• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 novogradnja 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 novogradnja 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 novogradnja 50 m2

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 novogradnja 50 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.621 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 270000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 135.000 €
24.12.2025 - 125.000 €
04.02.2026 - 120.000 €
11.02.2026 - 125.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126007, PR/VI, lift, terasa, uknjižen. Lep, nov stan, bez ulaganja u zgradi iz 2019. Uknjižen na 38+terasa cca 13m. Terasa, lepog oblika, je oivičena zidom i susednim terasama, tako da ne može da se pristupi terasi spolja. Odmah do škole, a na nekoliko minuta od ostalih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 130.000 €
02.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, CG, klima, lođa, internet, interfon Dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj zgradi (1991.) na mirnoj lokaciji u Žarkovu. Sastoji od predsoblja, spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu lođu, kuhinjsko-trpezarijskog dela i još jedne sobe, kupatila sa kadom. Stan je renoviran....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 65.000 € na 52.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 52.000 €, 48,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 67.000 €
04.04.2026 - 65.000 €
05.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u dobroj zgradi od pet spratova. Pogled na park. Uknjižen, u blizini prevoza03 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 48 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 novogradnja 50 m2'
148.000 €
148.000 €
 
-4%

Promena cene sa 189.000 € na 182.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 182.000 €, 53,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 199.900 €
23.04.2026 - 189.000 €
28.04.2026 - 182.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna dokumentacija. - Uknjižen na 53 m2. - Ukupna (merena) površina 58 m2. . - 2 lifta. - Uredna i održavana zgrada. - 7 sprat od 19. - Severoistočna orijentacija. - Centralno grejanje. . - Dvosoban stan. - Adaptibilan u dvoiposoban pripajanjem lođe. - Odvojena kuhinja. - Velika....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 182.000 € na 175.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 189.000 €
28.04.2026 - 182.000 €
07.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je uknjižen 2.0 stan na 7. spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Stan je u izvornom stanju što budućim vlasnicima pruža idealnu priliku da prostor urede po svojim željama i potrebama. Funkcionalan raspored prostorija omogućava maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>