• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije barem 70 m2 prizemlje što manji

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije barem 70 m2 prizemlje što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 190.000 €
03.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Rakovica, Marička 2.0, 71m2 (terasa 8m2), VPR/4, TA, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Adaptibilan, trostrano orijentisan, dvosoban stan na visokom prizemlju, sa tri Midea klime, video nadzorom stana i ulaza zgrade. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.000 € na 195.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 195.000 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 199.000 €
06.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, svetao i veoma funkcionalan dvoiposoban stan na Zvezdari. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade u mrinoj ulici na obodu Zvezdarske šume. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravaka, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom. Izuzetna lokacija u neposrednoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 183.000 € na 173.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 173.000 €, 64,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 193.000 €
05.04.2026 - 183.000 €
26.04.2026 - 173.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Žarkovo - Vodovodska 3.0, 64m2 (tri terase 5m2), 1/3, CG-GAS Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan od 64m2 u Vodovodskoj ulici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, prostranog kupatila sa prirodnom ventilacijom i tri terase (svaka soba....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 99.000 € na 92.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 92.000 €, 66,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.000 €
20.04.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 123.100 € na 112.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 112.800 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 123.100 €
17.04.2026 - 112.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

TROSOBAN STAN NA ADAMOVIĆEVOM NASELJU---Agencijska šifra: 1007938. Prodaje se komforan trosoban stan (68 m2) koji se nalazi u niskom prizemlju stambene zgrade na Adamovićevom naselju. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija i kuhinja, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 82.000 € na 76.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 68,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 82.000 €
15.04.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 2.5 soban stan u naselju Gaj u Barajevu. Stan je uknjižen i zgrada ima upotrebnu dozvolu. Stan se nalazi na prelepoj poziciji i ima otvoren pogled ka prirodi i okolnim brdima. Preko puta stana je autobuska stanica, blizina prodavnice, obdaništa i dečijih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 225.000 € na 219.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 219.800 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 225.000 €
10.04.2026 - 219.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Konjarnik - Olge Alkalaj 4.0, 69m2, francuski balkon, 1/5, CG, lift, interfon, podrum Svetao i potpuno renoviran četvorosoban stan, idealan za porodični život. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 178.920 € na 169.970 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 169.970 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.09.2025 - 194.895 €
04.11.2025 - 189.925 €
10.02.2026 - 178.920 €
28.04.2026 - 169.970 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan sa dodatnom spoljašnjom izolacijom od 10cm. Visina od zemlje do simsa prozora 2m. Grejanje putem dve inverter klime. Renovirano sve osim unutrašnjih vrata u periodu 2016-2023 godina. PVC stolarija, hrastov parket prve klase, granitne pločice, Fidova sklopka itd....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 195.000 €
05.11.2025 - 190.000 €
13.02.2026 - 179.000 €
27.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Jovana Bijelica, 3.0, 71 m2, bez terase, PR od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv, internet, 2 inverter klime, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 71 m2, podrum od 4 m2, starogradnja. Odlican 3.0 stan u prizemlju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.000 € na 159.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 71,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 167.000 €
04.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I svetao trosoban stan, koji se nalazi na fantastičnoj lokaciji kod stare okretnice na Karaburmi. Stan je pre nekoliko godina kvalitetno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 barem 70 m2 prizemlje što manji (144)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>