko,uslužnom ili drugom poslovnom delatnošću.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.200 €, 42,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za novogradnjom? Prodajemo stan u novogradnji u blizini Dunava. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika se ide u sve prostorije. Stan se sastoji od dnevne sobe koja je spojena sa kuhinjom, open-space koncept. Iz dnevne i spavaće sobe postoji izlaz na terasu, što je jedna....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 56.000 €, 43,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na Detelinari, useljiv, potpuno renoviran stan od 43m2, preuređen u dvoiposoban. Kuhinja sa dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kupatilo. Dnevni boravak prolazan za jednu spavaću sobu., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052228 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 110.725 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

USELJIV, JEDNOIPOSOBAN stan u kvalitetnoj novogradnji na Novoj Detelinari. Visoko prizemlje, lift, terasa, grejanje centralno na gas sa kalorimetrima. Mogucnost kupovine parking mesta u dvoristu zgrade. IDS 82894. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 43,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Nekretnina vredna Vaše pažnje. Povoljan 2.5 stan u stambenoj zgradi! Prodaje se kompletno namešten i useljiv je po isplati. Poseduje i parking mesto u dvorištu zgrade. Nekretnina može da se pogleda svakim danom uz predhodnu najavu. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 100.210 €, 37,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novom stambenom kompleksu na Novom Naselju. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Useljiv po isplati. Neposredna blizina Okretnice više autobuskih linija, Lidla, osnovne škole i vrtića . Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 43,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov prelep komforan 2.5 stan useljiv po isplati. Podne površine 70m2. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 103.000 €, 38,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Top lokacija. Fantastičan, noviji, uknjižen i odmah useljiv stan. Nalazi se u neposrednoj blizini futoške pijace, okrenut na dvorište, tako da je totalni mir i tišina. Uknjižen je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Odličan hrastov parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.250 €, 41,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla i 5 minuta hoda od Bulevara Evrope. Stan se nalazi u novoj zgradi, dvorisno orijentisan. Stan je odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 52.000 €, 43,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.gsigma.rs

Nov stan, u novoizgrađenoj zgradi u Petrovaradinu. Ulica Preradovićeva 63 a. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade. Površine 43 m2. Lokacija je odlična u blizini centra Petrovaradina i svih bitnih dešavanja zgrada je uvučena i sklonjena od gradske buke. Mogućnost parking mesta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 106.000 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kompletno renoviran stan u kuci, uknjizen 1/1 kao idealni deo objekta, u mirnoj i dobro povezanoj Sandzackoj ulici. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv. Sastoji se od funkcionalnog i prijatnog enterijera, a dodatnu vrednost pruzaju natkrivena terasa i dvoriste....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 116.950 €, 43,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 43m2. Stan je brzo useljiv. Kvalitetna novogradnja, odlična oprema, salonska visina plafona, bešumni lift. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlično povezan sa glavnim saobračajnicama. Blizina Škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.000 €, 43,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova sa bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, terase i kupatila. Stolarija je PVC....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 117.000 €, 43,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.260 €, 38,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelep nov komforan 2.0 stan useljiv po isplati. Podne površine 60m2. Za više informaija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.700 €, 38,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odmah useljiv, uknjižen, nov stan na odličnoj lokaciji. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003075 .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 45.650 €, 41,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od onih ulica gde dan počinje mirisom lipe i tišinom parka, nastaje objekat koji spaja estetiku savremene arhitekture sa toplinom doma. Na mirnoj lokaciji, daleko od gradske gužve, a opet u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, ovaj kvalitetno građen stan idealan je izbor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.000 €, 41,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, odmah useljiv, odlicna nekretnina+++Agencijska oznaka 1063114. Telep, blizina kruznog toka. Jednoiposoban stan u manjem stambenom objektu u zgradi sa liftom. Odlicna oprema, podno grejanje. Kontakt 064/611-6132 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.270 €, 41,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV, NEUSELJAVAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA POČETKU TELEPA, 41M2 ---Agencijska šifra: 1007890.Prodaje se dvosoban stan od 41m2 na visokom prizemlju nove zgrade, na samom početku Telepa.Zgrada je uvučena u dvorište, pa je stan izuzetno miran i tih. Sastoji se od malog hodnika, komfornog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 118.000 €, 43,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor adaptiran u stan u Savskoj ulici, opština Savski venac. Stan je površine 43m2 i po strukturi je dvosoban stan. Nalazi se na niskom prizemlju stambene zgrade od šest spratova. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinjsko-trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 40.000 €, 39,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2025.,

www.gsigma.rs

Jednosoban stan, naselje 4 juli (D3). Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od jedne sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Na podovima keramika, laminat, spoljna drvena stolarija Stan se nalazi u centralnom delu naselja 4.jul - u neposrednoj....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.000 € na 110.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 112.000 €
16.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića lokal, 40m2. Lokal sa kompletnom opremom i invertarom na Dušanovačkoj pijaci na Voždovcu. Posao je razredjen, mušterije su stalne i redovne. (lokal se prodaje iz privatih razloga). Postoji mogućnost dogradnje (proširenja)lokala.Pre nekoliko godina....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA Jednoiposoban stan, Čajetina - Zlatibor | Prodaja · 40m² · 110.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dorćol, lokal u blizini Bajlonija , ulični lokal sa izlogom , površine 39 m2, izložbeni prostor 27 m2, kancelarija 9m2, kupatilo i galerija . Plafon visine 3,55 m2. Troslojno staklo sa zaštitom na svim prozorima i izlozima, spolja aluminijum, unutra PVC . Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.570 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux stan u mirnom kraju, punom zelenila, sa pogledom na park. Okružen je drvećem i zelenilom. Stan je dosta sunčan i svetao. Kompletno je namešten i opremljen. Sastoji se od predsoblja, dnevno-trpezarijskog dela i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 35.000 €
16.01.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića lokal, 41m2 Prodaje se lokal sa kompletnom opremom i inventarom na Dušanovačkoj pijaci. Pre nekoliko godina lokal je kompletno renoviran, pa ne zahteva dodatna ulaganja. Postoji mogućnost dogradnje (proširenja) lokala. Posao je razrađen, a mušterije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 38.000 €, 40,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se namešten stan u kompleksu zgrada K-District, stan je kvadrature 40m2, ima dve sobe, namešten, useljiv odmah, na četvrtom spratu (ukupna spratnost 6), lođa, centralno grejanje, klima itd. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.000 €, 39,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju na 20-25 km od Novog Sada (ČELAREVO) ! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m² . Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Šta sve dobijate?....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux renoviran i kompletno opremljen 1.5-soban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na uglu Kneza Miloša i Kraljice Natalije. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan, opremljen moderno dizajniranim nameštajem i svim neophodnim tehničkim uređajima za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 352)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>