• GoHome Professional
uknjižen pala cena opremljen do 790000 eura 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena opremljen do 790000 eura 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena opremljen do 790000 eura 70 m2 što veći

  • Za upit "uknjižen pala cena opremljen do 790000 eura 70 m2 što veći" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 3.731 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 750000 eura (malo jeftiniji)
    • 820000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 429.000 € na 409.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 439.000 €
31.08.2025 - 479.000 €
08.10.2025 - 469.000 €
26.11.2025 - 459.000 €
17.12.2025 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
08.03.2026 - 429.000 €
18.03.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122105, IV/IV, klima, lift, salonski, uknjižen, luks renoviran, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Na prodaju ekskluzivan stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda, neposredno uz Knez Mihailovu, Trg Republike i Narodni muzej. Retko u ponudi! Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 265.200 € na 257.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 257.000 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 276.400 €
13.03.2026 - 265.200 €
10.05.2026 - 257.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odlično pozicioniran, svetao duplex površine 76 m2 u ulici Miloša Savkovića, na Zvezdari. Smešten je u mirnom delu naselja, na minut hoda od marketa, dečijeg igrališta, vrtića, škole i stanica gradskog prevoza. U neposrednoj blizini stana su sportski centar Olimp, Bulevar....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 295.000 €
07.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uknjižen pala cena opremljen do 790000 eura 70 m2 što veći'
168.840 €
168.840 €
399.000 €
 
-3%

Promena cene sa 155.400 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 166.500 €
10.04.2026 - 159.100 €
24.04.2026 - 155.400 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102448 - Cena je 150 000 e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen nov, troiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta i zatvorene i otvorene terase. Grejanje je etažno podno na toplotne pumpe. Stan je izuzetno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 105.000 € na 101.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELA CRKVA, 101.000 €, 74,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 105.000 €
26.04.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban apartman, dupleks, opremljen i uknjižen.  U neposrednoj blizini Glavnog jezera, u najlepšem kompleksu sa privatnim bazenom. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 409.000 € na 399.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.10.2025 - 469.000 €
20.11.2025 - 459.000 €
25.12.2025 - 449.000 €
05.02.2026 - 439.000 €
12.03.2026 - 409.000 €
23.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3, 0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina ulica, koja nosi ime po srpskom akademiku, jedna je od najlepših i najmirnijih u gradu. Pored ekskluzivne lokacije i adrese, čini sa još par....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 488.735 €
12.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 285.000 €, 73,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 299.000 €
13.02.2026 - 290.000 €
05.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, cg, renoviran, 4/7, lift, ostava, terasa, parking za stanare. Renoviran stan, modernog enterijera i odličnog rasporeda, korisne površine 78m2, u zgradi sa novim liftom i sopstvenim parking prostorom sa rampom, namenjenim isključivo stanarima zgrade. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Stari grad - Knez Mihailova, Čika ljubina, fantastičan stan u pešačkoj zoni3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe, lift, pešačka zona Na prodaju jedinstven, trosoban stan u srcu Beograda - Čika Ljubina ulica, u samoj pešačkoj zoni, između Knez Mihailove, Trga Republike i Narodnog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.900 € na 168.840 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, BEOGRAD, Stari Grad, 168.840 €, 72,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.10.2025 - 199.800 €
02.12.2025 - 189.000 €
20.01.2026 - 179.900 €
10.03.2026 - 168.840 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Mogućnost da provedete nekoliko dana sami u apartmanima pre kupovine da bi se uverili u njihov kvalitet. Prijatani i tihi apartmani bez vlage. U apartmanu 2 instalirana profesionalna ventilacija koja ubacuje svež pročišćen vazduh a izbacuje ustajali. Frižideri su u kuhinjskim elementima.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 179.000 €, 72,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2026 - 185.000 €
07.04.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan, izgrađen 2005-e. Iznad stana je stan, osim iznad druge spavaće sobe. Grejanje je na struju/gas koje plaćate po potrošnji. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Izdvajamo autobusku stanicu na 70m i park na 50m a pijaca je na 400m,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 180.250 € na 164.800 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 180.250 €
03.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo trosoban stan stare gradnje na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog Sajma. Nadomak Bulevara Oslobođenja, stan u zgradi kvalitetne stare gradnje od crvene fasadne cigle, okruženoj svim neophodnim sadržajima u neposrednoj blizini i dostupnosti 24/7. Stan je u izvornom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
04.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantastičnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
08.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantasticnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280.000 € na 260.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 260.000 €, 69,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 280.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 2.5, mereno 85m2, CG, II/V, terasa, lođa, 2 mokra čvora, podrum. Prodaje se prostran i svetao trosoban stan od 85 m², uknjižen na 69m2, u mirnom delu Banovog brda. Stan je jugozapadno orijentisan, u dobrom stanju, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Opremljen je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 247.200 € na 237.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 237.000 €, 69,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 247.200 €
01.05.2026 - 237.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno kvalitetno renoviran trosoban stan na Limanu IV. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i odmah useljiv, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Stan je u potpunosti renoviran i veoma pažljivo održavan,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 247.200 € na 230.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 230.000 €, 69,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 247.200 €
10.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

LIMAN, RENOVIRAN STAN, UKNJIZEN . AGENCIJSKA OZNAKA 1100015. Prodaje se stan na Limanu IV.Cena stana je 230000 + 3% agencijska provizija. Stan je komplet renoviran, uradjena hidroizolacija ploce, nove pločice, novi parket, PVC prozori sa ALU roletnama i komarnicima u svim prostorijama.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 172.500 € na 150.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 69,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 172.500 €
27.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak osnovna škola, vrtić, Pravni fakultet, autobuska stajališta,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 225.000 € na 219.800 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 219.800 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 225.000 €
08.04.2026 - 219.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129376, I/V, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, podrum. *** RETKO U PONUDI *** Prava porodična nekretnina, izuzetno lokacijski pozicionirana. Komforan ulazni hodnik sa prostorom za odlaganje, prostran dnevni boravak sa trpezarijom povezan sa izdvojenom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280.000 € na 260.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 260.000 €, 69,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 280.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 310.000 € na 290.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 290.000 €, 68,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 310.000 €
24.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan dvosoban stan površine 68 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – naselju Belvil, u ulici Jurija Gagarina. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na 10/10 spratova. Zgrada poseduje centralno grejanje, dva lifta i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 310.000 € na 290.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 68,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 310.000 €
26.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan, 68 m2, lux namešten, opremljen, velika terasa, 2 lifta, garaža, Belvil,blizina ZC Medigoup ,Novi Beograd Izuzetan stan u ponudi za prodaju u vidjenom stanju.Stan je uredjen sa dizajnerskim potpisom nagradjenog projekta, moderan i luksuzan a pre svega kao veliki....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 22)

<< <1> >>