• GoHome Professional
useljiv što skuplji zadnjih 7 dana do 20000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv što skuplji zadnjih 7 dana do 20000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv što skuplji zadnjih 7 dana do 20000 eura

  • Za upit "useljiv što skuplji zadnjih 7 dana do 20000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 19000 eura (malo jeftiniji)
    • 21000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, UŽICE, 21.000 €, 2166,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo poljoprivredno zemljište, njivu 6.klase, u selu Kremna, površine 2166 m2, 400 metara od magistralnog puta ka Višegradu, preko puta vojske. Do hotela Omorika ima 4 km. Zemljište je na sunčanom proplanku sa kog se pruža prelep pogled na okolinu, i na magistralu, smešteno na....

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u zgradi novije gradnje. Parking mesto ima 13m2 i moguće je parkiranje i većih automobila. Garaža je pod stalnim video nadzorom. Ulaz u garažu je direktno sa ulice. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, Centar, 21.000 €, 400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi ravan plac za gradnju kuće kod glavne autobuske stanice. Plac je uknjižen. Na placu voda, struja, kanalizacija, telefon. .

 
 
 
  Plac, ALEKSINAC, 21.000 €, 3255,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja parcele u Zitkovcu(Aleksinac)Prodaja zemljišta u okolini Aleksinca-Žitkovac. Do asfaltnog puta. Gradjevinsko zemljište. Mogucnost kupovite i parcele pored(jos 30 ari) Vredi pogledatiZa dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 20.370 €, 679,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, koje se sastoji iz jedne katastarske parcele površine 590 m² koje se nalazi u Prijepolju, potes Zalug, Zalug udaljeno oko 800 m od autobuske i železničke stanice. Građevinsko zemljište ima direktan prilaz sa asfaltnog....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 20.000 €, 3300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

PRODAJE SE poljoprivredno zemljište površine 33 ara koji se nalazi u Prijepolju, naselju Kaldrma, u neposrednoj blizini Pekare "Mrvica". Plac se prostire ka naselju Ravne gde se nalazi i prilaz. Može da se koristi kao poljoprivredno i građevinsko zemljište. Cena nije fiksna. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 20.000 €, 682,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo gra��evinsko zemlji��te u Srem��ici, ulica Zlate Harmunika��a. Plac od 682m2, sme��ten u mirnom delu naselja sa obezbe��enim prilazom(asvaltni put sa obe strane placa) Va��na napomena: Zbog neposredne blizine dalekovoda, na placu trenutno nije dozvoljena gradnja stambenih....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 20.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Despotovica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 20.000 €, 2300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.