• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije barem 70 m2 prizemlje što veći

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije barem 70 m2 prizemlje što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-21%

Promena cene sa 1.632.960 € na 1.293.390 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IRIG, 1.293.390 €, 18144,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 1.632.960 €
29.04.2026 - 1.293.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna prilika za investiciju 7 parcela različitih površina koje se nalaze u atraktivnom području na Fruškoj gori, u katastarskoj opštini Vrdnik. Lokacija je poznata po prirodnom okruženju, čistom vazduhu i sve većoj potražnji za turističkim i rekreativnim sadržajima.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 85.000 € na 77.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 77.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 91.000 €
28.01.2026 - 85.000 €
27.02.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjižen. U mirnom delu Brestovika plac pod voćnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljište,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuća od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuće i veliki tavanski prostor površine prizemnog....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.890.000 € na 1.690.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRNJAČA, 1.690.000 €, 3100,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 1.890.000 €
11.03.2026 - 1.690.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela na Zrenjaninskom putu ima 30,2 ari. Dozvoljena gradnja oko 3.500 m2. Na parceli se nalaze dva objekta ukupne površine 700m2.Oba objekta su uknjiženi i legalizovani 1/1. Konkretno prvi objekat je površine od oko 400m2 sa prizemljem i spratom na kome se nalaze četiri prostorije,u....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.890.000 € na 1.690.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRNJAČA, 1.690.000 €, 3020,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 1.890.000 €
11.03.2026 - 1.690.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 999.000 € na 850.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, 850.000 €, 895,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 999.000 €
01.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najpoznatijih i najfrekventnijih lokacija u centru Beograda, u Makedonskoj ulici, prodaje se izuzetno prostran i funkcionalan poslovni prostor površine 895 m2, smešten u polusuterenu reprezentativne zgrade. Ovaj objekat predstavlja idealnu priliku za ozbiljne investitore,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450.000 € na 400.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Resnik, 400.000 €, 492,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 380.000 €
19.09.2025 - 450.000 €
01.03.2026 - 400.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Petlovo brdo, Rasinska, uknjižena samostojeća troetažna kuća ukupne površine 492m2, uknjižen plac površine 6,77 ari. Kuća u osnovi ima 164m2, koncipirana je u tri nivoa, koji čine ukupnu površinu od 492m2. Uknjižena je na posebne delove tj. dva poslovna prostora i dva četvorosobna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
20.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i manastira Fenek, 10 km do bloka 72 na Novom Beogradu, 24 km jugozapadno od centra Beograda, na lokalitetu koje nudi u okruženju brojna izletišta,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
18.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230.000 € na 200.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.gsigma.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu na parceli od 1109 m2, širina uličnog fronta okvirno 13.5 metara. Oba stambena objekta su uknjižena. Kuća koje je bliža ulici ima 132 m2 u osnovi. Uknjižena je prizemlje plus potkrovlje. Ovaj objekat ima 4 spavaće sobe, dva kupatila, prostran dnevni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 190.000 €, 373,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 205.000 €
28.11.2025 - 195.000 €
24.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće na istoj parceli u Centru, površina parcele je 6ari 48m2.Ulična kuća je starija, građena ~80-tih, površine 139m2, prizemna i sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, kupatila i hodnika, ulazak u objekat je kroz ajnfor kapiju (koja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 prizemlje što veći (144)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>