• GoHome Professional
useljiv 40 m2 3.sprat do 2600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv 40 m2 3.sprat do 2600 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv 40 m2 3.sprat do 2600 eura/m2

  • Za upit "useljiv 40 m2 3.sprat do 2600 eura/m2" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 1.639 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRNJAČA, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.300 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten, nov,ne useljavan stan površine 41m2, na 3 spratu ( od 4 sprata), u zgradi sa liftom, savršen za udoban i kvalitetan život.Stan je moderno uređen, s puno ukusa i pažnje prema detaljima, odiše toplinom i prijatnom atmosferom koja ga čini pravim domom.✅....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban stan površine 41 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom, u okviru luksuznog naselja Kapije Zlatibora. Zgrada je završena 2023. godine, a stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan dolazi parking mesto koje se vodi na ime kupca. Stan je funkcionalno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv 40 m2 3.sprat do 2600 eura/m2'
66.500 €
66.500 €
85.000 €
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 110.200 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV JEDNOIPOSOBAN STAN, SQUARE GARDEN---Agencijska šifra 1000079. Stan se nalazi na 3. Spratu nove zgrade u kompleksu Skver Garden na lepoj lokaciji i odmah je useljiv. Pogodan je kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite: 069/407-0383, 021/305-3524. Resurs Nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 43,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Braće Krkljuš. Uknjižen dvosoban, kompletno renoviran stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Nadomak ulice Cara Dušana, a u neposrednoj blizini Kliničkog centra, Futoškog parka, škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 94.000 €, 43,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053864 prodaja stanova do 100000 e , dvosoban 43m2, Nekretnine Novi Sad PRODAJA DVOSOBNOG STANA 43m2 NA DETELINARI ****************************************************************** Izdvajamo iz ponude jedan izuzetno održavan dvosoban stan od 43m2 na Detelinari ,u blizni je....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 82.400 €, 39,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep moderan stan u novogradnji, na 3. spratu zgrade izgrađene 2024. godine, bez lifta. Poslednji je sprat, bez kosina, iznad je tavan. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena, energetski efikasna, te su mali režijski troškovi. Stan ima pogled na planinu Rtanj. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.340 €, 43,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

529765 Fantastičan nov i odmah useljiv dvosoban stan. Nalazi se na idealnom trećem spratu sa odličnim pogledom i puno svetlosti. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Nalazi se u prelepom kompleksu Zlatiborski Konaci koji ima svoje obezbeđenje, parking i bazen. Nekretnina za svaku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 64.000 €, 37,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u Rakovici U ponudi je novogradnja u Kneževcu u ulici Muminovačkoj bivšoj(Kneževačkoj). Useljiv od Marta 2024 godine. Stan je po strukturi jednoiposoban, sastoji se od ( hodnika,dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije,kupatila,spavaće sobe i terase) ,a postoji isti i na 3....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105621. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na trećem spratu zgrade sa liftom nadomak Futoške pijace. U cenu zakupnine su uključeni internet i kablovska. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110903. Izdaje se lep, kompletno opremljen novim nameštajem jednoiposoban stan 3. spratu nove zgrade sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan poseduje parking mesto.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan za izdavanje – Sajmište ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , smešten na 3. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji u naselju Sajmište. Stan je odmah useljiv ✅ i idealan za sve koji traže udoban prostor u mirnom, a dobro povezanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Centar grada 🏙️✨ U ponudi je funkcionalan i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je odmah useljiv ✅ i pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti za one....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110902. Kompletno namešten stan površine 42m2, koji se nalazi na 3. spratu ekskluzivnog stambeno-poslovnog kompleksa "Kraljev park". Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem su sklopu kuhinja i trpezarija, odvojene spavaće sobe, kupatila i komforne terase. Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 17)

<< <1> >>