• GoHome Professional
useljiv što skuplji 60 m2 klima do 48000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv što skuplji 60 m2 klima do 48000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv što skuplji 60 m2 klima do 48000 eura

  • Za upit "useljiv što skuplji 60 m2 klima do 48000 eura" pronađeno 86 nekretnina - prosečna cena 638 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 45000 eura (malo jeftiniji)
    • 50000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE NOV, IZUZETAN TROSOBAN STAN – TEMERINSKA 📍 Odlična lokacija, stan je okrenut prema dvorištu, nema buke 🔹 Osnovne karakteristike: 🆕 Nov stan u potpuno novoj zgradi, 2.sprat 📐 Površina: 65m², Dve spavaće sobe, Dva kupatila, Terasa 🅿️ Parking mesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan, Čelarevo – Centar Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 60 m², koji se nalazi u samom centru Čelareva. Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, kao i kupatila. Odlikuje ga odličan raspored....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv što skuplji 60 m2 klima do 48000 eura'
51.000 €
48.750 €
48.000 €
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan u centru grada 📍 Lokacija: Centar | Površina: 60m² | Sprat: 1. U ponudi imamo izuzetan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u samom srcu grada , idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji sa svim sadržajima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 46.500 €, 62,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica. Odličan poslovni prostor u poslovnoj zgradi. Ovaj poslovni prostor čine ukupno 3 kancelarije - prijemna kancelarija iz koje se ide u ostale dve kancelarije. Sanitarni čvor. Centrano grejanje. Klimatizacija. Mogućnost korišćenja kantine. Cena zakupa iznosi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 10, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.codex.co.rs

Da li vam je potreban kompletno opremljen kancelarijski prostor ? U ponudi imamo kompletno opremljen kancelarijski prostor u YUBC-u povrsine 60 m2 , na drugom spratu. Prostor se sastoji od hodnika, kuhinje (potpuno opremljene), dve sobe od kojih se iz jedne izlazi na lođu i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan u blizini Tašmajdana i fakulteta, dvostaano orjentisan, kompletno namešten ,nova mašina za veš, tv aparat može da se kupi u dogovoru sa zakupcima, Stan je useljiv od 01.10.2025.god. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Bulevar Evrope, 56m² | 2. sprat | Kompletno namešten | Odmah useljiv ✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope , izdaje se moderno opremljen i kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² . Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏙️ Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Centar grada U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada , površine 63m² , koji se nalazi na 4. spratu kvalitetne i uredne zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv i pruža idealan spoj komfora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u jednoj od najlepših ulica u gradu,svetao,komforan,kompletno opremljen,lep raspored,hodnik,dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01.septembra,cena 700e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 55m2, renoviran, dvostrano orjentisan, spavaća i dnevna soba su juzno orjentisane. Veoma osvetljen i dobro izolovan. Nalazi se na Dorćolu u blizini Bitef-a. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u komplexu PARK NOVI. Kompletno opremljen, izuzetan, niski računi. U sklopu cene je i garažno mesto. Stan ima ostavu. USELJIV ODMAH. Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Registarski br posrednika 1187 Kontakt: Ivana 063 7445 379....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 43.400 €, 62,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep stan,nov u novoj zgradi, mali troškovi grejanje na kalorimetre,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, terasa,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv od 20 septembra,cena 700 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao stan u mirnom delu Grbavice. Strukturu ovog stana čini dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaća soba, kupatilo i terasa. U cenu zakupa je uračunata garaža koja se nalazi u dvorištu zgrade. Stan je odmah useljiv. Cena je 650€ + depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv stan.Opremljen posudhen,fen,pegla,poateljina. Kucni ljubimci nisu dozvoljeni. Izdaje se na duzi period. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Centar grada, 60m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je prostran, svetao i funkcionalan, idealan za one koji žele udoban dom u samom srcu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u blizini Botaničke bašte. Stan ima 2 spavaće i dnevnu sobu, CG, klime, protočni bojler, KTV, optički internet. Skroz namešten, sa puno plakara, zimi izuzetno topao a leti hladovina. Izdaje se na minimalni period od godinu dana. Odmah useljiv.Depozit....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Stan u fazi opremanja. Namešten dvoiposoban stan nadomak Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom, odvojen toalet i manja terasa. Pozicioniran na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade. Useljiv od 01.10.2025. godine Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo BULEVAR PATRIJARH PAVLA - LOKAL ULIČNI 59 m2 , izlog, pogodan za razne delatnosti, gas, ODMAH USELJIV CENA mesečno 700 Evra + 700 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA – ULIČNI LOKAL 59 m2 - 700 Evra IZ 48127....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMESTEN STAN SA DVE SPAVACE SOBE,IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. KUCNI LJUBIMCI NISU DOZVOLJENI. STAN JE USELJIV OD 01.08. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan,moderan dizajn, kompletno opremljen u novoj zgradi,grejanje na kalorimetre,mali troškovi.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, terasa,dvorišno orijentisan mirno,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 750 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN U PUPINOVOJ PALATI U CENTRU GRADA USELJIV ODMAH Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan,svetao stan u mirnoj ulici u blizini Generalštaba i ulice Neznanog junaka.Odmah useljiv.Stan nije pet friendly. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Todora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, namešten, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan,komforan trosoban stan površine 65m2 u Tolstojevoj ulici, u srcu Grbavice, opremljen za funkcionalno stanovanje. U blizini stana je sve potrebno za život i funkcionisanje. Stan se sastoji od dnevne sobe u čijem sastavu čini kuhinja sa tepezarijom i izlaz na lepu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo fenomenalan stan s garažom 65m2, trosoban s terasom. Opremljen, kuhinja, trpezarija sa dnevnom sobom, dečija soba, spavaća soba, kupatilo, centralno grejanje, klima. Na prvom spratu je, Useljiv odmah.Mesečne komunalije su oko 100-120e.Cena 650e.Pozovite 069788803. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sam, Grbavica, ulica Tolstojeva. Namešten dvoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i velika terasa. I sprat u stambenoj zgradi novije gradnje. Cena zakupa sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.400 €, 60,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - blizina Futoške pijace i glavne autobuske stanice. Ovaj veoma svetao i lep dvoiposoban stan čine dnevni boravak, kompletno opremljena kuhinja, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo sa tuš kabinom i dve lepe terase. Ulično orijentisan. I sprat u dobro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 38.350 €, 59,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U PONUDI POTPUNO RENOVIRAN STAN NA 3min OD CENTRA ODMAH USELJIV. STAN JE ZA SVAKU PREPORUKU. VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVACA SOBA, HODNIK, GARDEROBER SOBA, KUPATILO POTPUNO RENOVIRANO. U BLIZINI KEJA, CENTRA, RIBLJE PIJACE, FAKULTETA, IZVRSNOG VECA ITD.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 86)

<< <1 2 3> >>