• GoHome Professional
uknjižen pala cena najnovije 3.sprat do 230000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena najnovije 3.sprat do 230000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena najnovije 3.sprat do 230000 eura što veći

  • Za upit "uknjižen pala cena najnovije 3.sprat do 230000 eura što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 222.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 222.000 €, 108,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 240.000 €
24.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Bele Vode - Bogdana Velaševića 4.0, 108m2(terasa 4m2), 3/3, CG, garaža, parking, interfon, klima. Odličan stan na trećem spratu na kom se nalaze kuhinja i trpezarija, dok unutrašnje drvene stepenice vode u potkrovlje sa dnevnom sobom, tri spavaće sobe i kupatilom. Najjniža....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 145.000 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
10.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šufra - 1102267 Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj novijoj zgradi u blizini Novosadskog puta. Treći sprat, terasa. Grejanje etažno na gas mali računi. Dva kupatila, odvojena kuhinja. Agencijska šufra - 1102267 Troiposoban stan, Novi Sad - Veternik | Prodaja ·....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.000 € na 140.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Palilula, 140.500 €, 81,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 144.000 €
08.05.2026 - 140.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim vojnim zgradama. Stan se nalazi na 3. spratu od 5 u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, sa trpezarijskim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.500 € na 185.400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 206.000 €
04.02.2026 - 195.500 €
03.04.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i izuzetno funkcionalan stan smešten na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – samom Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se u zgradi od kvalitetne fasadne cigle, poznatoj po uredno održavanom ulazu, velikoj biciklani u prizemlju i prostranoj zajedničkoj prostoriji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 149.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054611 PETROVARADIN TROSOBAN STAN 74 m² Predstavljamo prodaju trosobnog , renoviranog stana od 74 m², pozicioniranog na trećem spratu, u mirnom delu Petrovaradina . Iz ulaznog hodnika se ide u sve prostorije. Desno je dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu i odvojena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U kvalitetnoj starogradnji nalazi se komforan, izvorno dvoiposoban stan, na trećem spratu uredno održavane zgrade okružene zelenilom. Stan je dvostrano orijentisan, odličnog rasporeda i uz maksimalno iskorišćenje prostora adaptiran u trosoban. Prostor je organizovan po open space....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 150.000 € na 144.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 144.000 €, 67,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 150.000 €
01.05.2026 - 144.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan koji ima dušu u srcu Beograda, ulica Gavrila Principa U prodaji je stan od 67m2, smešten na trećem spratu, u jednoj od najtraženijih lokacija u užem centru Beograda Gavrila Principa. Ovo nije samo kvadratura ovo je prostor u kojem se dan započinje mirisom jutarnje kafe uz gradski....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 77.250 € na 64.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BAČKA PALANKA, 64.000 €, 67,00 m2 cca 960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 82.400 €
08.02.2026 - 77.250 €
15.04.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban, funkcionalan porodičan stan od 67 m2 u samom centru Bačke Palanke, idealan za porodicu ili sigurnu kupovinu putem stambenog kredita.Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade (bez lifta) i odlikuje ga odličan raspored bez izgubljenog prostora.Struktura stana:dnevni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena 3.sprat do 230000 eura što veći (80)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>