• GoHome Professional
useljiv 40 m2 do 2300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv 40 m2 do 2300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv 40 m2 do 2300 eura/m2

  • Za upit "useljiv 40 m2 do 2300 eura/m2" pronađeno 297 nekretnina - prosečna cena 1.619 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan od poda do plafona na fantastičnoj lokaciji u blizini medicinskog fakulteta, škole, autobuskih linija, marketa. Uknjižen 1/1 i useljiv po isplati. Ne propustite priliku pozovite naše agente prodaje za više informacija. Moguće gledanje stana svakim radnim danom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.440 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

USELJIV, JEDNOIPOSOBAN stan u kvalitetnoj novogradnji na Novoj Detelinari. Visoko prizemlje, lift, terasa, grejanje centralno na gas sa kalorimetrima. Mogucnost kupovine parking mesta u dvoristu zgrade. IDS 82894. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 41,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici kod Futoške pijace. Useljiv je odmah po isplati, okrenut je na dvorište, tako da je totalni mir i tišina i ništa ne zaklanja pogled. Maksimalno iskorišten prostor, sa odvojenom kuhinjom, spavaća soba ima 10m2, a na terasi ima ostava.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv 40 m2 do 2300 eura/m2'
92.700 €
92.700 €
93.750 €
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 94.250 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 1007685. Novi Sad, ulica Ćirpanova. Zanimljiva ponuda. Mali duplex stan površine 41m2. U donjem nivou je jednosoban stan – kuhinja kupatilo, soba i terasa. Stepenište za gornji nivo gde se nalazi mala soba i jos jedno kupatilo. Mogu sve vrste kredita.....

 
 
 
  Stan, SENTA, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan na extra lokaciji, gleda na Bulevar Evrope. Uknjižen i odmah useljiv. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 94.000 €, 41,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na Detelinari, površine 41 m², smešten na petom spratu uredne i održavane stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kuhinja je potpuno odvojena, praktična i funkcionalna, prilagođena svakodnevnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Braće Krkljuš. Kompletno renoviran, uknjižen, bez tereta dvosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Nadomak ulice Cara Dušana. Ovaj stambeni prostor nalazi se na III spratu zgrade starije gradnje sa međuspratovima. Čine ga dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100858 Prodaje se dvosoban stan u novoj zgradi na Adicama, u mirnoj ulici, u blizini Kamenjara. Kompletno je namešten potpuno novim uređajima, veš mašina, inverter klima, kuhinjski elementi, ugaona garnitura, plakari, krevet. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u novoj zgradi, bez ulaganja, 43m2, nadomak Kamenjara i Dunava. Kompletno namešten sa parking mestom! +++ Agencijska oznaka 1064010 Prodaje se dvosoban stan u novoj zgradi na Adicama, u mirnoj ulici, u blizini Kamenjara. Kompletno je namešten potpuno novim uređajima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.900 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo Vam ponudimo stan u Učiteljskom naselju, opština Zvezdara. Stan se nalazi u niskom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je građena kvalitetnim materijalom i novije je gradnje. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.600 €, 39,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov jednoiposoban stan odlične strukture na Veterničkoj rampi. Stan se nalazi na prvom spratu grejanje na gas po utrošku. stan useljiv po isplati. SAMO KEŠ KUPCI ŠIFRA 1012134 KONTAKT 0652813134 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa.

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 96.820 €, 42,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101260. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Može da se prometuje putem stambenog kredita. Nov jednoiposoban stan na Adicama od 42m2. Odmah useljiv. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom. Ono što je bitno da se napomene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 97.440 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov stan u urešenoj i mirnoj ulici kod Lipovog Gaja. Useljiv odmah po isplati. PDV za kupce I stana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na toplotne pumpe, izuzetna ušteda. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.700 €, 41,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov useljiv stan na Zlatiboru odlična oprema stana kontakt tel 0631231262 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 38,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN i odmah useljiv jednoiposoban stan u novoj zgradi. Maksimalno iskorišten prostor, sa prelepom terasom. Ispred zgrade ima dovoljno slobodnog parking prostora. Oprema stana: ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, odlična keramika,parket. Grejanje je na gas, tako da su računi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.600 €, 38,50 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.feniks.rs

Odličan namešten stan na odličnoj lokaciji, blizu centra. Kvalitetno građena i opremljen stan. Uknjižen je i odmah useljiv. Nikole Altomanovića.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 87.990 € na 92.200 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 92.200 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 87.990 €
13.03.2026 - 92.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo jednoiposoban stan u izgradnji na Veterničkoj rampi. Stan se nalazi u zgradi sa dva ulaza, u svakom ulazu ima samo po 5 stambenih jedinica. U stanovima je ugrađeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, geberit ugradni vodokotlići, španska keramika, staklena tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 87.600 €, 39,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u Veterniku. Moguća kupovina na kredit. Neposredna blizina svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 83.000 €, 37,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa zasebnim ulazom u sklopu manje stambene zgrade blizu pošte u Železniku. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan u blizini škole, vrtića, prodavnica, autobusa. Grejanje na TA peći. Odmah useljiv. PROSTORIJE: hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.000 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122889, I/, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji. Uknjižen, odmah useljiv. Svetla i prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, kupatilo, predsoblje, terasa. Funkcionalan raspored prostorija sa dosta prirodnog svetla. Parking....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam za stan u Novom Sadu (iste ili slične kvadrature u blizini centra), nov, odmah useljiv stan 38 m2, na III spratu u tek izgrađenoj zgradi u strogom centru Zlatibora. Uknjižen, ne namešten. Nalazi na uglu ulica Rujanska i J.Jeftanović, jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno opremljen stan u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara. Nalazi se na drugom spratu i ima površinu od 38 kvadratnih metara. Stan je funkcionalno organizovan i poseduje odvojenu spavaću sobu, što ga čini idealnim kako za život i odmor, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.600 €, 39,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan namešten stan na odličnoj lokaciji, blizu centra. Kvalitetno građena i opremljen stan. Uknjižen je i odmah useljiv. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 81.796 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila. Izvedene su instalacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128328, I/, u izgradnji. Na prodaju veoma funkcionalan manji dvoiposoban stan od 42,5 m2 u izgradnji na Adicama. Useljiv jun - jul ove godine. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje na gas. Agent Dragan. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.200 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Mirijevu kod OŠ Pavle Savić. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Površina stana je 41m2 i po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzno opremljen, namešten stan. Na drugom spratu održavane zgrade bez lifta. Stan se sastoji od: hodnika, spavaće sobe, garderobera kao izdvojene prostorije, dnevno - trpezarijskog prostora sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Kompletno namešten, u kraćem roku useljiv.....

 
 
 
  Stan, ARILJE, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO - 41 m2 ZLATIBOR - VIP CASA VILA - HARIZMA ul Drinske divizije, moderan i luksuzno namešten dvosoban stan na drugom spratu, veliki dnevni boravak i jedna spavaća soba, tearsom kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, etažno grejanje. Kompleks Vip....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan stan u kompleksu Milmari. Nalazi se na visokom prizemlju nove zgrade koja ima recepciju, bazen, walness i spa. Površina stana je 41m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, izdvojene spavaće sobe sa terasom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Predvidjeno grejanje....