• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 podrum što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 podrum što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 podrum što skuplji Najnovije

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 podrum što skuplji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 245.000 € na 235.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 235.000 €, 103,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 245.000 €
20.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjižen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodični stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajućom baštom i podrumom od 7,6m2.Stan ima centralno grejanje i nalazi se u prizemlju zgrade sa samo 5 stanova. Izuzetnog je rasporeda prostorija, jer....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 590.000 €
28.04.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Uredna dokumentacija. - Moguća kreditna kupovina. . - Vrhunska lokacija. - Izuzetan dupleks. - Odlično stanje. . - Mereno 167 m2 (bez kosina). - Prva etaža ima 100 m2. - Druga etaža ima 67 m2. - Uknjižen na 147 m2. . - Nije nadogradnja. - Prva etaža realan sedmi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 399.000 € na 390.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 390.000 €, 114,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 420.000 €
08.03.2026 - 399.000 €
11.03.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najboljih i najlepših lokacija u centru Beograda prodaje se četvorosoban stan u Krunskoj ulici, nedaleko od Andrićevog venca, Pionirskog parka i crkve Svetog Marka. Ovaj moderno koncipiran stan se nalazi na trećem spratu predratne održavane zgrade sa mermernim stepeništem....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 390.000 € na 380.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 109,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 390.000 €
25.03.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Crveni krst, Metohijska, 4.0, 109m2, dve terase, II/6, lift, CG, klima, uknjižen Fantastično osvetljen i funkcionalan, trostrano orijentisan stan. Orijentacija stana: sever-istok-jug. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 114,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 390.000 €
13.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Brsjacka, 3.0, 114 m2, 2 terase, VPR od I sprata, TA, bez lifta, ktv, internet, odmah useljiv, delimicno renoviran, uknjizen na 72 m2, podrum u suterenu koji funkcionise kao stan od 42 m2, dvoriste od 2.5 ari, garaza sa pomocnom prostorijom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 300.000 € na 295.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 295.000 €, 136,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 300.000 €
08.05.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan duplex, na dobroj lokaciji, u blizini okretnice autobuskih linija 16, 23, 25, kao i svih ključnih sadržaja (TC Karaburma, osnovna škola, vrtić, dom zdravlja, banke, Ada huja, TC Big). Stan je u odličnom stanju, izuzetno komforan i bez prolaznih prostorija. Orijentisan je ka....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 280.000 €, 91,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonac, CG, klime, terasa, lođa, internet, lift Interfon, parking Odličan, trosoban svetao niži salonac, trostrane orijentacije u zgradi starije gradnje sa malim brojem stanova, na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je u izvornom, održavanom stanju i sastoji....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 297.000 € na 280.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 297.000 €
18.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, namešten, 3.0, cg, 4/4, podrum, garažno mesto, parking u dvorištu zgrade. Sređen 3.0 soban stan lako adaptibilan u 4.0 soban. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka (više od 50m2) koji je podeljen na 3 celine: trpezarija, TV soba i biblioteka kao....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 podrum što skuplji (294)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>