• GoHome Professional
uknjižen porasla cena što skuplji najnovije do 189 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen porasla cena što skuplji najnovije do 189 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen porasla cena što skuplji najnovije do 1890 m2 do 1300 eura

  • Za upit "uknjižen porasla cena što skuplji najnovije do 1890 m2 do 1300 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1800 m2 (malo manji)
    • 1980 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1200 eura (malo jeftiniji)
    • 1300 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 16.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104515, struja, uknjižen. Plac se nalazi u Ralji,posle železničke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa.Asfaltni put je do placa,Struja,voda.U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 370.000 € na 405.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 405.000 €, 97,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 350.000 €
19.12.2025 - 370.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja iz 2023 god. sa reprezentativnim ulazom na Crvenom krstu u blizini prevoza, marketa, škola. Lux, 4.0, od 97m2, na 3 spratu. Sastoji se prostranog dnevno-trpezariskog prostora povezanog sa kuhinjom, 3 sspavaće sobe, 2 kupatila i terase. Stan je luksuzno opremljen i ne zahteva....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
10.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 205.000 € na 225.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 225.000 €, 100,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 205.000 €
10.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban stan na odličnoj lokaciji, otvorenog pogleda. Autobusi i tramvaji povezuju ovu lokaciju sa svim delovima grada. Blizina Košutnjaka i Ade Ciganlije su dodatne pogodnosti. Stan poseduje odvojen dnevni deo od zone za spavanje koja se nalazi na spratu. Nisu neophodna nikakava....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 197.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 205.000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 205.000 €
01.10.2025 - 200.000 €
14.12.2025 - 185.000 €
01.02.2026 - 210.000 €
10.04.2026 - 197.000 €
10.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za život u miru. Malo dalje od grada, a blizu.Odlična investicija može se izdavati na dnevnom nivou, ali i za život fantastična. 1/1 sve, posao se može....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 65.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 20.000 €
10.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104514, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.Voćnjak. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 18.000 €
10.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104512, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.NjivaIma asfalt do placa,struja,i voda.Blizu železničke stanice u Ralji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen porasla cena što skuplji najnovije do 1890 m2 (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>