• GoHome Professional
uknjižen porasla cena najnovije do 1890 m2 što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen porasla cena najnovije do 1890 m2 što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen porasla cena najnovije do 1890 m2 što jeftiniji

  • Za upit "uknjižen porasla cena najnovije do 1890 m2 što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1800 m2 (malo manji)
    • 1980 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+40%

Promena cene sa 5.000 € na 7.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Crveni Krst, 7.000 €, 2056,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 5.000 €
24.04.2026 - 7.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 2056 m2 , poljoprivredno zemljište u Paljini , uknjižen , vlasništvo 1 kroz 1 . Plac, Niš - Paljina | Prodaja · 2056m² · 7.000€.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 15.000 € na 16.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KNJAŽEVAC, 16.000 €, 50,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 15.000 €
20.03.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica od 50m2, uknjižene površine 35m2, sa 11a placa, na Staroj Planini. Nalazi se na 13km od Kalne na putu za Babin zub, u selu Gornja Janja, na 40km od Knjaževca. Kuća ima dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom kao i odvojenu spavaću sobu. Prodaje se nameštena.....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 14.000 € na 20.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SRBOBRAN, 20.000 €, 744,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.06.2025 - 15.000 €
18.01.2026 - 14.000 €
08.03.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se ravan plac za gradnju, u mirnoj ulici. Širina uličnog fronta je 19m. Na placu postoji dovod gasne intalacije, a ulicom ima vod za vodovodnu instalaciju i struja. Odlična prilika za gradnju kuće ili vikendice. Malo je udaljen od centra Srbobrana, okružen prirodom, udaljen....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 16.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104515, struja, uknjižen. Plac se nalazi u Ralji,posle železničke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa.Asfaltni put je do placa,Struja,voda.U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 18.000 €
10.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104512, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.NjivaIma asfalt do placa,struja,i voda.Blizu železničke stanice u Ralji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 20.000 €
10.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104514, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.Voćnjak. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 32.000 € na 35.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 35.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 40.000 €
29.10.2025 - 35.000 €
06.03.2026 - 32.000 €
06.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89853, uknjižen, plac. Plac se nalazi na 300m od centra Ostruznice. Sam plac je pravougaonog oblika,ogradjen sa svih strana. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 12,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 35.000 €
29.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130814, III/, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 12,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130814, III/, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 12m²....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen porasla cena do 1890 m2 što jeftiniji (776)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>