• GoHome Professional
uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije 3.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije 3.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije 3.sprat do 250000 eura što skuplji 50 m2

  • Za upit "uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 najnovije 3.sprat do 250000 eura što skuplji 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 145.700 € na 141.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 145.700 €
19.02.2026 - 141.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1053820: DVOSOBAN STAN U JUG BOGDANA, PODBARA, NOVI SAD U ponudi je kvalitetan dvosoban stan površine 47 m², smešten na trećem spratu zgrade novije gradnje 2017. godina sa liftom. Lokacija u ulici Jug Bogdana obezbeđuje izuzetnu povezanost – u neposrednoj blizini nalaze se kej, centar....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.400 € na 132.800 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.800 €, 48,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 138.400 €
06.03.2026 - 132.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Velik jednosoban stan, koji lako može postati dvosoban. Agencijska oznaka stana 1098486, cena stana je 105.000e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Novo Naselje / Šarengrad, 46 m2, jednosoban, treći sprat. Prostran jednosoban stan, sa odvojenom kuhinjom koja ima prirodnu ventilaciju,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 129.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 140.000 €
28.11.2025 - 135.000 €
13.02.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.5 soban, 3/3 sprat, nema lift. Uknjižen na 51m2. Grejanje - električni kotao (struja). Žuta fasadna cigla. Trostrano orijentisan. Kad se uđe u stan, pravo je kupatilo a stepenicama se ide u gornji nivo gde se nalaze sve prostorije. Nalazi se u neposrednoj blizini OŠ Pavle....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 135.000 € na 128.750 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 135.000 €
27.02.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam uknjižen, funkcionalan dvoiposoban dupleks površine 53 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade, u jednoj od najmirnijih i najtraženijih ulica na Grbavici. Ovaj prijatan stan idealan je kako za porodični život, tako i za mlade parove, studente ili kao investicija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • uknjižen pala cena do 3200 eura/m2 3.sprat do 250000 eura što skuplji 50 m2 (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>